آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ادامه باد و باران‌های رگباری در تهران

ادامه باد و باران‌های رگباری در تهران

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت، از وقوع رگبار پراکنده

ادامه باد و باران‌های رگباری در تهران

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت، از وقوع رگبار پراکنده باران طی دو روز آینده در بعضی نقاط کشور خبر داد.

رگبار پراکنده باران طی دو روز آینده در بعضی نقاط کشور

احد وظیفه با اشاره به اینکه بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش‌یابی هواشناسی، روز چهارشنبه (۶ اردیبهشت)، فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور برقرار هست، گفت: در ساعات بعدازظهر در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، نواحی مرکزی کشور و بعضی نقاط دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، شرق و جنوب شرق کشور ابرناکی، رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد آینده نگری می‌شود.

وی اظهار کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه (۷ و ۸ اردیبهشت)، با گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو در بعضی مناطق جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات جنوب شرق، شرق، مرکز و دامنه های جنوبی البرز به خاص در ساعات بعدازظهر و اوایل شب باعث رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد شد.

ادامه باد و باران‌های رگباری در تهران

پیش بینی گرد و خاک در زابل

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه روز جمعه در ساعات بعدازظهر در بعضی مناطق شمال غرب نیز زیاد کردن ابر، رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود، افزود: از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت. همچنین طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور به خاص منطقه زابل وزش شدید باد به خصوص در ساعات شب آینده نگری می شود که در بعضی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد شد.

به گفته وظیفه، طی روز چهارشنبه دریای خزر و در بعدازظهر روز چهارشنبه شرق خلیج فارس مواج آینده نگری می‌شود.

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت، از وقوع رگبار پراکنده

وزش باد در تهران

وی در مورد اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهای آینده افزود: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز چهارشنبه بعدازظهر نیمه ابری و بارش پراکنده و وزش باد در اواخر وقت ابری و رگبار باران و گاهی رعد و برق با دمای بیشینه و کمینه ۲۰ و ۱۰ درجه سانتیگراد آینده نگری می‌شود.

وظیفه اظهار کرد: همچنین آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه (۷ اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدازظهر ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۸ و ۱۱ درجه سانتیگراد و در روز جمعه (۸ اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدازظهر ابری، رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۹ و ۱۲ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

منبع: ایسنا

ادامه باد و باران‌های رگباری در تهران

واژه های کلیدی: امروز چهارشنبه | روز چهارشنبه | دریای خزر | اردیبهشت | پنجشنبه | همراه | باران | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو