حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اخبار چهره ها » تغییراتی که در برنامه «کودک شو»باحضور چهره‌ ها رخ خواهد داد

تغییراتی که در برنامه «کودک شو»باحضور چهره‌ ها رخ خواهد داد

تغییراتی که دربرنامه«کودک شو»باحضور چهره ها رخ خواهد داد

تهیه‌کنندگان «کودک شو» از تغییراتی که قرار است به‌زودی در این برنامه با حضور چهره‌ها رخ دهد خبر دادند.
خبرگزاری ایسنا: تهیه‌کنندگان «کودک شو» از تغییراتی که قرار است به‌زودی در این برنامه با حضور چهره‌ها رخ دهد خبر دادند.

ابوذر پورمحمدی، یکی از تهیه‌کنندگان «کودک شو» درباره‌ی آخرین تغییراتی که قرار است در این برنامه رخ دهد، عنوان کرد:

در این برنامه ما از ابتدا آیتم‌های متعددی را در نظر گرفته بودیم که برخی از آن‌ها با کامل شدن طرح آن، مثل دوبله شو، در حال اجرا هستند، اما به‌زودی بخش دیگری که با حضور چهره‌هایی از حوزه‌های گوناگون شکل می‌گیرد به کودک شود اضافه خواهد شد.

وی افزود: در این بخش در قالب مسابقاتی که طرح شده، لیگی برای این چهره‌ها در نظر گرفته شده که به جذابیت‌های برنامه و جلب نظر مخاطب کمک می‌کند.

تغییراتی که دربرنامه«کودک شو»باحضور چهره ها رخ خواهد داد

علاوه بر این ها یکی از اهداف مهم و اساسی ما در برنامه، ایجاد و حفظ تعامل قوی با مردم است. در این راستا نیز قرار است مضاف بر بخش‌های موجود که حول حضور مردم می‌چرخد، آیتم‌هایی که در آن‌ها مردم با ارسال عکس و فیلم در چارچوب معینی، بیشتر به برنامه نزدیک می‌شوند را در نظر بگیریم.

پورمحمدی یادآور شد: این تغییرات و افزودن آیتم‌های جدید مادامی که برنامه پخش می‌شود، وجود خواهد داشت و به یک یا دوبخش ختم نمی‌شود.

تغییراتی که دربرنامه«کودک شو»باحضور چهره ها رخ خواهد داد

علاوه بر این‌ها رضا نصیری شهرضایی، یکی دیگر از تهیه کنندگان  کودک شو درباره این تغییرات گفت: به‌زودی قرار است که در این برنامه، در کنار بخش‌هایی که مخصوص خانواده‌ها و فرزندانشان است، مسابقه‌ای ویژه با حضور چهره‌هایی از حوزه‌های گوناگونی چون، بازیگری، موسیقی، سینما و … برگزار شود.

تغییراتی که دربرنامه«کودک شو»باحضور چهره ها رخ خواهد داد

وی با اشاره به هدف از برگزاری این بخش عنوان کرد: ما در کودک شو از پیش در نظر داشتیم تا با طرح مسابقاتی، علاوه بر ایجاد تعامل بین خانواده‌ها و فرزندانشان، فضایی برای یادآوری و بازسازی بازی‌های کودکانه فراهم کنیم.

در همین راستا تصمیم گرفتیم تا بخش ویژه‌ای که در آن چهره های محبوب حاضر می شوند را، تدارک ببینیم.

در این بخش ویژه علاوه بر مسابقات و بازی هایی که در اتاق فکر ما طراحی شده اند، به واسطه گپ و گفتی که با اجرای پژمان بازغی صورت می گیرد، بینندگان می توانند فضای تعاملی تازه ای را در قالب یک مسابقه و سرگرمی، شاهد باشند.

نصیری در پایان با اشاره به لزوم توسعه بازی‌های کودکانه و کمک از چهره‌ها برای تامین پیشبرد این هدف یادآور شد: جای تاسف دارد که این روزها بازی‌های دیجیتال در حدی گسترش پیدا کرده است، که خانواده‌ها کمتر برای بازی‌های فکری و گروهی وقت می‌گذارند.

ما هم تلاشمان این بود تا با پرداخت به چنین بازی‌هایی به اهدافمان در این مسیر برسیم و در این مسیر تصمیم گرفتیم تا از چهره های محبوب نیز کمک بگیریم.

تغییراتی که دربرنامه«کودک شو»باحضور چهره ها رخ خواهد داد

برنامه «کودک شو» به کارگردانی رضا مهران‌فر و تهیه‌کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی، هر هفته شنبه، دوشنبه و چهارشنبه، در یک فصل ۹۰ قسمتی ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو