هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » عواقب استفاده از لوازم ارایش تاریخ گذشته

عواقب استفاده از لوازم ارایش تاریخ گذشته

در مورد تاریخ انقضای لوازم آرایشی چه میدانید؟ این محصولات تا چه حد بر سلامتی ما تاثیرخواهند گذاشت؟ در صورتی که بعد از

عواقب استفاده از لوازم ارایش تاریخ گذشته

در مورد تاریخ انقضای لوازم آرایشی چه میدانید؟ این محصولات تا چه حد بر سلامتی ما تاثیرخواهند گذاشت؟ در صورتی که بعد از استفاده از لوازم آرایش متفاوت دچار حساسیت و التهاب یا عفونت در نواحی متفاوت پوست خو شدید بهتر است آن ها را دور بیندازید ون ممکن است فاسد شده است باشند یا تاریخ مصرف آن ها گذشته باشد.

عواقب استفاده از لوازم ارایش تاریخ گذشته

اگر اهل استفاده از لوازم آرایش هستید باید بدانید که این لوازم هم مثل مواد غذایی تاریخ انقضا دارند و مصرف آن ها بعد از تاریخ معین شده است عوارضی را بر روی پوست شما ایجاد می کند.

استفاده از لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته باعث جنبش پوست و عفونت چشم می شود بنابراین باید در استفاده از لوازم آرایشی مناسب دقت مورد نیاز را داشته باشد.

معمولا زن ها در دور انداختن لوازم آرایشی تنبل هستند و حتی گاهی خساست به خرج می دهند، ولی باید بدانید که لوازم آرایشی هم مثل مواد غذایی تاریخ انقضا دارند و مصرف آن ها بعد از تاریخ معین شده است عوارضی ایجاد می کند که گاه خطرناک تر از مواد غذایی است.
یادتان باشد قشنگی تاریخ ندارد، ولی محصولاتی که به سلامت و قشنگی شما کمک می کنند تاریخ مصرف دارند.
کد ها و نمادهایی که برروی لوازم آرایشی قرار می گیرد نشان دهنده ی آن است که آن محصول آرایشی تا چند ماه بعد از باز شدن فاسد می شود.کرم هایی که عامل جوش و آکنه می شود
اگر کرم صورتتان را از زمانی که خریده اید باز نکرده اید می تواند تا ۲ سال آن را نگهداری کنید، ولی در صورتی که وسیله ی آرایشی باز شود می توان ۶ تا ۱۲ ماه از آن استفاده کرد.
اگر دلواپس سلامت چشم هایتان هستید
کد های مخفی بر روی لوازم آرایشی چشم نشان دهنده ی آن است که باید ریمل را هر ۶ ماه یک بار تعویض کرد، از طرفی باز شدن در ریمل اکسیژن بر روی مواد تشکیل دهنده ریمل تاثیر گذاشته و کاری می کند که باکتری ها درون آن جمع شوند.
وقتی باکتری ها درون ریمل تجمع کنند، می توانند باعث قرمزی، خارش یا حتی گاهی ورم و گل مژه در ناحیه چشم ها شود.
کانسیلر ها تا این مدت تاریخ انقضا دارند

عبارات مهم : مواد تشکیل دهنده – لوازم آرایشی
اگر کانسیلر ها بعد از باز شدن و چند ماه مصرف، بوی نامطبوعی بدهند می توان تشخیص داد که فاسد شده است اند.

مداد ابرو را چگونه سالم نگه داریم
جهت آنکه مداد ابرو فاسد نشود یکی از راه های موجود آن است که هر لحظه نوک مداد را در حالت تراشیده قرار دهید.مهلت فاسد شدن خط چشم
خط چشم مایع از ۴ تا ۶ ماه می تواند کاربرد داشته باشد و بعد از این بازه ی زمانی فاسد می شود و استفاده از آن می تواند باعث ایجاد عفونت چشمی شود.

واژه های کلیدی: مواد تشکیل دهنده | لوازم آرایشی | لوازم آرایش | مواد غذایی | استفاده | باکتری | عفونت | صورتی | تاریخ

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو