تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » طالع بینی سال ۲۰۱۷

طالع بینی سال ۲۰۱۷

برقراری رابطه | روابط احساسی | موفقیت | متولدین | ستاره | زندگی | فال و طالع بینی

طالع بینی سال 2017

طالع بینی سال ۲۰۱۷

عبارات مهم : برقراری رابطه – روابط احساسی

طالع بینی سال ۲۰۱۷

طالع بینی سال ۲۰۱۷

با شروع سال نو، طالع بینی تازه سال ۲۰۱۷ نیز فراهم می آید. به گفته منجمین با تجربه ما، در سال ۲۰۱۷ شما موفقیت های بسیاری را در زندگی شخصی و حرفه ای خود تجربه خواهید کرد. انتظار لحظاتی پر از خوش حالی و همچنین بعضی چالش ها و پیچ و تاب ها را داشته باشید. ولی دلواپس نباشید. با طالع بینی ما، شما جهت هر پیشامدی آماده خواهید بود. این طالع بینی بر اساس قواعد رسمی قدیمی که به وسیله ستاره شناسان یونانی در حدود سال های ۲۰۰ بعد از میلاد مورد استفاده قرار می گرفتند، آماده شده است است.

اگر می خواهید عالی ترین بهره را از سال ۲۰۱۷ ببرید، به شما پیشنهاد می کنیم نه تنها وبسایت ما، بلکه دنیای اطراف خود را نیز به دقت مورد توجه قرار دهید تا وقت های خاص را از دست ندهید. انتظار نداشته باشید چیز های خوب خود به خود بر دامان شما نازل شوند. جرات و جسارت به خرج دهید تا شانس خود را بیابید.

برقراری رابطه | روابط احساسی | موفقیت | متولدین | ستاره | زندگی | فال و طالع بینی

در زمینه روابط احساسی، طالع بینی ۲۰۱۷ به خصوص در نیمه اول سال، انرژی مثبت را نشان می دهد. ستاره ها در جهت کمک به روابط بلند مدت و کسانی که به دنبال همزاد خود هستند، قرار گرفته اند. عالی ترین وقت جهت یافتن فرد مورد نظر، در اواخر بهار و ماه های تابستان می باشد. بهتر است امسال عجله نکنید و روابطتان را عجولانه پیش نبرید. طالع بینی سال ۲۰۱۷ توصیه می کند صبر پیشه کنید تا آینده خود را بیابید. با این کار به علاقه نیرومند تری دست خواهید یافت.

در زمینه های کاری و حرفه ای، طالع بینی سال ۲۰۱۷ پیشرفت و رشد فردی را وعده می دهد. ولی هیچ چیز بدون تلاش بدست نمی آید، بعد به خصوص در سال ۲۰۱۷، از ریسک و خطر کردن هراس نداشته باشید. بعد از آنکه به افکار خود نظم بخشیده و اهداف خود را تعیین نمودید، به خوبی تشخیص خواهید داد که وقت مناسب جهت قدم برداشتن به سمت خواسته هایتان به چه هنگام فرا رسیده هست. طالع بینی امسال حتی جهت کارگران سخت کوش نیز ترقی در زمینه کاری و شغلی ارزش را آینده نگری می کند.

برج حمل (فروردین) طالع بینی ۲۰۱۷

افراد جاه طلب و گاه لجباز متولد برج حمل که مریخ بر آن حاکم هست، امسال تجارب با ارزش بسیاری را کسب خواهند کرد که به خصوص در زمینه حرفه ای ارزش بسیار کارامد واقع خواهند شد. شما ذاتا این توانایی را دارید که هر مسئله و شرایط دشواری را به عالی ترین شکل درآورید و به همین خاطر طالع بینی شما در سال ۲۰۱۷ به شدت مثبت خواهد بود. در زمینه روابط شخصی، طالع بینی شما هارمونی، هماهنگی و علاقه را نشان می دهد. ستاره ها جهت شما در جایگاهی معین و روشن قرار گرفته اند.

طالع بینی سال ۲۰۱۷

شما در اوایل سال ۲۰۱۷ هیچ گونه مشکلی در کار خود نخواهید داشت. حمل ها کارکنانی سخت کوش و صادق هستند و در نتیجه به باعث سرسپردگی و رویکردشان در هر زمینه شغلی موفق خواهند بود. واضح است که افراد مافوق ایشان، همواره از این شاخصه ها استقبال و قدردانی خواهند کرد. تلاش نکنید از این عنوان سوءاستفاده کرده و خود را بالاتر از دیگران قرار دهید. باید خود را عضوی از یک تیم بدانید و عملکرد گروهی داشته و به ضعیف ترها کمک کنید. خواهید دید که این مهربانی و لطف شما در ماه مارس جبران خواهد شد.

بهار سال ۲۰۱۷، به خصوص ماه مه اندکی متلاطم و گیج کننده خواهد بود. مجبور خواهید بود بیش از آنچه که مایل هستید وقت خود را در محل کارتان سپری کنید. به یاد داشته باشید که این شرایط موقت هست. ممکن است به جایی برسید که دیگر قوایی برایتان باقی نمانده باشد، ولی بدانید که در آخر این تجربه سخت، از هر لحظه نیرومند تر خواهید بود.

برقراری رابطه | روابط احساسی | موفقیت | متولدین | ستاره | زندگی | فال و طالع بینی

ممکن است شریک زندگی شما از این بابت دچار نگرانی باشد. ایشان را در جریان اضطراب و تنشی که در محل کار با آن مواجه هستید قرار دهید. تلاش کنید راه استراحت و آرامش را بیابید. جهت تابستان به یک استراحت و فراغت دو نفره نیاز خواهید داشت. مطابق طالع بینی، حمل های مجرد در این دوران فرصتی جهت آشنایی با شریک و یار ایده آل خود خواهند یافت. آنانی که درگیر یک رابطه احساسی هستند نیز با پشت سر گذاشتن اختلافاتی جزئی، مجددا از هارمونی و آرامش لذت خواهند برد.

پاییز ۲۰۱۷ جهت حمل ها شانس برد را به همراه خواهد داشت. یک شغل جالب و جالب به شما پیشنهاد خواهد شد. البته مسلما این وقت مستلزم بعضی فداکاری ها خواهد بود. این شرایط سخت ممکن است بسیار چالش بر انگیز باشد، تلاش نکنید همه چیز را خود به تنهایی حل کنید. از فرد دیگری کمک و راهنمایی بجویید. مطمئنا با کمک یکدیگر راه حل مناسب را خواهید یافت. در ماه سپتامبر، ستاره ها در یک موقعیت روشن قرار خواهند گرفت. تنها مراقب سلامت خود باشید و قدرت پیشگیری را دست کم نگیرید.

طالع بینی سال ۲۰۱۷

در آخر سال، انرژی تازه ای در روابط خود خواهید یافت. می توانید عمیقا از مدت زمانی که در کنار اعضای خانواده تان می گذرانید لذت ببرید. وقایع امسال شما را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کرده اند؛ و حال می دانید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. وقت آزاد بیشتری خواهید داشت. بعد یک ورزش تازه را شروع کنید و جهت خود پاداشی در نظر بگیرید. در کنار اینها، شما از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار خواهید بود و از آشنایی و برقراری رابطه با دیگران لذت خواهید برد

برج ثور (اردیبهشت) طالع بینی ۲۰۱۷

طالع بینی سال ۲۰۱۷ به متولدین برج گاه توصیه می کند بیش از حد دلواپس پرسشها کاری نباشند. وقت موفقیت آنان در نیمه دوم سال فرا خواهد رسید. برج ثور تحت سلطه سیاره ونوس واقع شده است است و متولدین آن اغلب افرادی مسئولیت پذیر و قابل اطمینان هستند. از این شاخصه های خود نهایت استفاده را ببرید. به لطف موقعیت خوب ستارگان، شما امسال سالی پر از موفقیت را پیش رو خواهید داشت، به خصوص در روابطی که با دیگران برقرار می سازید.

از همان ابتدای سال ۲۰۱۷، موانع جزئی بر سر راه متولدین برج ثور قرار خواهند گرفت. شرایط کار شما راکد خواهد بود و شما با خود خواهید پنداشت که آیا مورد نیاز است قدمی بردارید یا خیر. تا وقت حل این مسئله ممکن است شما در چشم دیگران سرد و عبوس به نظر برسید. ولی نباید عزیزانتان را از خود دور کنید. مطابق آنچه که در طالع بینی شما آمده هست، بهتر است در این مدت بر روابط و رشد شخصی خود تمرکز داشته باشید. در زمینه کاری توصیه می شود جهت مدتی خود را کنار بکشید و در کناره ها منتظر بمانید. همانطور که در اصطلاح مشهوری آمده است: «کسی که کاری نمی کند، نمی تواند مرتکب اشتباه شود». همچنین مراقب شیادانی که ممکن است در اطراف شما باشند، باشید. افراد بد طینت ممکن است تلاش در سوء استفاده از خستگی ناپذیری شما داشته باشند.

با گذشت از نیمه سال ممکن است پرسشها کوچکی در خانواده های متولدین نماد ثور به وجود آیند. شما ماه های گذشته را با انرژی بالا و بسیار فعالانه گذرانده اید ولی حال دیگر این انرژی و وقت جهت توجه به پرسشها جزئی را ندارید. ممکن است بعضی از اعضای خانواده شما از این واکنش‌ها شما دلگیر و رنجور شوند. می توانید در ماه ژولای جهت جلوگیری از جدال و مشاجره، با آنان صادقانه صحبت کنید. متولدین نماد ثور می توانند منتظر یک آشتی بسیار شیرین و دلچسب باشند.

متولدین نماد ثور در پاییز ۲۰۱۷ به اوج خواهند رسید. در این دوران ستاره ها در جایگاه با ثباتی قرار گرفته اند که موجب می شود در تمامی زمینه ها موفقیت کسب کنید. روابط احساسی، به خصوص روابط بلند مدت، بسیار نیرومند و مشتاقانه پیش خواهند رفت. حتی جهت آنان که چندی پیش با پرسشها جزئی رو به رو بودند. جهت مجردها وقت مناسبی فراهم است تا روابط جدیدی را با افرادی که می توانند شریک احساسی آنان باشند، شروع نمایند. حتی ممکن است بتوانند همزاد و شریک زندگی خود را بیابند. در هر صورت، عاشق شدن جهت آنان اجتناب نا پذیر خواهد بود. در رابطه با شغلتان، طالع بینی شما نشان می دهد که بالاخره پاداشی دریافت خواهید کرد. شما در سال ۲۰۱۷ از سلامت بالایی برخوردار خواهید بود و هیچ بیماری به سراغ شما نخواهد آمد.

در آخر سال ۲۰۱۷ مجددا بر حرفه و شغل خود تمرکز خواهید کرد و در بین شما آنانی که بیش از بقیه سخت کوش هستند، پاداش های بسیاری را دریافت خواهند کرد. روابط شما در محل کار بسیار دوستانه خواهد بود. همچنین می توانید تعطیلات خوبی را پیش رو داشته باشید. به یاد داشته باشید که به اندازه کافی استراحت کرده و جهت یافتن انرژی از دست رفته خود از یک تعطیلات زمستانی با فعالیت های تفریحی لذت ببرید

برج جوزا (خرداد) طالع بینی ۲۰۱۷

ستاره ها نشان می دهند که طالع بینی برج جوزا، به خصوص در نیمه دوم سال بسیار مثبت خواهد بود. سیاره حاکم بر برج جوزا، سیاره عطارد است و متولدین آن اغلب افرادی عاقل و در عین حال حساس هستند. آنان به خصوص در زمینه روابطشان سال موفقیت آمیزی را پیش رو دارند. با فرا رسیدن ماه های تابستانی، شرایط شغل و حرفه آنان نیز رو به ترقی قرار خواهد گرفت. البته، باید در نظر داشت که حتی تجارب منفی نیز در زندگی واجب و حائز اهمیت هستند. این تجارب منفی شما را نیرومند تر ساخته و به شما کمک می کنند تا به آرامش درونی دست یابید.

بر طبق طالع بینی سال ۲۰۱۷، اوایل سال با نماد خانواده و رابطه شروع خواهد شد. شما مسبب سازگاری و آرامش در بین نزدیک ترین دوستانتان خواهید بود. در ابتدا بحث و جدال های کوچکی روی خواهند داد، ولی با توافق و مصالحه می توانید هر چیزی را حل کنید. از این توانایی های خود در کارتان نیز بهره گیرید و به آنان که محتاج کمک هستند یاری رسانید. مطمئن باشید نتیجه این دوستی خود را خواهید دید.

با وجود سخت کوشی و تلاش های بی پایانتان، اگر تلاش کنید در محل کارتان از موقعیت خود سوء استفاده کنید، در شرایط نامطلوبی قرار خواهید گرفت. طالع بینی به شما توصیه می کند در طول بهار شغل خود را از کناره ها ادامه دهید. نوبت شما نیز فرا خواهد رسید. اگر درگیر بحث و جدالی شدید، به یاد داشته باشید که حتما آرامش و کنترل خود را حفظ نمایید. ممکن است در جریان درگیری سخنی بگویید که بعد ها از آن پشیمان شوید. به روابط خود توجه بیشتری داشته باشید. در این زمینه می توانید از هارمونی و آرامش لذت ببرید.

متولدین برج جوزا دوران خوبی را پیش رو خواهند داشت. به خصوص در زمینه کاری، بالاخره موفق خواهند شد تا به اهداف خود دست یابند. این حال و هوای مثبت به زندگی شخصی آنان نیز انتقال خواهد یافت. به لطف این احساسات مثبت، برقراری ارتباط با افراد غریبه جهت شما بسیار ساده خواهد بود. تجارب تازه بسیاری در انتظار شما هستند. اگر تا به امروز نتوانسته اید فرد مورد نظر خود را بیابید، حال آگاه باشید و حواس خود را جمع کنید. ستاره ها در ماه آگوست در عالی ترین موقعیت جهت پشتیبانی از علاقه قرار خواهند گرفت.

با نزدیک شدن به آخر سال ۲۰۱۷، مناسبت غیر منتظره ای جهت شما شانس برد را فراهم خواهد آورد. در نظر داشته باشید که آیا این عنوان ارزش ریسک کردن را دارد یا خیر. تلاش نکنید این مسئله را به تنهایی حل کنید. دوست نزدیکی از کمک و راهنمایی کردن شما بسیار خوشنود خواهد بود. انتظار تحولی مثبت را در حرفه خود نیز داشته باشید. پاداش آن تقریبا حتمی و تضمین شده است هست. با این حال متولدین برج جوزا بایستی مراقب باشند که به خاطر کار و شغلشان از شریک احساسی خود غافل نشوند. خواهید آموخت که چگونه وقت آزاد خود را بهتر نظم ببخشید

برج سرطان (تیر) طالع بینی ۲۰۱۷

متولدین برج سرطانی که تحت سلطه قمر طبیعی کره زمین (کره ماه) می باشند، اغلب افرادی حساس و احساساتی و عاطفی هستند با این حال ستاره ها نشان می دهند که متولد برج سرطان در سال ۲۰۱۷، به خصوص در حوالی آخر سال، اصلا طالع راحت ای نخواهد داشت. البته می توانید در روابط خود انتظار انرژی مثبت داشته باشید. در رابطه با شغل و حرفه بهتر است خود را آماده کنید تا جهت مدتی غیر فعال باشید. در سال ۲۰۱۷ رشد و پیشرفت فردی مشمول بر حال شما نیز خواهد شد. ولیکن که همه ما همچنان در حال رشد هستیم.

در اوایل سال ۲۰۱۷ شما بدون کار نخواهید بود. در محل کار خود به مشکل کار و تلاش خواهید کرد، ولی دیگران کمکی جهت شما فراهم نخواهند آورد. اگر این سرعت بالای کاری خود را حفظ نمایید می توانید منتظر دریافت پاداشی در محل کار خود باشید. البته از طرف دیگر اصلا توصیه نمی شود که کار خود را به منزل ببرید. در عوض باید وقت آزاد خود را در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید. در ضمن شما به زمانی جهت استراحت نیز نیاز خواهید داشت.

با فرا رسیدن بهار متولدین سرطان می توانند در روابط خود انرژی مثبت را احساس کنند. افراد با دوستی و خوش حالی را در اطراف خود خواهید یافت. ولی تلاش نکنید با زندگی در حباب خیالی ایده آل خود، دنیای حقیقی را به فراموشی بسپارید. چشمان خود را باز نگاه دارید. به خاص افراد مجردی که به دنبال برقراری ارتباط با جنس مخالف هستند. در این دوران بیشترین شانس را جهت تجربه علاقه خواهید داشت. شاید این بار بتوانید به یک رابطه بلند مدت دست یابید. بعد خود را در بین افراد جامعه قرار دهید و خوش گذرانید.

در تابستان سال ۲۰۱۷، متولد سرطان می تواند در روابط خود انتظار تجدید هارمونی و خوشی را داشته باشد. بعد از تعطیلات و مسافرت و استراحت کافی، جهت شروع مجدد ماه های کاری آماده خواهید بود. در سپتامبر یک بار دیگر و جهت آخرین بار، وقت جهت ایجاد عوض کردن و تحول در شغل خود را خواهید داشت. شانس خود را از دست ندهید و اگر پیشنهاد سودمندی دریافت کردید، آن را محکم نگه دارید. مطابق طالع بینی شما، حال وقت مناسبی جهت ریسک و قمار می باشد.

طالع بینی جوزا در سال ۲۰۱۷ نشان می دهد که با نزدیک شدن به آخر سال، در محل کار دچار دردسر خواهید شد. این بار بر یاری دیگران تکیه نکنید. ممکن است مجبور باشید این عنوان را به تنهایی حل کنید. ممکن است این تجربه شما را به هم بریزد، ولی در نهایت پیشرفت خواهید داشت و بعد ها به نیکی از آن یاد خواهید کرد. علاوه بر این، به خاطر پشتکاری که دارید موفق خواهید شد تا این شرایط را به طور کامل برگردانید. پاداشی که لایق آن هستید در انتظار شما خواهد بود

برج اسد (مرداد) طالع بینی ۲۰۱۷

بر اساس موقعیت ستاره ها طالع بینی برج اسد در نیمه اول سال ۲۰۱۷ بیش از هر چیز بر روابط آن ها تمرکز خواهد داشت. البته می توانید انتظار موفقیت در زمینه کاری خود را نیز داشته باشید. در پاییز یک وقت مطلوب جهت شما پیش خواهد آمد. برج اسد تحت سلطه خورشید قرار گرفته هست. افراد نشانه دار و مقتدری که در این برج متولد شده است اند، در سال ۲۰۱۷ با مشکل هایی مواجه خواهند بود. ولی نتیجه نهایی ارزش تمامی مشکل ها را خواهد داشت. تجاربی که امسال به دست می آورید، شما را توانگر و پرمایه خواهند ساخت. از لحاظ شخصیتی تعادل بیشتری خواهید داشت و آرامش درونی خود را باز خواهید یافت.

طالع بینی شما نشان می دهد که رسیدن به آنچه می خواهید در اوایل سال سخت خواهد بود. واقع بین باشید و آرزوی های نامعقول نداشته باشید. می دانید که بهتر است انرژی خود را صرف پرسشها دیگر نمایید. افسرده و نومید نشوید. از این وقت جهت توسعه و رشد زندگی شخصی و اجتماعی خود استفاده نمایید. روابط قدیمی را کنار بگذارید. در مارس ۲۰۱۷ وقت فوق العاده ای جهت ملاقات همزاد خود خواهید داشت. ستاره ها یار شما خواهند بود.

در بهار متولدین برج اسد از هارمونی و آرامش در روابط خود لذت خواهند برد. فعل و انفعالات و شیدایی تازه ای را در رابطه احساسی خود تجربه خواهید کرد. همه چیز مطابق نقشه هایتان پیش خواهد رفت. از این آرامش و ثبات جهت حل پرسشها جدی تر استفاده کنید. جهت استراحت و تفریح خود نیز زمانی را در نظر بگیرید.

با گذر از نیمه اول سال، طالع بینی به شما پیشنهاد می کند که توجه داشته باشید. نباید به خاطر رابطه جدیدتان از پرسشها و مناسبت های مهم غافل شوید. اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است یک وقت شغلی سودمند را از دست بدهید که دیگر تکرار نخواهد شد.

سعی نکنید پرسشها را با زور پیش ببرید. در عوض بپذیرید که هر لحظه نمی توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. با پذیرش این عنوان حال بهتری خواهید داشت و دیگر مجبور نخواهید بود با اضطراب و نگرانی زندگی کنید. به سلامت خود نیز توجه داشته باشید. حتی یک سرماخوردگی راحت را دست کم نگیرید.

با رسیدن پاییز و زمستان، اسد دیگر وقت زیادی جهت استراحت نخواهد داشت. با عبور از بحرانی در رابطه احساسی خود مجبور خواهید شد اولویت های خود را عوض کردن دهید. مطابق آنچه که در طالع بینی شما آمده هست، در اکتبر ۲۰۱۷ کار های انباشته شده است بسیاری خواهید داشت که مورد نیاز است به آنها پیگیری کنید. به باعث داشتن روحیه ای مسابقه طلب، همه چیز را به خوبی مدیریت و حل خواهید کرد. مسئله مهم آن است که نومید و تسلیم نشوید، تلاش کنید به خود و اطرافیان خود انگیزه دهید. در آن هنگام می توانید انتظار پیشرفت در حرفه خود را داشته باشید، که البته سزاوار آن بوده اید. بالاخره ثمره تلاش خود را خواهید دید. تنها کافیست قدمی برداشته و این شانس را دریابید

برج سنبله (شهریور) طالع بینی ۲۰۱۷

سنبله تحت سلطه عطارد قرار دارد. متولدین برج سنبله افرادی عاقل و سختکوش هستند. به خصوص در نیمه های سال طالع بینی مثبتی خواهید داشت. در میان بی قراری و آشوبی که اوایل سال با آن رو به رو هستید، با پرسشها قابل توجهی نیز در زمینه روابط خود مواجه خواهید بود. ولی با عبور از موانع مجددا دوران مثبت و با ثباتی را پیشرو داشته و فرصتی جهت تفکر خواهید یافت.

متولدین برج سنبله در ابتدای سال با مشکلی در زمینه اشتغال رو به رو خواهند شد. ممکن است در محل کار شما تغییری در بین مافوقین و یا محیط کار ایجاد گردد. همچنین انتظار یک بحران مربوط به پرسشها مالی را نیز داشته باشید. لذا شما مجبور به تلاش زیاد خواهید بود که منجر به از دست دادن وقت آزادتان می شود. این عنوان ممکن است در روابط شما مشکلاتی ایجاد کند. با شک و تردید شریک احساسیتان نیز رو به رو خواهید شد، بعد تلاش کنید حداقل در طول هفته یک بعد از ظهر را به او اختصاص دهید تا پرسشها برطرف شوند.

مابقی نیمه اول سال ۲۰۱۷ را نیز با اضطراب سپری خواهید کرد. مورد نیاز است راه حلی جهت بعضی از پرسشها حاد بیابید. مطمئن باشید که خانواده تان از شما حمایت خواهند کرد. ولی با عبور از این دوران سخت، که ممکن است مجبور باشید به خاطر آن یک تعطیلات را به تعویق بیاندازید، بالاخره به موفقیت دست خواهید یافت. می توانید حتی انتظار پیشرفت و ترقی در کار خود را داشته باشید.

در اواخر تابستان و پاییز ۲۰۱۷ فرصتی جهت استراحت و آرامش خواهید یافت. ستاره ها به گونه ای قرار گرفته اند که هیچ چیز مانع لذت بردن شما از تابستان نشود. شرایط کاری شما نیز با عبور از پرسشها پیشین اصلاح خواهد یافت. به گونه ای که وقت بیشتری جهت استراحت داشته باشید. می توانید اوقات فراغت خود را در محیط زیست به همراه عزیزانتان بگذرانید و یا با یک دوست قدیمی قرار ملاقاتی ترتیب دهید.

دوران پسرفت و شکست به آخر خواهد رسید. متولدین برج سنبله ای که مجرد هستند فرصتی جهت آشنایی با جنس مخالف پیدا خواهند کرد. در این دوران شانس زیادی جهت پیدا کردن جفت حقیقی خود خواهید داشت. کسانی که درگیر رابطه ای هستند دوران خوشی را خواهند داشت و در زندگی و خانواده با هارمونی و شکوفایی رو به رو خواهند بود. وقت شغلی غیر منتظره ای جهت شما پیش خواهد آمد ولی به خاطر داشته باشید که شرایط را به دقت بسنجید. به پیشگیری از بیماری نیز توجه داشته باشید

پیشگویی سال ۲۰۱۷

برج میزان (مهر) طالع بینی ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ جهت متولدین برج میزان به مانند سوار شدن بر چرخ فلک خواهد بود. سیاره ونوس، که سیاره شماست، در موقعیت مشکل قرار گرفته هست. و به همین علت امسال جهت شما سال پر دغدغه ای خواهد بود. ولی دلواپس نباشید. تمام این دغدغه ها را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و نیرومند تر از هر لحظه به استقبال چالش های بعدی خواهید رفت. به لطف روحیه نرم و خلاقتان می توانید ایده های تازه ای را در زمینه حرفه خود ارائه داده و به این ترتیب در محل کار نیز موفقیت کسب کنید. در رابطه با زندگی شخصی شما، ستاره ها وعده انرژی مثبت بسیاری را به خصوص در اوایل سال، می دهند.

شروع سال جهت متولدین میزان بی قراری هایی را به همراه خواهد داشت. فکر تعطیلات زمستانی را از سر خود بیرون کنید. بسته به آنکه از رابطه باعشق خود راضی باشید و یا حتی به دنبال فرد مورد نظر خود باشید، برایتان علاوه بر احتمال آرامش و هارمونی، احتمال عوض کردن و تحولات بزرگ نیز وجود دارد. از اینکه وارد اجتماع شده است و قدمی به سمت شانس و خوشبختی بردارید، نهراسید. اطرافیان متوجه انرژی مثبتی که از شما ساطع می شود خواهند شد. در رابطه با زندگی حرفه ای متولدین برج میزان، پیشنهاد می شود بیش از حد خود را درگیر کار نکنند. آیا که این کار تنها موجب بروز دردسر و مسئله خواهد شد.

در بهار ۲۰۱۷ زندگی کاری شما جان تازه ای خواهد یافت. افراد ما فوق شما بالاخره متوجه تلاش شما خواهند شد. اگر به همین ترتیب ادامه دهید به زودی به اهداف خود دست خواهید یافت. از بیماری و ناخوش احوالی به دور خواهید بود. همچنین در خانواده نیز از آرامش و هارمونی لذت خواهید برد.

دوران مشکل به هنگام تابستان فرا خواهد رسید. متولدین میزان تلاش خواهند کرد تا تمامی پرسشها را به طور هم وقت برطرف سازند. ولی تنها شرایط خود را سخت تر خواهند ساخت. طالع بینی سال ۲۰۱۷ به شما پیشنهاد می کند پرسشها موجود را اولویت بندی کرده و سپس به ترتیب به آنها پیگیری کنید. از اوضاع سلامت خود غافل نشوید. همانطور که در اصطلاحی معروف گفته شده است است : “عقل سالم، در بدن است”

حتی در پاییز هم شما به استراحت نخواهید رسید. طالع بینی نشان می دهد که میزانی ها به هنگام پاییز با پرسشها دیگری سر و کار پیدا خواهند کرد. ممکن است یکی از اقوام نزدیک شما دچار مسئله شده است باشد. اولویت های خود را مجددا ارزیابی نمایید. آیا که خانواده باید در شرایط سخت در کنار یک دیگر باشند. ممکن است در محل کار، کار های معوقه بسیاری داشته باشید که بایستی به قیمت از دست دادن وقت آزاد خود، آنها را به انجام برسانید.

در آخر سال ۲۰۱۷ که اوضاع کمی آرامتر خواهد شد، وقت کافی جهت سنجش و ارزیابی وقایع گذشته خواهید داشت. اوقات فراغت خود را به شریک زندگی خود نیز اختصاص دهید. به خصوص که در ماه های گذاشته آنچنان که سزاوار ایشان هست، برایشان وقت صرف نکرده اید

برج عقرب (آبان) طالع بینی ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ جهت متولدین برج عقرب سالی پر از هیجان و تجربه های ارزشمند خواهد بود. متولدین نماد عقرب، که تحت کنترل پلوتون قرار دارد، اغلب افرادی خجالتی و بی میل هستند ولی اراده ای بسیار نیرومند دارند. در امسال می توانید انتظار پیشرفت کاری و فردی بسیاری را داشته باشید که موجب رشد و تعادل زیاد شما خواهند شد. در زمینه روابط خود نیز از ثبات و پایداری برخوردار خواهید بود.

شما سال ۲۰۱۷ را با انرژی تازه ای شروع خواهید کرد. در این مدت اگر تمام وقت خود را به کارتان اختصاص دهید بسیار موفق خواهید بود. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز بدون تلاش به دست نمی آید و جهت دستیابی به اهداف خود بایستی ابتدا از موانع عبور کنید. هرچه زیاد بکوشید، نتیجه تلاشتان شیرین تر خواهد بود. در این مدت روابط کاری موفقیت آمیزی نیز خواهید داشت. با برخورد دوستانه با همکاران و افراد مافوق خود، مورد تحسین و تمجید واقع خواهید شد. البته این واکنش‌ها نباید به گونه ای باشد که وقت سوء استفاده را جهت دیگران به وجود بیاورد.

با فرا رسیدن بهار، افراد مجرد می توانند به شکار علاقه رفته و بسیار موفق واقع شوند. آنان که از پیش روابطی را تشکیل داده اند نیز می توانند دورانی پر از آرامش و خوشی را در انتظار داشته باشند. با یک سفر تفریحی به همراه شریک زندگی خود می توانید نیروی مورد نیاز را جهت شروع مجدد کار تامین کنید. تلاش کنید تمرکز خود را حفظ کرده و اجازه ندهید وقایع اطراف توجه شما را بیش از حد جلب کنند. آیا که به گفته طالع بینی امسال شما، اگر در کارتان توجه کافی نداشته باشید، با پرسشها جدی رو به رو خواهید شد.

ماه های تابستانی مناسبت غیرمنتظره ای را جهت شما به همراه خواهند داشت. ممکن است در اطراف شما خائنی پیدا شود. کسی که دوست شما به نظر می رسد ولی به هنگام مشکل و نیاز شما، به شما پشت خواهد کرد. ولی لااقل قدر دوستان حقیقی خود را خواهید دانست. به باعث این تجربه، فرصتی به وجود خواهد آمد تا اولویت های خود را بازبینی کنید و این کار شما را بیش از پیش توانگر و قدرت مند خواهد ساخت. در طالع بینی سال ۲۰۱۷ عقرب ها متعادل و جدی به نظر می رسند و می توانند این خصیصه ها را به خوبی در زندگی حرفه ای خود بکار گیرند.

در آخر سال ۲۰۱۷ متولدین برج عقرب می توانند در روابط خود آرامش و هارمونی را انتظار داشته باشند. اگر بتوانید وقت خود را به خوبی مدیریت کرده و به اندازه کافی در کار خود بکوشید، به موفقیت های کاری خوبی نیز دست خواهید یافت. در رابطه با اوضاع سلامت شما باید گفت که ستاره ها در موقعیت چندان مناسبی قرار نگرفته اند. بعد به خصوص مراقب سرماخوردگی و جراحات جزئی باشید.

برج قوس (آذر) طالع بینی ۲۰۱۷

بر اساس موقعیت ستاره ها می توان گفت که قوسی ها چه در زندگی کاری و چه در زندگی شخصی ارزش از پایداری و ثبات برخوردار خواهند بود. سیاره مشتری بر افراد متولد برج قوس حاکم هست. آنان فرصتی خواهند داشت تا از توانایی تصمیم گیری سریع و با اطمینان خود به خوبی بهره مند شوند. به خصوص در نیمه اول سال که موقعیت ستاره ها به نفع شما شکل گرفته هست. لیکن در نیمه دوم سال بایستی انتظار پیچ و خم هایی را در مسیر خود داشته باشید.

درست در ابتدای سال ۲۰۱۷ فردی در اطراف شما پریشان احوال خواهد بود. ممکن است همکار شما، دوستتان و یا حتی شریک زندگی شما باشد. در یاری رساندن به ایشان تردید نکنید. ممکن است حتی کمی دلداری و سخنان دوست داشتنی کافی باشند. در هر صورت، آن فرد دوستی شما را فراموش نخواهد کرد. در محل کار خود سرعتی بیش از پیش به کار خواهید گرفت و مطمئنا به موفقیت دست خواهید یافت.

طالع بینی سال ۲۰۱۷ به متولدین قوس پیشنهاد می کند از فدا کردن اوقات فراغت جهت کار هراس نداشته باشند. در دراز مدت بهره این کار را خواهید برد. بعد ها نیز می توانید زمانتان را صرف تعطیلات و مسافرت کنید. با این حال به یاد داشته باشید که استراحت و آرامش امری ضروریست، بعد خود را بیش از حد در فشار قرار ندهید. در طول این مدت آنان که از پیش روابط طولانی مدتی را تشکیل داده اند، از پایداری و ثبات برخوردار خواهند بود و آنان که مجرد هستند فرصتی جهت آشنایی با جفت همزاد خود خواهند یافت. بعد چشمان خود را باز نگاه دارید.

در نیمه دوم سال قوسی ها در روابط خود با مشکلاتی مواجه خواهند شد. کمبود استراحت و درگیری های کاری بسیار شما، شک و تردید را در قلب شریک شما برخواهند انگیخت. این پرسشها را هرچه سریعتر حل کنید، در غیر این صورت شرایط بدتر خواهد شد. از اعضای خانواده خود نیز غافل نشوید. می توانید جهت خوشنود ساختن تمامی عزیزانتان، مراسم خوش حالی و یا دورهمی در منزل خود برگزار کنید.

متاسفانه در طول پاییز پرسشها کاری جهت متولدین برج قوس اجتناب ناپذیر خواهند بود. به باعث این پرسشها در تمرکز حواس خود موفق نخواهید بود و در نهایت مرتکب اشتباه خواهید شد و دیگران مجبور به جبران خطای شما خواهند بود. با وجود این شکست ها، تسلیم نشوید. وقایع قبلی را ارزیابی نموده و از غلط های خود عبرت گیرید. حتی تجارب منفی نیز ارزشمند هستند. آخر سال ۲۰۱۷ نیز جهت متولیدن برج قوس چالش برانگیز خواهد بود. ولی حداقل در زندگی شخصی مشکلی نخواهید داشت. بعد می توانید بر روی یاری و حمایت شریک زندگی و اعضای خانواده خود حساب کنید

برج جدی (دی) طالع بینی ۲۰۱۷

مطابق آنچه که در طالع بینی متولدین برج جدی آمده هست، آنان در حرفه خود به موفقیت دست خواهند یافت. متولدین برج جدی، که تحت سلطه سیاره زحل قرار گرفته هست، افراد جاه طلب و با اراده ای هستند. ولی در روابط خود، به خاص در نیمه دوم سال، با موفقیت چندانی مواجه نخواهند بود. از نظر معنوی انرژی مثبت بسیاری خواهید داشت و علاوه بر رشد فردی، آرامش درونی تازه ای را نیز تجربه خواهید کرد. به لطف این تعادل و آرامش شرایط بسیار بهتری را خواهید داشت.

ابتدای سال ۲۰۱۷ جهت متولدین برج جدی دوران پر مشغله ای خواهد بود. در زمینه های کاری، با موفقیت بسیار رو به رو خواهید بود. حتی بعد از تعطیلات کریسمس نیز به آسانی می توانید بر همکاران خود برتری داشته باشید. در کار خود پیشرفت بسیار خواهید داشت و در نهایت می توانید از وقت استراحت و وقت آزاد بیشتری لذت ببرید.

بهار سال ۲۰۱۷ جهت متولدین برج جدی تقریبا با ثبات خواهد بود. ممکن است که در رابطه احساسی بلند مدت خود با بحرانی رو به رو باشید، ولی نباید به این خاطر از شریک خود فاصله بگیرید. راجع به مسئله با صداقت و صراحت صحبت کنید. خواهید دید که تمامی پرسشها به زودی حل خواهند شد. به هیچ وجه تلاش نکنید مسئله را با قهر و صحبت نکردن حل کنید. اگر هر دو تلاش کنید، آرامش و سازگاری از دست رفته را به زودی باز خواهید یافت.

به شما پیشنهاد می شود که به خاص در نیمه های سال، کمک های دیگران را رد نکنید. اضطراب زیاد ممکن است به سلامت شما آسیب وارد کند. احتمال آن وجود دارد که مجبور باشید وقت زیادی را صرف کار کنید. ولی حداقل کار خود را به منزل نیاورید. اگر به شریک خود توجه کافی نشان ندهید ممکن است مجددا دامنگیر پرسشها قبلی شوید. علاوه بر این، ممکن است شریک شما از غیبت های زیاد اخیر شما برداشت غلط داشته باشد. به سلامت خود نیز توجه کافی داشته باشید. ممکن است نتوانید راه فراری از پرسشها معده پیدا کنید. ولی دلواپس نباشید، این پرسشها نیز موقت هستند.

چهار ماه نهایی سال ۲۰۱۷ جهت متولدین برج جدی با نماد روابط احساسی همراه هست. ستاره ها بالاخره در موقعیتی قرار خواهند گرفت که جهت متولدین برج جدی، به خاص مجردان، شرایط برقراری رابطه با جنس مخالف فراهم آید. آنانی که از پیش درگیر یک رابطه احساسی بلند مدت بوده اند، بار دیگر از آرامش و هارمونی در رابطه ارزش لذت خواهند برد. موانع قبلی را فراموش خواهید کرد و با جفت خود لحظات خوشایند و لذت بخشی را سپری خواهید کرد. در رابطه با زندگی حرفه ای شما طالع بینی نشان می دهد که در ماه دسامبر مجددا پیشرفت خواهید داشت. در دوران قبل از کریسمس تمامی کارهای شما به آسانی و بدون نیاز به تلاش زیاد پیش خواهند رفت

برج دلو (بهمن) طالع بینی ۲۰۱۷

نماد دلو تحت سلطه ستاره اورانوس قرار دارد. آنان افراد حساس و در عین حال عاقلی هستند. ستاره ها نشان می دهند که متولدین برج دلو ، به خصوص در آخر سال طالع آسانی نخواهند داشت. البته در حرفه و شغل خود به موفقیت دست خواهید یافت. روابط ایشان نیز بی دردسر و با ثبات پیش خواهند رفت. از این عنوان می توانید جهت برنامه ریزی آینده استفاده کنید.

طالع بینی شما نشان می دهد که اگر در اوایل سال ۲۰۱۷ به کار خود توجه نداشته باشید برایتان مشکلاتی ایجاد خواهد شد. به علت آن که حواس شما به آسانی پرت می شود، ممکن است متوجه بعضی از اخبار مهم، اطلاعات و یا تغییرات نشوید و به این خاطر مجبور باشید وقت زیادی را صرف جبران این عنوان کنید. البته می توانید بر حمایت و پشتیبانی اعضای خانواده، به خاص در ماه مارس حساب کنید.

در بهار و تابستان سال ۲۰۱۷ انرژی مثبت متولدین برج دلو به اطرافیان آنان نیز سرایت خواهد کرد. حواستان را جمع کنید، آیا که به گفته طالع سال ۲۰۱۷، جهت مجردین متولد برج دلو، عالی ترین وقت آشنایی با همزاد ایشان در پیش هست. شاید بتوانید بعد از مدت ها وارد اجتماع شوید و از حضور جنس مخالف لذت ببرید. آنان که خود درگیر یک رابطه احساسی هستند، دورانی با ثبات و پر از آرامش و سازگاری را تجربه خواهند کرد. این وقت مناسبی جهت برنامه ریزی های بلند مدت به حساب می آید. از برداشتن قدم بعدی هراس نداشته باشید. جهت کار خود نیز وقت کافی بگذارید تا از پرسشها دیگر جلوگیری به عمل آورید.

طالع بینی نشان می دهد که متولدین دلو پاییز آرامی را پیش رو خواهند داشت. در حرفه خود با پیشرفت رو به رو خواهید شد. اگر سخت کوش باشید پاداش فوق العاده ای دریافت خواهید کرد. ممکن است مجبور باشید برنامه خود را عوض کردن دهید و جهت مدتی زیاد کار کنید. قبل از این کار، منافع و مضرات آن را به دقت بسنجید، مطمئنا درست گزینش خواهید کرد. اگر نمی دانستید چه باید کرد، می توانید به عنوان مثال از دوستی کمک بجویید.

با فرا رسیدن آخر سال نیز شرایط آرام باقی خواهد ماند. به همین خاطر به هنگام کریسمس می توانید وقت خود را صرف خانواده، شریک زندگی و خودتان کنید. در روابطتان نیز پایداری و ثبات بالایی را پیش رو خواهید داشت. مجردین نیز فرصتی جهت لذت بردن از علاقه خواهند یافت. شما در این دوران به فکر وقایع گذشته نیز خواهید بود. در سال ۲۰۱۷ از لحاظ شخصیتی بسیار نیرومند تر از قبل خواهید شد. به فکر سلامت خود و پیشگیری از بیماری نیز باشید. تغییرات زیاد دما شرایط جسمانی شما را به خطر خواهد انداخت

برج حوت (اسفند) طالع بینی ۲۰۱۷

برج حوت تحت تاثیر سیاره نپتون قرار داشته و متولدین آن روحیه ای حساس و عاطفی دارند. طالع بینی برج حوت به آنان پیشنهاد می کند که از توانایی های خود نه تنها در روابط احساسی، بلکه در حرفه خود نیز استفاده کنند. سال گذشته ستاره ها شما را در مسیر آرامی قرار داده بودند، ولی امسال، به خصوص در تابستان، با پیچ و خم های بسیاری مواجه خواهید شد. در آخر سال ۲۰۱۷ شرایط دوباره آرام خواهد شد و حوتی ها مجددا می توانند از آرامش و هارمونی لذت ببرند.

با شروع سال ۲۰۱۷ ممکن است حس کنید که مانند گذشته از شغل خود لذت نمی برید. طالع بینی شما آینده نگری می کند که فرصتی جهت عوض کردن شغل خود داشته باشید. ولی بهتر است ابتدا ریسک این کار را بسنجید. ستاره ها در طول این دوران ثبات چندانی ندارند. بهتر است تا فرا رسیدن ماه های بهاری دست نگاه دارید.

در زندگی احساسی خود به علت غفلت از شریک خود دچار بحران خواهید شد، ولی با عبور از این بحران مجددا به آرامش و هارمونی دست خواهید یافت. افراد مجرد نیز به خصوص در ماه ژوئن به دنبال همزاد خود خواهند بود. دوران سازنده ای را شروع خواهید کرد. بعد حواستان را جمع کنید و این وقت منحصر بفرد را از دست ندهید.

دستیابی به رضایت به خاص با آخر نیمه اول سال جهت حوتی ها سخت خواهد بود. اگر با هر آنچه بر سر راه شما قرار گرفته است بجنگید، از مشکل ها عبور خواهید کرد. به خاص در حرفه شما پروژه پیچیده و چالش بر انگیزی را پیش رو خواهید داشت. از این وقت نهراسید. این وقت مستلزم صرف انرژی و حتی از دست رفتن وقت آزاد شما خواهد بود. اگر نمی دانید چه باید کرد، می توانید از یک دوست و یا همکار تقاضای کمک و راهنمایی داشته باشید. آنان با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.

سال ۲۰۱۷ برایتان با آرامش بیشتری به آخر خواهد رسید. متولد برج حوت به آن هنگام دوران متعادلی را تجربه خواهد کرد. البته باید مراقب پرسشها احتمالی که ممکن است در بین اعضای خانواده به وجود آیند باشید. ممکن است کسی قصد پنهان کردن اطلاعات مهمی را داشته باشد. جهت آنکه اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید، بایستی ابتدا سطحی از اعتماد را به وجود آورید. با اینکه ممکن است حواستان به پرسشها دیگری باشد، شریک احساسی خود را نیز فراموش نکنید. کمی در رابطه پیش قدم باشید تا به این ترتیب بتوانید از آرامش متقابل لذت ببرید

منبع:perhoroscope.com

واژه های کلیدی: برقراری رابطه | روابط احساسی | موفقیت | متولدین | ستاره | زندگی | فال و طالع بینی

طالع بینی سال 2017

طالع بینی سال ۲۰۱۷

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو