تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نکونام از تجربیات مربیان بزرگ استفاده می‌کند / محمدی

نکونام از تجربیات مربیان بزرگ استفاده می‌کند / محمدی

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد است که این تیم فصل آینده کار مشکل را درپیش خواهد داشت.

نکونام از تجربیات مربیان بزرگ استفاده می‌کند / محمدی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد است که این تیم فصل آینده کار مشکل را درپیش خواهد داشت. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم؛ هادی محمدی در مورد مذاکره کلوب تراکتورسازی با جواد نکونام و اینکه او به احتمال فراوان هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت، گفت: من هم از طریق رسانه ها این خبر را شنیده ام و گویا قرار است نکونام به عنوان سرمربی تراکتورسازی گزینش شود. او در نخستین تجربه سرمربیگری اش قرار است در یک تیم بزرگ فعالیت کند و امیدوارم در راهی که پیش رو دارد، موفق باشد.

وی در ادامه افزود: تراکتورسازی جهت فصل آینده شرایط بسیار مشکل دارد و ما نمی توانیم در فصل نقل وانتقالات تابستانی بازیکن بگیریم. من اعتقاد دارم فشاری روی تراکتورسازی جهت فصل آینده وجود ندارد و همین عنوان باعث خواهد شد تا بتوانیم کمی راحت تر کارمان را دنبال کنیم. فقط امیدوارم که بازیکنان فصل گذشته حفظ شوند تا بتوانیم جهت فصل بعد تیم خوبی داشته باشیم.

نکونام از تجربیات مربیان بزرگ استفاده می‌کند / محمدی

محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا نکونام می تواند در تراکتورسازی موفق باشد، تأکید کرد: من امیدوارم که او در تراکتورسازی به موفقیت برسد. به هر حال نکونام سال ها کاپیتان تیم ملی بوده و من از بازیکنان شنیده ام که او قدرت رهبری خوبی دارد. امیدوارم که نکونام بتواند در تراکتورسازی از لحاظ گزینش بازیکن و همچنین مربیانی که قرار است با آنها کار کند عالی ترین تصمیم را بگیرد. نکونام با مربیان بزرگی در این سال ها کار کرده و مطمئناً از تجربیات آنها در تراکتورسازی استفاده خواهد کرد.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در آخر تصریح کرد: ما فصل گذشته شرمنده هواداران شدیم و نتوانستیم قهرمانی را تقدیم آنها کنیم. البته هواداران تراکتورسازی هر لحظه معرفت خودشان را ثابت کرده اند و می دانند که ما چقدر با مشکل های متفاوت مواجه شدیم. ما به حمایت آنها در فصل آینده نیاز داریم و امیدوارم یک تیم خوب تشکیل شود تا بتوانیم نتیجه های خوبی بگیریم.

 

۲۰۵۱

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد است که این تیم فصل آینده کار مشکل را درپیش خواهد داشت.

واژه های کلیدی: تراکتورسازی | هواداران | استفاده | بازیکنان | بازیکن | داخلی | تراکتورسازی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو