امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » می توانیم از گروهمان افزایش کنیم / رضا جعفری مهاجم تیم ملی جوانان

می توانیم از گروهمان افزایش کنیم / رضا جعفری مهاجم تیم ملی جوانان

رضا جعفری راجع به حضور تیم جوانان کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی جوانان هم گفت:« من در سال ۲۰۱۳ در جام جهانی نوجوانان حضور داشتم

می توانیم از گروهمان افزایش کنیم / رضا جعفری مهاجم تیم ملی جوانان

وب سایت رسمی برنامه نود- مهاجم تیم ملی جوانان کشور عزیزمان ایران امیدوار است تا کشور عزیزمان ایران با انجام بازیهای درخشان از گروهش افزایش کند.

به گزارش سایت نود، مهاجم تیم ملی جوانان کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با سایت نود با اشاره به اینکه کادرفنی تیم ملی کاستاریکا را به خوبی آنالیز کرده است گفت: با توجه به تلاش کادرفنی و آنالیزی که از تیم ملی جوانان کاستاریکا دیده ایم، فکر می کنم کار مشکل برابر این تیم نداریم.

رضا جعفری راجع به حضور تیم جوانان کشور عزیزمان ایران در مسابقه های جام جهانی جوانان هم گفت:« من در سال ۲۰۱۳ در جام جهانی نوجوانان حضور داشتم و تجربه حضور در مسابقاتی از این دست را داشته ام و البته خیلی خوشحالم که در این مسابقه های حضور دارم.

می توانیم از گروهمان افزایش کنیم / رضا جعفری مهاجم تیم ملی جوانان

وی ادامه داد:امیدوارم تیم جوانان کشور عزیزمان ایران حرف های زیادی جهت گفتن داشته باشد.کادر فنی و آنالیزورهای ما هر شب حدود یک ساعت فیلم بازی های کاستاریکا را پخش می کنند و ما آشنایی خوبی از حریفان مان داریم.فعلا همه تمرکزمان روی بازی کاستاریکا است و بعد از آن به سایر تیم ها فکر می کنیم. ما می توانیم از گروهمان افزایش کنیم و همه فرزند ها می خواهند همت کنند تا این اتفاق بیفتد.

جعفری راجع به اینکه آیا از آماده سازی تیم جوانان جهت حضور در جام جهانی رضایت دارد یا نه گفت:من در زیاد اردوها به علت حضور در سایپا در خدمت تیم جوانان نبودم ولی فکر می کنم اردوهای بسیار خوبی را سپری کردیم و جهت حضور در مسابقه های آماده هستیم.البته باید بگویم خوشحالم که جهت سایپا در بازی آخر گلی زدم که منجر به ماندن این تیم در لیگ برتر شد.

 

واژه های کلیدی: کاستاریکا | جام جهانی | مهاجم تیم | نوجوانان | مسابقه | جوانان | ایران | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو