آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » کاربران به زودی از اینترنت حجمی با سرعت بالا بهره مند می شوند

کاربران به زودی از اینترنت حجمی با سرعت بالا بهره مند می شوند

معاون مشتریان شرکت مخابرات بیان کرد به زودی ما در اینترنت با توسعه شبکه ملی اطلاعات مشترکان از اینترنت داخلی بدون پرداخت هزینه بالا بهره خواهند برد.

کاربران به زودی از اینترنت حجمی با سرعت بالا بهره مند می شوند

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛داود زارعیان معاون مشتریان شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران از تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین الملل به وسیله مخابرات در بعضی استان ها خبر داد و بیان کرد با بیان اینکه اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه و امکانات جهت مشترکان به سود یکسان است.

عبارات مهم : بین الملل – مخابرات
داوود زارعیان راجع به تبدیل اینترنت نامحدود به حجمی اظهار کرد: با توجه به مصوبات شرکت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید به سمت تبدیل اینترنت به سمت حجمی برویم، ولی در کل با توجه به کم کردن تعرفه ها و بالارفتن سرعت، باز هم ۹۰ درصد مشترکین ما اگر از روش غیرحجمی استفاده کند، هم از نظر اقتصادی و هم سرعت در آینده به نفع آن ها خواهد بود، لیکن ما به دنبال این هستیم که مصرف اینترنت را گسترش دهیم.

وی ادامه داد: طبیعتا در حال حاضر کسانی که اینترنت نامحدود دارند از سرعت پایین ۲۵۶ و ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه استفاده می کند. نگاه شرکت تنظیم مقررات ارتباطات، سرعت های بالا و بدون در نظر گرفتن حجم است که در کل به نفع یکسان هست. اینترنت حجمی با سرعت مناسب از نظر تعرفه ها و امکاناتی که جهت یکسان فراهم می شود، به خاص با تفکیک اینترنت داخل از بین الملل به سود یکسان است.

معاون مشتریان شرکت مخابرات کشور عزیزمان ایران با اشاره به تاثیر شبکه ملی اطلاعات بر کم کردن تعرفه اینترنت جهت بازدیدکنندگان بر توضیح داد: به زودی ما در اینترنت با توسعه شبکه ملی اطلاعات به سمتی حرکت می کنیم که یکسان از اینترنت داخلی بدون پرداخت هزینه بالا بهره ببرد. اعمال تفکیک تعرفه اینترنت داخل از بین الملل جهت استان های متفاوت شروع شده است است.

زارعیان در ادامه بیان کرد: تفکیک اینترنت نیازمند زیرساخت های فنی است که باید جهت آن سرمایه گذاری شود. ما استان ها را دو دسته کردیم، استان هایی که تفکیک در آن ها انجام می شود و استان هایی که هنوز در آن ها امکان تفکیک نیست. در استان هایی که تفکیک در آنجا انجام می شود کاملا براساس تعرفه عمل می شود که در حال حاضر شروع شده است و به صورت استانی عملیاتی می شود. اگر در استانی تفکیک وقت بیشتری بگیرد حتما حجم بیشتری به یکسان داده می شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: بین الملل | مخابرات | اینترنت | استفاده | استانی | تبدیل | ایران | اینترنت حجمی

کاربران به زودی از اینترنت حجمی با سرعت بالا بهره مند می شوند

کاربران به زودی از اینترنت حجمی با سرعت بالا بهره مند می شوند

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو