آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تیم ملی جوانان نمی تواند در انتخابات شرکت کند! , با وجود نامه نگاری های فدراسیون فوتبال

تیم ملی جوانان نمی تواند در انتخابات شرکت کند! , با وجود نامه نگاری های فدراسیون فوتبال

در هر حال سفارت کشور عزیزمان ایران در چین هم نتوانسته صندوق رای را به چنگ دوی چین، جایی که تیم ملی نوجوانان در تورنمنت پاندا کاپ حضور

تیم ملی جوانان نمی تواند در انتخابات شرکت کند! , با وجود نامه نگاری های فدراسیون فوتبال

وب سایت رسمی برنامه نود- در حالیکه فدراسیون فوتبال از حدود یک ماه قبل در نامه نگاریهایی که با وزارت امورخارجه و سفارت کشور عزیزمان ایران در کره داشت، درخواست کرده بود تا در روز انتخابات ریاست جمهوری صندوق رای به جزیره ججو برود، ولی سفارت کشور عزیزمان ایران در کره جنوبی اعلام کرد که نمی تواند صندوق رای را به جزیره ججو بفرستد.

به گزارش سایت نود، در حالیکه قرار بود سفارت کشور عزیزمان ایران مقدمات رای دادن کاروان تیم ملی جوانان کشور عزیزمان ایران در ججو را فراهم کند، ولی دیروز به تیم ملی جوانان اعلام شده است به علت دوری راه و قرار گرفتن تیم ملی جوانان در جنوبی ترین نقطه کره جنوبی و در جزیره ججو امکان آوردن صندوق رای به جزیره وجود ندارد و سفارت کشور عزیزمان ایران فقط می تواند صندوق را به شهرهای سئول، بوسان و سووان که هم ایرانی های زیادی دارند و هم نزدیک به سئول هستند ببرد. البته سفارت کشور عزیزمان ایران ۴ سال پیش صندوق رای را به اولسان برده بود تا کاروان تیم ملی بزرگسالان کشور عزیزمان ایران که در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضور داشت، بتواند رای بدهد و ملی پوشان توانستند رای بدهند.

در هر حال سفارت کشور عزیزمان ایران در چین هم نتوانسته صندوق رای را به چنگ دوی چین، جایی که تیم ملی نوجوانان در تورنمنت پاندا کاپ حضور دارد ببرد و به این ترتیب کادر فنی و مدیریتی تیم ملی نوجوانان و کاروان جوانان کشور عزیزمان ایران فردا نمی توانند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

تیم ملی جوانان نمی تواند در انتخابات شرکت کند! , با وجود نامه نگاری های فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال در روزهای گذشته سه بار پیگیری و نامه نگاری انجام داد تا ملی پوشان جوان کشور عزیزمان ایران بتوانند در انتخابات شرکت کنند ولی این اتفاق نیفتاد.

البته سفارت کشور عزیزمان ایران در تایلند، فردا جهت تیم ملی فوتسل امید کشور عزیزمان ایران در بانکوک صندوق رای را تدارک دیده تا کاروان تیم ملی امید فوتسال بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | تیم ملی نوجوانان | کره جنوبی | انتخابات | فوتبال | جوانان | ایرانی | صندوق | جزیره | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو