آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » انتقاد تندعلی کریمی از بی توجهی به خرمشهر

انتقاد تندعلی کریمی از بی توجهی به خرمشهر

علی کریمی منتشر شدن پستی در کانال تلگرامی اش نسبت به بی توجهی مسئولان به مردم خرمشهر انتقاد کرد.

انتقاد تندعلی کریمی از بی توجهی به خرمشهر

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر جهت فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران آماده شد و تیم های تراکتورسازی و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته آخر لیگ نیز به مصاف هم رفتند که در نتیجه این بازی با پیروزی ۱ برصفر به نفع نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به پاین رسید.
در همین راست علی کریمی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس پستی را درکانال تلگرامی اش انتشار داده است و ضمن تبریک به مناسبت پیروزی تیم علی دایی در این مسابقه عنوان کرد:چرا فقط در وقت فینال جام حذفى یاد خرمشهر میفتین، به اصطلاح اینطورى میخواین از مردم و شهر خرمشهر قدردانى کنید.

کریمی نوشت:

عبارات مهم : تراکتورسازی – علی کریمی

“دیروز بازى فینال جام حذفى بود، ولى روى کاغذ، چون شرایط اصلاً براى فینال جام حذفى کشورى که تیم اول آسیاست، خجالت آور بود؟! آقایون فدراسیونى، آیا فقط در وقت فینال جام حذفى یاد خرمشهر میفتین، به اصطلاح اینطورى میخواین از مردم و شهر خرمشهر قدردانى کنید، نخیر آقایون، حق این مردم خیلى زیاد از یه فینال جام حذفى است و بر گردن همه ما حق دارن؟! این اتفاقاً توهین به شعور مردم خونگرم و رنجدیده این شهر است که فینال به فینال یادشون میکنید؟! اگه راست میگین کمک کنید که این استادیوم باز سازى شه، چه ایرادى داره که بعضى از بازیهاى تیم ملى در شهرستان ها برگزار شه! البته خوب بخاطر نبود زمین طبیعتاً نمیشود؟! امیدوارم روزى رو ببینیم که آدمهاى دلسوز بر مسند فدراسیون باشند که کاراى بزرگى براى این فوتبال بکنن.تبریک به بازیکنان و کادر فنى تیم نفت که با دست خالى توانستن جام رو بگیرن، و خسته نباشید فقط به بازیکنان و کادر تراکتور و هواداران واقعى و فهیم آنها، خوشحالم که تن ها جامى که آوردین در وقت حضور ما بود و آنرا به عنوان یک خاطره خوب ناقابل از طرف ما فراموش نکنید، من هم لطف و حمایت شما را در آن یکسال هیچ وقت فراموش نخواهم کرد.”
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | علی کریمی | بازیکنان | پیروزی | خرمشهر | ایران | آقایون | علی کریمی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو