افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

یک زن آمریکایی که قصد پیوستن به داعش را داشت، پدرشوهرش را کشت و در کنار جسدش سلفی گرفت.

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

به روایت گروه خبری حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ آماندا تیلور زنی است که به اتهام قتل پدرشوهرش به حبس ابد محکوم شده است هست. او بعد از وارد کردن ضربات متعدد چاقو و بعد از اطمینان از فوت پدرشوهرش، در کنار جسد او سلفی نیز گرفت. با گذشت دو سال از ارتکاب این جرم، او همچنان از کارش پشیمان نیست. او در مصاحبه با یک روزنامه گفته است “اصلاً پشیمان نیستم چون به آنچه که می خواستم رسیدم”.
آماندا تیلور در آوریل ۲۰۱۵ مرتکب این جنایت شد. وی صحنه جرم را اینگونه توصیف کرده است “به منزل پدر همسرم در ایالت ویرجینیا رفتم. میخواستم انتقام فوت همسرم را از او بگیرم. چون واکنش‌ها او باعث شد همسرم به زندگی خود آخر دهد. با چاقو چند ضربه به بدنش وارد کردم او موهای مرا گرفت و کشید و با صدای بلند فریاد زد. مجبور شدم با یک شیء فلزی محکم به سرش ضربه وارد کنم. بعد از اینکه مطمئن شدم جان داده در کنار جسدش تصویر گرفتم. چون در آن لحظه بسیار خوشحال بودم و به خواسته ای که مدتها منتظرش بودم رسیده بودم”.

همسر این زن به دلایل نامعلومی در سال ۲۰۱۴ در منزلش خود را حلق آویز کرده بود؛ اتفاق ای که او پدر شوهرش را در آن مقصر می داند. گفته می شود این زن قصد داشته قبل از دستگیری به گروهک تروریستی داعش بپیوندد. او در مصاحبه گفته است “چند بار تلاش کردم با اعضای داعش ارتباط برقرار کنم ولی هیچ پاسخی از آنها دریافت نکردم”.

عبارات مهم : دستگیری – پشیمان

آماندا تیلور به اتهام قتل پدرشوهرش به حبس ابد محکوم شده است است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: دستگیری | پشیمان | سلفی | قاتل | پدرشوهر | ضربات چاقو | صحنه قتل | سلفی با جسد

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

عکس + سلفی یک زن در کنار جسد پدرشوهرش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو