آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » تصویرهای + نجات جان دختر ۳ ساله چینی به وسیله پلیس

تصویرهای + نجات جان دختر ۳ ساله چینی به وسیله پلیس

مادر این کودک جهت شرکت در یک مصاحبه شغلی، ضمن قفل کردن درب های خودرو، کودک خود را تنها در ماشین رها کرده بود.

تصویرهای + نجات جان دختر 3 ساله چینی به وسیله پلیس

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ تیم خبر رسان تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک و .. گروه تحریریه سایت جوان؛ دختر ۳ ساله اهل شهر ” چانگژو ” استان جیانگسو در شرق چین که در ماشین گرفتار شده است بود به وسیله پلیس این کشور نجات یافت. مادر این کودک جهت شرکت در یک مصاحبه شغلی، ضمن قفل کردن تمام درب های خودرو، دخترش را تنها در ماشین رها کرده بود.
پلیس با شنیدن گریه های این کودک در داخل خودرویی که جلوی این شرکت پارک شده است بود اقدام به نجات این کودک کرد. در حالی که این زن در ابتدا فکر می کرد که این مصاحبه در مدت وقت کوتاهی انجام خواهد شد ولی ساعت ها به طول انجامید. در حالی که این کودک دچار تشنگی شدید شده است بود و شرایط مشکل را داخل ماشین تحمل می کرد، پلیس با شکستن درب ماشین موفق به نجات جان وی شد.

انتشار این خبر با تصویر العمل هایی متفاوت بازدیدکنندگان نیز همراه بود. بعضی بازدیدکنندگان ضمن اشتباه دانستن کار این زن، تلاش وی را جهت پیدا کردن کار و امرار معاش ستودند. پلیس چین نیز با اشاره به این اتفاق، به والدین در خصوص تنها گذاشتن کودکان خود داخل ماشین بویژه در فصل تابستان هشدار داد.
گفتنی هست؛ هفته پیش نیز یک زن سالخورده به همراه نوه اش در گرمای ۳۰ درجه حدود یک ساعت در داخل ماشین در یکی از بزرگراه های استان ” جیانگشی ” چین گرفتار شده است بودند. پلیس چین جهت نجات جان این زن و کودک مجبور به شکستن شیشه های ماشین شد.

عبارات مهم : در ماشین – تابستان
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: در ماشین | تابستان | کودکان | والدین | همراه | ماشین | نجات از مرگ | چین

تصویرهای + نجات جان دختر 3 ساله چینی به وسیله پلیس

تصویرهای + نجات جان دختر ۳ ساله چینی به وسیله پلیس

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو