انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » بررسی اصول قشنگی مردم کره

بررسی اصول قشنگی مردم کره

  می خواهیم در این بخش به بررسی اصول قشنگی مردم کره ای اشاره کنیم. در سالن های قشنگی این

بررسی اصول قشنگی مردم کره

می خواهیم در این بخش به بررسی اصول قشنگی مردم کره ای اشاره کنیم. در سالن های قشنگی این کشور چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است؟ این مردم از شیوه های سنتی جهت حفظ قشنگی پوست و موهایشان کمک میگیرند. انواع ماسک های متفاوت در این زمینه به این افراد کمک میکنند لایه برداری، آبرسانی و مقابله با چین و چروک پوستی از اصول قشنگی زنان کره ای به شمار می رود.

بررسی اصول قشنگی مردم کره

کُره ای ها و شیوه های متفاوت مواظبت از پوست زنان کره ای حدودا یک ساعت از هر صبح و هر شب را به استفاده از ۱۰ تا ۱۵ نوع محصول مواظبت از پوست اختصاص می دهند. این فرآیند با پاک سازی دومرحله ای شروع می شود: شستن صورت با استفاده از پاک کننده های برپایه روغن و شستن صورت با پاک کننده های برپایه آب. این پاک سازی دومرحله ای تضمین می کند که تمام چربی ها، سیلیکون ها، مواد آرایشی برپایه آب و همه ذرات باقی مانده از محصولات متفاوت به خوبی از روی پوست صورت جدا شوند. همان طور که زنان آمریکایی همواره می دانند که باید با موهای خودشان در شرایط آب وهوایی متفاوت چه کار کنند، زنان کره ای هم دقیقا تمام جنبه های پوست خودشان را می شناسند و به آن اشراف کامل دارند. به گفته یکی از سازندگان محصولات زیبایی، «زنان کره ای به صدای پوست خودشان گوش می دهند! آنان هر روز از محصولات یکسان استفاده نمی کنند، بلکه این محصولات را متناسب با شرایط و موقعیت روز گزینش می کنند. زنان کره ای در آزمایش محصولات متفاوت تخصص دارند و برنامه مواظبت از پوست خودشان را تا رسیدن به نقطه مطلوب عوض کردن می دهند». با این که شیوه های خاص زنان کره ای موثر هستند، ولی دو شاخصه دیگر هم دارند: پیچیدگی و وقت گیری. البته امروزه محصولاتی براساس برنامه مواظبت از پوست زنان کره ای طراحی و به بازار عرضه شده است اند که کاربرد راحت ای هم دارند. قشنگی «بی دردسر» در فرانسه فکر می کنید که «جهان قشنگی » بدون فرانسه چه شکلی می شد؟! استفانی فلور (متخصص زیبایی) می گوید: «با داشتن ترکیبات شگفت انگیز و عالی ترین محصولات روی زمین، از عطرهای ناب گرفته تا مرطوب کننده های بی نظیر، فرانسه همان جایی است که هر کسی را شیفته خودش می کند». در فرانسه هر لحظه ماسک های بی نظیر و همه کاره ای وجود داشته اند. ماری فورنیه (از صاحب نظران فرانسوی این حوزه) می گوید: «ما جهت هر چیزی یک ماسک داریم: تصفیه پوست,مرطوب سازی,سم زدایی، مقابله با پیری و… . مادربزرگ های فرانسوی حتی به ما یاد می دهند که چطور براساس شیوه های سنتی فرانسوی و با استفاده از عسل و سفیده تخم مرغ، از پوست خودمان مواظبت کنیم. در فرانسه، ماسک ها فقط جهت تقویت قشنگی نیستند، بلکه فرصتی جهت لذت بردن از زندگی و آرامش فراهم می آورند». قرن ها زیادی است که زنان فرانسوی از جلبک دریایی و آب دریا در برنامه قشنگی خودشان استفاده می کنند، ولی به مقاصد بهداشتی هم نظر دارند. تقریبا همه زنان فرانسوی، حداقل یک بار در سال، سراغ دریادرمانی یا تالاسوتراپی می روند. آنان از جلبک دریایی جهت لایه برداری و حمام کردن کمک می گیرند. شاخصه دیگری که زنان فرانسوی را متمایز می کند، توجه خاص آنان به لب ها هست. به نظر زنان فرانسوی، لب ها نشان دهنده اوضاع ذهنی زنان و نوع نگرش خانمانه آنان هست. به همین دلیل، آنان همواره لایه برداری و مواظبت از لب ها را به عنوان یکی از بخش های مهم رژیم قشنگی می شناسند.

سلامتیسم

واژه های کلیدی: مرطوب کننده | لایه برداری | فرانسوی | استفاده | فرانسه | زیبایی | دریایی | برنامه | محصولات | فرانسوی | فرانسه

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو