افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تثبیت موقعیت تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جایگاه اول آسیا و بیست‌وهشتم دنیا

تثبیت موقعیت تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جایگاه اول آسیا و بیست‌وهشتم دنیا

در رده‌بندی ماه مِی فیفا، تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش با حفظ جایگاه خود همچنان عالی ترین تیم آسیایی خواهد بود.

وبسایت رسمی برنامه نود –  در رده بندی ماه مِی فیفا، تیم تحت هدایت کارلوس کی روش با حفظ جایگاه خود همچنان عالی ترین تیم آسیایی خواهد بود. 

به گزارش وب سایت نود، در حالی که فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پنجشنبه ۴ مِی (۱۴ اردیبهشت) قرار است رده بندی ماهیانه تیم های ملی دنیا را اعلام کند، سایت « football-rankings.info» طبق فرمول های موجود اقدام به آینده نگری جایگاه تیم های ملی دنیا کرد که بر این اساس تیم ملی کشورمان با ۸۲۰ امتیاز همچنان در رده بیست وهشتم دنیا و اول آسیا است و تغییری در جایگاهش به وجود نمی آید. تیم تحت هدایت کارلوس کی روش همچنان در این رده بندی بالاتر از تیم هایی همچون هلند، کامرون، سوئد، اوکراین، پاراگوئه و نیجریه قرار دارد.

در قاره آسیا بعد از ایران، کره جنوبی ۷۰۰ امتیازی (رده ۴۳ جهان) و ژاپن ۶۸۵ امتیازی (رده ۴۴ جهان) به ترتیب دوم و سوم هستند. استرالیا هم با ۶۶۱ امتیاز در رده پنجاهم دنیا و چهارم آسیا ایستاده هست. عربستان ۶۴۶ امتیازی جایگاه پنجاه ودوم دنیا و پنجم قاره کهن را به خود تخصیص داده شده است داده هست. جایگاه پنج تیم برتر آسیایی نیز نسبت به ماه گذشته هیچگونه تغییری نخواهد کرد.

تثبیت موقعیت تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جایگاه اول آسیا و بیست‌وهشتم دنیا

جایگاه ۱۰ تیم برتر دنیا دستخوش عوض کردن نخواهد شد و تیم های بزریل، آرژانتین، آلمان، شیلی، کلمبیا، فرانسه، بلژیک، پرتغال، سوئیس و اسپانیا به ترتیب در رده های اول تا دهم این رده بندی هستند.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: کارلوس کی روش | استرالیا | ایران | داخلی | تیم ملی کشور عزیزمان ایران |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو