حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تمام تلاش خود را جهت زیاد کردن حق الزحمه داوران انجام می‌دهم / تاج

تمام تلاش خود را جهت زیاد کردن حق الزحمه داوران انجام می‌دهم / تاج

وبسایت رسمی برنامه نود – مراسم نهایی سمینار دانش افزایی داوران فوتسال عصر امروز با حضور رییس فدراسیون در رامسر برگزار شد.

تمام تلاش خود را جهت زیاد کردن حق الزحمه داوران انجام می‌دهم / تاج

وبسایت رسمی برنامه نود – مراسم اختتامیه سمینار دانش افزایی داوران فوتسال عصر امروز با حضور رییس فدراسیون در رامسر برگزار شد.

عبارات مهم : فدراسیون فوتبال – فوتسال
به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم نهایی سمینار دانش افزایی داوران فوتسال عصر امروز با حضور مهدی تاج، مدیر فدارسیون در رامسر برگزار شد.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی در ابتدا حسن کامرانی فر، مدیر دپارتمان داوران گزارشی از عملکرد دپارتمان داوران و همچنین نحوه برگزاری سمینار داوران فوتسال توضیحاتی را ارائه کرد.

سپس پدرو گالان، مدرس دوره با مناسب خواندن اوضاع داوران فوتسال کشور خرسندی خود را نسبت به برگزاری این دوره جهت داوران ابراز کرد.

در ادامه گالان افزود: دپارتمان داوران تمام تلاش خود را کرد که این دوره در بالاترین سطح استاندارد و مطابق با  خواسته های فیفا برگزار شد.  این دوره آموزشی امروز تمام شد ولی آموزش هیچگاه متوقف نمی شود. من آمادگی دارم تا در زمینه های متفاوت در خدمت فوتسال کشور عزیزمان ایران باشم.
در ادامه مدیر فدراسیون دقایقی جهت حاضرین صحبت کرد.
تاج با اشاره به اینکه سه رکن مهم در فوتبال وجود دارد افزود: عملکرد تیم های ملی ، شرکت لیگ و داوران همواره مورد توجه عموم مردم قرار می گیرد. بنده با تمام وجود در خدمت جامعه داوری هستم لیکن در یک بازه زمانی خود رییس کمیته داوران بودم. این وعده را به همه عزیزان می دهم که تمام تلاش خود را به کار بگیرم تا حق الزحمه داوران زیاد کردن پیدا کند.
رئیس فدراسیون در آخر افزود: از کامرانی فر به علت اینکه توسعه داوری در اقصی نقاط کشور را که یکی از اهداف بلندمدت فدراسیون هست، را سرلوحه کار خود قرار داده است تقدیر می کنم.

 

۲۰۲۰

تمام تلاش خود را جهت زیاد کردن حق الزحمه داوران انجام می‌دهم / تاج

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | فوتسال | فوتبال | سمینار | برگزاری | داوران | داخلی | فدراسیون فوتبال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو