ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » واکنش‌ها آگیره ناجوانمردانه بود/ ۵ گل دیگر می‌توانستیم به الوحده بزنیم ، برانکو

واکنش‌ها آگیره ناجوانمردانه بود/ ۵ گل دیگر می‌توانستیم به الوحده بزنیم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز ۴ گل به الوحده زدیم، ولی ۵ گل دیگر می توانستیم به تیم اماراتی بزنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز ۴ گل به الوحده زدیم، ولی ۵ گل دیگر می توانستیم به تیم اماراتی بزنیم.

عبارات مهم : لیگ قهرمانان آسیا – سرمربی تیم
به گزارش وبسایت نود ، برانکو بعد از پیروزی ۴ بر ۲ برابر الوحده امارات و افزایش به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: مایلم تبریک بگویم به بازیکنانم قهرمانان واقعی آنها هستند و بازی عالی ارایه کردند و با استحقاق کامل ۴ بر ۲ بردند و افتحار می کنم به بازیکنانم.

برانکو افزود: امشب توانستیم با هواداران مراسم خوش حالی افزایش بگیریم و علاوه بر ۴ گلی که زدیم می توانستیم ۵ گل دیگر بزنیم.

وی گفت: به الهلال تبریک می گوییم که شرایط را فراهم کردند تا افزایش کنیم و اعتقاد دارم آنها در بازی برابر الریان ورزشکارانه ظاهر شدند.

برانکو تاکید کرد: خوشحالم که دو تیم برتر به مرحله بعدی افزایش کردند،  البته الوحده هم تیم خوبی بود. این بازیکنان ما هستند که در میدان مصمم بودند و پرتلاش ظاهر شدند. یک بار دیگر به آنها تبریک می گویم آنها در زمین هستند که تصمیم می گیرند و بازی می کنند و دقیقه به دقیقه تلاش می کنند در طول بازی خود را بالا بکشند.

برانکو در مورد اینکه دوست دارید حریف تان در مرحله بعدی چه تیمی باشد گفت: مهم نیست چه تیمی باشد چون مهمترین مساله بازیکنانم هستند. اینجا آسیا است و یک سطح بالاتر از کشور عزیزمان ایران مسابقه ها دنبال می شود و برابر هر تیمی بازی کنیم سخت هست. به احتمال زیاد حریف مان قهرمان قطر یعنی لخویا خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس درمورد واکنش‌ها سرمربی الوحده امارات گفت: طبیعی بود که آنها هنگامی که ما جلو هستیم اعتراض کنند ولی واکنش‌ها سرمربی الوحده ناجوانمردانه بود. ماهم به خیلی از چیزها اعتراض داشتیم مثل پنالتی که ممکن بود روی طارمی رخ داده باشد ولی به آن اعتراض نکردیم. الوحده فینالی را در کشورش دارد و می خواست قبل از آن مسابقه مهم این بازی را با شرایط خوب تمام کند. حریف بعدی ما لخویا است که قهرمان کشور قطر است.

سرمربی پرسپولیس گفت: قبل از بازی هم خودمان را درگیر بازی در دوحه نکردیم و مهمترین مساله برد خودمان بود. در تاریخ لیگ قهرمانان هر تیمی که ۹ امتیاز گرفته معمولا صعوده کرده هست. ما امشب یک بازی عالی ارائه دادیم و برابر الهلال هم عالی بودیم. بازی های لیگ را هم که شاهد بودید که به عالی ترین نحو بازی کردیم بنابراین به بازیکنانم افتخار می کنم و خوشحالم. البته هنوز در آسیا هستیم و انتظار داریم در بازی بعدی هم با همین کیفیت بازی کنیم و تمرکز مورد نیاز را داشته باشیم. باز هم می گویم این گروه در حد نیمه نهایی آسیا بود و مهمترین امر این است که نشان دادیم می توانیم به درخشش در مراحل بعد هم خوش بین باشیم.

وی تاکید کرد: این افزایش شگفتی نبود بلکه ما در همه بازی هایمان خوب بودیم. حتی در ابوظبی برابر الوحده در نیمه اول نیز باید ۴-۳ گل می زدیم. با این حال تنها تیمی هستیم که بدون بازیکن خارجی افزایش کردیم و این عنوان ارزش این افزایش را خیلی زیاد می کند و جای تبریک بیشتری دارد.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در این مرحله خوش شانس بود که افزایش کرد و تاکتیک و استراتژی شما جهت آینده چیست، گفت: مسابقه ای وجود ندارد که در آن اشتباهی رخ ندهد، این لیگ قهرمانان آسیا است و سطح بالاتری نسبت به لیگ برتر دارد. حریف هم کیفیت فنی خودش را دارد. تیمی که برابر ما بازی کرد فینالیست جام حذفی است و ممکن است فصل آینده هم در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد و یک تیم آینده دار در امارات هست. طبیعی است که آنها هم ۵ دقیقه بازی خودشان را انجام بدهند. ما هم باید زیاد کار کنیم تا غلط های مان به حداقل برسد. در یک برد مطلق هم ممکن است در دقایقی ضعف داشته باشید و حتی اگر در یک بازی بازنده باشید در دقایقی برتر از حریف خواهید بود.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه قول می دهید فصل آینده با حضور منشا و طارمی خط حمله قدرتمندتری داشته باشید، اظهار داشت: ما در کنار خط حمله عالی ترین دفاع را هم داریم. من همواره در تمرینات و جلسات به بازیکنان نظر و فلسفه ام را گفته ام و این نظر پرسپولیس و فلسفه بازی پرسپولیس که ارائه بازی تهاجمی است نباید عوض کردن کند. پرسپولیس یک مسئولیت دارد و باید بازی تهاجمی خود را حفظ کند و فوتبال قشنگی ارائه بدهد. من به این شیوه بازی مان افتخار می کنم، ضمن اینکه هنوز لیگ قهرمانان آسیا جهت ما تمام نشده و یک ماه دیگر این پرسش را بپرسید.

 

۲۰۲۰

واکنش‌ها آگیره ناجوانمردانه بود/ ۵ گل دیگر می‌توانستیم به الوحده بزنیم ، برانکو

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | سرمربی تیم | پرسپولیس | قهرمانان | مسابقه | سرمربی | برانکو | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو