مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » زیاد کردن ۴۰ هزارتنی تولید در راه است ، روزگار ناخوش تولیدکنندگان قزل آلا

زیاد کردن ۴۰ هزارتنی تولید در راه است ، روزگار ناخوش تولیدکنندگان قزل آلا

مدیرعامل اتحادیه ماهیان سردآبی گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید و جَوی آینده نگری می شود که تولید قزل آلا از ۹۰ هزارتن سال گذشته به ۱۳۰ هزارتن برسد.

زیاد کردن 40 هزارتنی تولید در راه است ، روزگار ناخوش تولیدکنندگان قزل آلا

آرش نبی زاده مدیر عامل اتحادیه ماهیان سردآبی در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، با اشاره به آخرین اوضاع تولید قزل آلا اظهار داشت: با توجه به شرایط مساعد تولید و جَوی آینده نگری می شود که تولید قزل آلا از ۹۰ هزارتن سال گذشته به ۱۳۰ هزارتن برسد.
وی با اشاره به آمار صادرات قزل آلا گفت: سال گذشته حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ تن قزل آلا با ارزش بالغ بر ۶۰ میلیون دلار به بازارهای نشانه از جمله روسیه صادر شد و این درحالی است که این رقم در سال ماقبل تنها ۲ هزارتن بوده است.

عبارات مهم : فرهنگ – بازار

نبی زاده در خصوص پرسشها پیش روی تولیدکنندگان قزل آلا بیان کرد: تمدید پروانه بهره برداری، عدم وجود تسهیلات جاری و نقدینگی لازم،نبود دارو و واکسن های تخصصی آبزیان از جمله پرسشها تولیدکنندگان به شمار می رود که اتحادیه از وزارت جهاد در حال پیگیری است.
مدیر عامل اتحادیه ماهیان سردآبی با اشاره به آخرین اوضاع بازار ماهی قزل آلا بیان کرد: با وجود فرهنگ غلط مردم مبنی بر کم کردن مصرف ماهی در فصل گرما قیمت ها در پی رکود بازار افت شدیدی را تجربه کرده است.
وی تصریح کرد: علی رغم زیاد کردن تولید قزل آلا با مسئله فروش آن مواجه هستیم به طوریکه تولیدکنندگان به باعث فشار مالی هر کیلو ماهی در مزرعه را با قیمت ۷ هزار و ۳۰۰ الی ۷ هزار و ۴۰۰ تومان در اختیار واسطه ها قرار می دهند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرهنگ | بازار | آخرین | اقتصادی | قزل آلا | تولیدکنندگان | صادرات | ماهیان سردآبی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو