به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مرفاوی موبایلش را روشن کند و پاسخگوی سقوط صبا باشد / دهنوی

مرفاوی موبایلش را روشن کند و پاسخگوی سقوط صبا باشد / دهنوی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که کادر فنی باید در مورد سقوط این تیم پاسخگو باشد.

مرفاوی موبایلش را روشن کند و پاسخگوی سقوط صبا باشد / دهنوی

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که کادر فنی باید در مورد سقوط این تیم پاسخگو باشد.

عبارات مهم : استقلال – خداحافظی
به گزارش وبسایت نود ، قاسم دهنوی در مورد سقوط صبا به لیگ دسته اول و اتفاقات هفته آخر گفت: در وهله اول باید بگویم که ما نمی توانیم از پرسپولیسی ها ایراد بگیریم، چون آنها کار خودشان را انجام دادند. البته کاری که لیدرهای این تیم انجام دادند و بابت سقوط صبا شعر خواندند درست نبود. بیشترین تقصیر را خودمان داریم چون در نیم فصل اول پرسشها زیادی جهت صبا درست شد و ما حتی اگر یک برد یا سه تساوی در نیم فصل اول به دست می آوردیم، الان در لیگ برتر می ماندیم.

وی ادامه داد: ما در نیم فصل دوم بازیکنان خوبی گرفتیم و توانستیم نتیجه های بهتری کسب کنیم. در تعطیلات نیم فصل نفراتی مثل حامد لک، حق جو، اوسانی و کریم اسلامی را از دست دادیم که اگر آنها در صبا می ماندند قطعا می توانستیم نتیجه های بهتری بگیریم.

وی درمورد اشتباه مسلم داور در بازی نهایی که باعث ضرر صبا شد، گفت: من اعتقاد دارم غلط های داوری در فوتبال طبیعی هست، هرچند که این عنوان روی نتیجه تأثیرگذار بود. متأسفانه شرایطی در بازی های نیم فصل دوم داشتیم که تمام تمرکز ما روی دفاع کردن بود. مطمئنا مربیان تیم هم به غلط های خودشان پی بردند و فکر می کنم سرمربی تیم باید جوابگو باشد و گوشی تلفن همراه خودش را خاموش نکند. به هر حال کادر فنی باید درمورد سقوط صبا توضیح بدهد و بهتر است آقای مرفاوی و همکارانش گوشی تلفن همراه خودشان را روشن کنند.

دهنوی درمورد اینکه بعضی از تفکرات دفاعی صمد مرفاوی انتقاد کرده اند، گفت: من اعتقاد دارم بعضی تفکرات به بازیکنان استرس می داد، هرچند باید بگویم هر مربی تاکتیک خاص خودش را دارد. در اکثر بازی ها ۹۹درصد فکر ما به دفاع کردن بود و شما می توانید بازی های ما برابر نفت، استقلال و سپاهان را آنالیز کنید که چگونه دفاع می کردیم. به عنوان مثال در بازی با نفت فقط لطف خدا بود که توانستیم ببریم، چون باید می باختیم.

هافبک فصل گذشته صبا در قسمت دیگری از حرف هایش گفت: من هر لحظه دوست دارم صادقانه و منصفانه حرف بزنم. به عنوان مثال بعد از بازی با استقلال گفتم که به تفکرات کادر فنی باختیم، ولی بعدا نیمکت نشین شدم. بعد از آخرین باختی که برابر استقلال خوزستان داشتیم آقای مرفاوی بدون خداحافظی سرش را پایین انداخت و ورزشگاه را ترک کرد. او حتی یک خسته نباشید به شاگردانش نگفت و حتی خداحافظی هم نکرد.

دهنوی افزود: من جهت مرفاوی احترام قائل هستم، ولی او گاهی اوقات کارهای نادرستی انجام می داد. من اعتقاد دارم بازیکنان کوچکترین کوتاهی یا کم کاری در طول فصل نداشتند و تمام تلاش خود را جهت موفقیت صبا انجام داده اند. من باید از رضا عنایتی تقدیر کنم که همه جوره پشت کلوب ایستاد، همچنین آقای کشوری فرد که یک نفره تلاش می کرد تا شرایط کلوب را درست کند. ما فقط به علت اتفاقات نیم فصل اول نتوانستیم در لیگ برتر بمانیم.

 

 

مرفاوی موبایلش را روشن کند و پاسخگوی سقوط صبا باشد / دهنوی

 

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: استقلال | خداحافظی | بازیکنان | فوتبال | همراه | داخلی | صبای قم | صمد مرفاوی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو