اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » شور و هیجان پایتخت نشینان درشب آخر تبلیغات

شور و هیجان پایتخت نشینان درشب آخر تبلیغات

 پایتخت نشینان با حضوری پرشور در تبلیغات نامزد مورد حمایت خود، به پیشواز دوازدهمین دوره ریاست جمهوری رفتند.

شور و هیجان پایتخت نشینان درشب آخر تبلیغات

پایتخت نشینان با حضوری پرشور در تبلیغات نامزد مورد حمایت خود، به پیشواز دوازدهمین دوره ریاست جمهوری رفتند.

حضوری پرشور تهرانی ها در آخرین شب تبلیغات انتخابات

شامگاه چهارشنبه در شب آخر تبلیغات خیابان های مرکزی شهر از جمله مطهری، محدوده فاطمی، بهشتی، یوسف آباد، میدان و چهار راه ولیعصر (عج)، جمعیت زیادی از شهروندان تهرانی حضور دارند. در طول خیابان ولیعصر تا ابتدای مطهری، نوجوانان و جوانان درحال توزیع پوستر به خودروهای عبوری هستند و شمار زیادی نیز در کنار ستادهای متفاوت مستقر در خیابانهای این منطقه با پخش موزیک های مختلف، شور و هیجان ساعت های آخر تبلیغات انتخاباتی را دوچندان کرده اند.

امشب نسبت به شب های قبل شور و حضور جمعیت در خیابان و پیاده روها زیاد است که این امر باعث ترافیک سنگین در بعضی خیابان ها شده است است . در اوج صدای ممتد بوق خودروها و عبور موتورسواران، بعضی در حال توزیع پوستر هستند، عده ای در حال شعار دادن و عده ای با یکدیگر تصویر گرفتن، هستند.
در شب آخر انتخابات حضور یگان های خاص موتور سوار در سطح شهر و تردد در خیابان ها و همچنین حضور ماشین های نیروی انتظامی به خصوص در کنار ستادها پررنگ تر هست.

عبارات مهم : انتخابات ریاست جمهوری – ریاست جمهوری
در دست اکثر طرفداران روحانی پرچم های بنفش و کشور عزیزمان ایران مشاهده می شود و شعار آنها با این مضمون است ‘روحانی، اصلاحات، پیروز انتخابات’، ‘رییسی، تتلو، پیوندتان مبارک’، ‘رییسی نیومده باید برری’، ‘روحانی حمایتت می کنیم’.
در دست اکثر طرفداران رییسی پرچم کشور عزیزمان ایران بود و شعار آنها این بود که ‘روحانی بای بای’ و ‘یک روز مانده به رییس جمهوری روحانی’ هست.
دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجدان شرایط حضور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت هستند که از این تعداد ۱ میلیون و ۳۵۰ هزارو ۲۹۴ نفر رأی اولی خواهند بود.

شور و هیجان پایتخت نشینان درشب آخر تبلیغات

منبع: ایرنا

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | ریاست جمهوری | طرفداران | تبلیغات | انتخابات | اردیبهشت | خیابان | پوستر | جمعیت | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو