قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جهت تبدیل رویای‌مان به حقیقت باید العین را شکست دهیم / ستاره‌ها حفظ می شوند و ۳ بازیکن جذب ، منصوریان

جهت تبدیل رویای‌مان به حقیقت باید العین را شکست دهیم / ستاره‌ها حفظ می شوند و ۳ بازیکن جذب ، منصوریان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کلید موفقیت ما در سال ۹۶ بازی با العین است و اگر بخواهیم رویای بزرگ‌مان را به واقعیت

جهت تبدیل رویای‌مان به حقیقت باید العین را شکست دهیم / ستاره‌ها حفظ می شوند و 3 بازیکن جذب ، منصوریان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کلید موفقیت ما در سال ۹۶ بازی با العین است و اگر بخواهیم رویای بزرگ مان را به واقعیت بدل کنیم باید العین را از میان برداریم و شکست دهیم.

عبارات مهم : علیرضا منصوریان – سرمربی تیم
به گزارش وبسایت نود ، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شرایط سخت لیگ و بازی های پشت سر هم، ۴ بازی قبل از دربی همین شرایط رفتیم و توان تیمی را با کار بزرگی حفظ کردیم ولی این فاصله کم بین بازی ها جای بحث دارد.

منصوریان خاطرنشان کرد: بازی های لیگ قهرمانان آسیا که به آخر می رسد کار سخت و فشرده می شود ولی به هر حال بازی با العین جهت ما بسیار مهم و آینده ساز خواهد بود. کلید موفقیت ما در سال ۹۶ بازی با العین است و اگر بخواهیم رویای بزرگ مان را به واقعیت بدل کنیم باید العین را از میان برداریم و شکست دهیم. هر چند این تیم مقتدر است و باید در بازی رفت گل نخوریم هر چند که یک امتیاز مثبت جهت آنهاست که بازی برگشت میزبان خواهند بود. ما باید دروازه مان بسته باشد و این تیم را ببریم. آنوقت در بازی برگشت می دانیم با آنها چطور بازی کنیم. خوشبختانه فرزند ها تمرینات خوبی می کند ولی یکی دو مصدوم داریم و این طبیعی است چون آخر بازی است و فشردگی بازی ها زیاد بود و بعضی بازیکنان مثل کاوه رضایی، پادوانی، رابسون و ابراهیمی فشار زیادی را تحمل کردند ولی عالی ترین تیم برابر العین به میدان می رود.

وی در خصوص رفتن امید نورافکن به تیم ملی جوانان و اینکه او می تواست از رفتن این بازیکن جلوگیری کند، خاطرنشان کرد: من سال ها در تیم امید کار کردم و در کنار مربیانی مثل افشین قطبی و کی روش حضور داشتم. این زجرها را کشیده ام ولی ما نمی توانیم هیچ رنگی را به پرچم سه رنگ کشورمان ارجحیت بدهیم. امید کم سن و سال است ولی بازیکن خوب و جاافتاده ای است و به این جمع بندی رسیده ایم که اول پرچم سه رنگ کشورمان و سپس خود بازیکن که بتواند جام جهانی را تجربه کند جهت ما مهم هست. اعلام کردیم با وجودی که شرایط سخت است ولی منافع ملی ارجحیت دارد و ریسک بزرگی انجام دادیم ولی به پیروانی گفتم که آنجا جهت ما دعا کند تا از این صخره رد شویم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه جهت رفتن نورافکن حتما مشورت کرده ولی اگر این عنوان باعث از بین بردن استقلال از آسیا شود وظیفه چیست، خاطرنشان کرد: ما در این روزها یک فرشید باقری آماده و سر حال داریم که نگاه ما به او نسبت به نیم فصل اول ۱۸۰ درجه عوض کردن کرده هست. خود این بازیکن باعث این اتفاق شد چون فعل خواستن را صرف کرده و فضای مثبتی در تیم جهت او حاکم است و او را دوست دارم. باقری آماده است هر چند که خیلی ها می گفتند جهت او بیش ازاندازه هزینه کرده ایم ولی با گلی که در دقیقه ۸۷ به سپاهان زد نشان داد پولی که گرفته حلال است و در بازی با التعاون یک لیدر جهت تیم ما بود. ما به جای نورافکن او را داریم هر چند که امید ابراهیمی ما را دلواپس کرده چون اگر او به این بازی برسد خیلی خوب است ولی اگر نرسد مجبوریم در بازی رفت حرفه ای گری کنیم ولی از بقیه بازیکنان اطمینان داریم. ما از ۱۴ بازیکن به ۲۱ بازیکن ساختارمان را رسانده ایم و این عنوان در بازی با العین به ما کمک می کند که گل نخوریم و ببریم.

منصوریان در خصوص اوضاع جابر انصاری هم افزود: فشردگی بازی ها زیاد است و ما در ۱۶ روز ۴ بازی کردیم حتی به دوستم سعید فتاحی گفتم که شما لیگ را می بندید صد در صد تیم ملی را لحاظ کنید ولی ۵ درصد هم کلوب ها را در نظر بگیرید. ماه های بهمن، اسفند، فروردین و اردیبهشت همه چیز با هم گره می خورد. البته منافع ملی ارجحیت دارد ولی بازیکنان از کلوب ها به تیم ملی می رسند و ما مجبوریم فشار تمرینات را کم و زیاد کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه در این چند روز در مراسم ازدواج های زیادی شرکت کرد، خدا را شکر سه بازیکن ما داماد شدند. به محسن کریمی هم گفته ام هرچه سریعتر داماد شود. اگر این کار را بکند، قول داده ام قرارداد گران تری را برایش بگیرم، امیدوارم در یکی، دو سال آینده دیگر مجرد در تیم نداشته باشیم.

وی در مورد اینکه سیاست های شما در فصل نقل وانتقالات چیست، گفت: روی صحبت خودم هستم که می خواهیم ستاره هایمان را حفظ کنیم. فرشید اسماعیلی و رابسون جانواریو هم بالای ۲۳ سال می آیند و با این شرایط سه جای خالی بازیکن خواهیم داشت. کل تغییرات ما ۳ یا ۴ بازیکن خواهد بود، چون تایمی جهت شروع فصل نداریم و باید با اقتدار کارمان را شروع کنیم.

منصوریان در مورد اینکه این روزها هر بازیکنی را می بینیم می گوید از استقلال و منصوریان پیشنهاد دارد، گفت: به هیچ بازیکنی چه نزدیک و چه دور پیغامی نداده ام. اگر بخواهیم می گوییم که جهت مذاکره به کلوب بیاید. من هم این چیزها را در مطبوعات می شنوم. اگر این شرایط باشد باید ۲۰ بازیکن بگیریم، فعلاً فقط ستاره های خودمان را حفظ می کنیم و کلاً سه بازیکن می خواهیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه اوضاع جباروف چه خواهد بود، آیا بازیکن شما است یا خیر، اظهار داشت: او با ما به صورت کامل و ۱۸ ماهه قرارداد دارد، وکیل او به کلوب آمد و تلاش و تلاشش را کرده هست، البته او یک مقدار در فوتبال ما بوده و شیطنت های فوتبالی را یاد گرفته هست. اگر بخواهد تصمیم دیگری بگیرد برایش بد و گران تمام می شود. اگر برنگردد ما تابع قوانین فیفا خواهیم بود، به کلوب هم گفته ام اوضاع قرارداد او را اعلام کند.

وی در مورد حضور هواداران در دیدار با العین گفت: این تیم اگر به اینجا رسیده حاصل دسترنج خود هواداران بوده هست، العین هم تیم معمولی نیست، تمام حوزه خلیج فارس از هجمه جمعیت ما می ترسند، هواداران می توانند از طریق اسپانسر بلیت ها را تهیه کرده و از الان جهت خرید اقدام کنند تا اتفاقی که جهت السد افتاد، جهت العین هم بیفتد. در همان ۱۵ دقیقه اول لرزه بر بدن آنها بیفتد.

 

۲۰۲۰

جهت تبدیل رویای‌مان به حقیقت باید العین را شکست دهیم / ستاره‌ها حفظ می شوند و ۳ بازیکن جذب ، منصوریان

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | سرمربی تیم | هواداران | استقلال | منصوریان | بازیکنان | فوتبال | بازیکن | قرارداد | فوتبالی | العین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو