کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » دستیار تازه گوگل، همسایه تازه سیری در گوشی های آیفون

دستیار تازه گوگل، همسایه تازه سیری در گوشی های آیفون

گوگل در آخرین کنفرانس آی او اعلام کرد تا روز جمعه نرم افزار دستیار گوگل را که رقیبی جهت سیری به شمار می رود راه اندازی خواهد کرد.

دستیار تازه گوگل، همسایه تازه سیری در گوشی های آیفون

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ گوگل می خواهد صدای شما شنیده شود و گوگل Assistant ابزار این کار هست. این کمپانی فناوری، به تازگی اعلام کرد به زودی گوگل Assistant را در دستگاههای iOS راه اندازی خواهد کرد. این توانایی در ابتدا به عنوان رقیبِ سیری اپل، روی گوشی های Pixel گوگل ارائه شد ولی گوگل در کنفرانس I/O نوید راه اندازی آن در گوشی های آیفون را نیز داد.
Assistant نرم افزاری مجزاست که می تواند به طور خاص مهارت های خاص مرتبط با اولویت های شخصی هر کاربر را مخاطب قرار دهد. با این حال این نرم افزار محدودیت هایی نیز دارد و نمی توان آن را مانند سیری روی گوشی راه اندازی کرد و کاربر جهت راه اندازی آن نمی تواند دکمه Home آیفون را فشار دهد. در عوض آیکون میکروفون کوچکی در قسمت پایین homescreen گوشی نمایش داده میشود. همچنین در حالیکه از طریق گوگل Assistant قادر هستید به اپلیکیشنهای دیگر مثل imessage و spotify دسترسی داشته باشید، نمی توانید از آن جهت تنظیم یک یادآوری کننده بهره ببرید.
علاوه بر عرضه دستیار تازه در iOS که طبق اعلام گوگل تا روز جمعه راه اندازی خواهد شد، ارائه هدست واقعیت مجازی نیز خبر دیگری بود که کنفرانس اخیر گوگل به آن اشاره شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: گوشی های آیفون | فناوری | اندازی | افزاری | تنظیم | افزار | فناوری | گوگل

دستیار تازه گوگل، همسایه تازه سیری در گوشی های آیفون

دستیار تازه گوگل، همسایه تازه سیری در گوشی های آیفون

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو