باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » تفریح و سرگرمی » ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

متولدین اردیبهشت | متولدین شهریور | سرمایه گذاری | برنامه ریزی | متولدین بهمن | سرمایه گذاری | برنامه | متولدین | زندگی

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

عبارات مهم : متولدین اردیبهشت – متولدین شهریور

ویژگی های ماه تولد

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

هر کدام از ماه های تولد، شاخصه های منحصر به فرد خود را دارند. شما می توانید با مطالعه خصوصیت های عمومی متولدین ماه های گوناگون، تا حدی به اخلاق و علاقه مندی های آن ها پی ببرید.

اما فارغ از خصلت های شخصی و تناسبات عاطفی افراد، از این علم ستاره شناسی جهت ارائه راهکارهای اقتصادی و چگونگی بعد انداز کردن یا خرج کردن پول هم می توان بهره گرفت؛ به این صورت که با توجه به خصلت بارز متولد هر ماه، می توان گفت که در مورد مسایل مالی چه تصویر العمل هایی دارد و آیا انسان ولخرج یا صرفه جوئی است.

متولدین اردیبهشت | متولدین شهریور | سرمایه گذاری | برنامه ریزی | متولدین بهمن | سرمایه گذاری | برنامه | متولدین | زندگی

برای آگاهی از شاخصه های رفتاری افراد در مور مسایل مالی با توجه به ماه تولد آن ها در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

متولدین ماه فروردین

گفته می شود که متولدین ماه فروردین بسیار معتمد به نفس هستند و از خطر کردن نمی ترسند. در برنامه ریزی های مالی این مساله در عین حال که می تواند موجب پیروزی بشود، احتمال دارد آن ها را به شکست هم محکوم نماید.

بدون فکر واکنش‌ها کردن ها و عجول بودن فروردینی ها می تواند آن ها را در پرسشها مالی گرفتار کند. به عنوان یک متولد فروردین، عادت ندارید که دوراندیشی کرده و با احتیاط گام بردارید و از این رو در حوزه بعد انداز مالی، چندان موفق نخواهید بود.

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

البته شما توانائی های دیگری دارید که در مسایل مالی می توانند به کمکتان بشتابند. به طور مثال، انسان منظمی هستید و قادرید جهت خود سقف بودجه تعیین کرده و با برنامه ریزی دقیق و تلاش مستمر، اهداف مالی خود را محقق نمایید.

اما در این مسیر هم باید حواستان باشد که پول های خود را جهت مسایل بیهوده یا گزینه هایی که به آن ها نیاز ندارید، خرج نکنید.

ریسک پذیری ذاتی شما هنگام سرمایه گذاری می تواند برایتان موفقیت آمیز باشد، ولی این را در نظر داشته باشید که ریسک زیادی در حوزه سرمایه گذاری نیز می تواند موجب به هم خوردن تعادل روش های بعد انداز جهت آینده بشود.

متولدین اردیبهشت | متولدین شهریور | سرمایه گذاری | برنامه ریزی | متولدین بهمن | سرمایه گذاری | برنامه | متولدین | زندگی

فروردینی ها اصولا عادت دارند به خود و عقاید خودشان در انجام بسیاری از امور تکیه کنند و از دیگران کمک نمی گیرند، ولی اگر کارشناس امور مالی نیستند و با مسایل اقتصادی آشنایی چندانی ندارید، پیشنهاد می کنیم جهت حفظ سرمایه خود حتما با یک کارشناس این حوزه مشورت کنید.

متولدین ماه اردیبهشت

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

متولدین ماه اردیبهشت، به علت داشتن شخصیت ثابت و قابل اعتماد، در مسایل مالی موفق هستند. این افراد در برنامه ریزی در رابطه با مسایل مالی و بعد انداز پول انسان های ثابت قدمی محسوب می شوند. همین ثابت قدم بودن که گاهی به عنوان لجاجت و سرسختی هم از آن یاد می شود به شما کمک می کند تا دوراندیشی داشته باشید و جهت آینده، پول بعد انداز کنید.

البته باید گفت پول یکی از نقاط ضعف متولدین اردیبهشت هست. آن ها دست به خرج کردنشان خوب است لیکن زندگی لوکس و شیک پوشی را دوست دارند. بنابراین، مورد نیاز است جهت خود هزینه های غیر مهم نتراشید و جهت خرید آیتم هایی که به وجودشان نیازی نیست، پول هزینه نکنید.

متولدین ماه خرداد

خردادی ها به جذابیت و باهوشی مشهور هستند، ولی وجهه دیگر شخصیت آن ها دمدمی بودن است که می تواند در تصمیمات مالی و سرمایه گذاری هایشان تاثیرگذار باشد. خردادی ها ذاتا پول دوست نبوده و خواستار زندگی لوکس نیستند، ولی محیط زیست متغیرشان می تواند آن ها را به خرید گزینه های غیرضروری جنبش و ترغیب نماید.

اگر خرداد ماهی هستید ممکن است جهت بعد انداز مالی برنامه ریزی کنید ولی نتوانید به درستی آن را به انجام برسانید. جهت این منظور باید مراقب باشید که بعد انداز آینده خود را جهت خرید کالایی که به طور ناگهانی به آن علاقه مند شده است اید، هدر ندهید.

برای این منظور، بهتر است بخشی از درآمد خود را جهت هزینه های ناخواسته در نظر بگیرید که در صورت نیاز، از آن پول استفاده کرده و به سرمایه آینده خود دست نزنید و اهداف مالی خود را خدشه دار نکنید.

متولدین ماه تیر

اولویت اول زندگی تیرماهی ها خانواده و مسایل منزل است و همه تلاششان را به کار می گیرند تا از فرد موردعلاقه ارزش حمایت نمایند. همین افکار و اعتقادات باعث می شود تا در بعد انداز پول و سرمایه هم بسیار موفق ظاهر شوند.

آن ها با برنامه ریزی های اقتصادی، می توانند جهت خانواده و عزیزانشان، منزل خریده و بدین واسطه حمایت همه جانبه خود را به آن ها نشان دهند. هنگامی که بحث پول خرج کردن به میان می آید باید گفت که متولدین این ماه ترجیح می دهند پول های خود را در زمینه هایی همانند مسافرت های دسته جمعی، ملاقات با دوستان یا رفتن به رویدادهای اجتماعی هزینه کنند.

متولدین ماه مرداد

متولدین مرداد ذاتا انسان های جالب و کاریزماتیکی هستند که توانایی رهبری بالایی دارند. از این رو می توانند کارآفرین های موفقی باشند. همین روحیه با اینکه باعث می شود تا درآمدهای خوبی کسب نمایند ولی از آن جا که خودشان را خیلی برتر و بالا می دانند، میل به دارند زندگی پرتجملی هم داشته باشند و از این رو ممکن است همه بعد انداز و درآمد خود را از دست بدهند.

متولدین مرداد به شدت به دوستان و اعضای خانواده خود وفادار هستند و در برابر این افراد بسیار دست و دل باز ظاهر می شوند. این مساله فی ذاته مشکلی ندارد ولی مردادی ها باید مراقب باشند که به واسطه این ولخرجی ها، امنیت مالی خود را به خطر نیندازند.

متولدین ماه شهریور

متولد ماه شهریور بسیار سخت کوش، واقع بین و خوش فکر هست، از این رو به طور ذاتی انسان صرفه جوئی است و روحیه بعد انداز کردن پول جهت خرید خانه، ماشین یا بعد انداز جهت دوران پیری دارد. متولدین شهریور در خریدهای خود گزینشی واکنش‌ها می کنند و به همین خاطر، هزینه های غیرضروری آن ها بسیار کم است.

با اینکه این خصلت ها در زمینه سرمایه مالی بسیار خوب و پسندیده هست، ولی شهریوری ها گاهی از تفریح و خوش گذرانی دور می مانند. از این رو، بد نیست گاهی به سفر رفته یا لباس مورد علاقه خود را خریداری کنید.

فال و طالع بینی

متولدین ماه مهر

مهرماهی ها انسان های متعادل و آرامی هستند و همین امر موجب می شود تا تقسیم بندی درست و دقیقی در زمینه بعد انداز مالی جهت آینده و لذت بردن از آن در وقت حال داشته باشند. به عنوان یک متولد ماه مهر، پیش از خرید هر کالایی، به جنبه های متفاوت آن فکر می کنید و می توانید تشخیص دهید که آیا خرید آن مهم است یا خیر.

در زمینه خریدهای بزرگ همانند منزل یا ماشین هم بسیار محتاط عمل می کنید ولی گاهی چنان درگیر حساب و کتاب و بررسی شرح می شوید که دست آخر نمی توانید تصمیم قاطعی اتخاذ نمایید.

از آنجا که پیش از هر هزینه مالی، بسیار مردد شده است و ذهنتان را درگیر حواشی می کنید، جهت اینکه بتوانید تصمیم گیری درستی داشته باشد، بهتر است از فردی که به وی اعتماد کامل دارید در این زمینه کمک بگیرید.

متولدین ماه آبان

آبان ماهی ها تمرکز بالا و هیجان شدیدی جهت انجام امور دارند. آن ها کارآگاه های ذاتی هستند و از این کنجکاوی درونی خود می توانند جهت حل پرسشها مالی و داشتن برنامه های دقیق اقتصادی کمک بگیرند. بنابراین در بعد انداز و سرمایه گذاری، انسان های موفقی خواهند بود.

همچنین این افراد حس رقابتی شدیدی هم دارند که کمک می کند در شغل خود موفق بوده و جهت رسیدن به پیروزی های بیشتر، برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند. متولدین آبان روی واکنش‌ها خود کنترل زیادی دارند ازاین رو بی گدار به آب نمی زنند و از روی هیجان تصمیمات بزرگ اتخاذ نمی کنند. البته این امکان هم وجود دارد که گاهی در این مسیر زیاده روی کنند. به همین خاطر توصیه می شود که تا حدی هم از زندگی و دارایی های خود لذت ببرید.

متولدین ماه آذر

به عنوان یک آذر ماهی، بیشترین پولی که هزینه می کنید در زمینه سفر کردن هست. خیلی چیزها حتی اگر لوکس باشند نمی توانند شما را جهت خرید وسوسه کنند ولی هنگامی که صحبت از دیدار از یک مکان تازه به میان می آید، سریعا کارت اعتباری خود را از کیفتان بیرون می آورید.

آذرماهی ها به شدت جهت آزادی خود ارزش قائل هستند و هر آنچه که آزادی ارزش را بگیرد را کنار می گذارند. این نحوه فکر در مورد مسایل مالی هم مصداق دارد و از این رو هرگز زیر بار قسط و قرض و وام نمی روند. متولدین ماه آذر در برابر کمبودهای مالی و تغییرات مثبت اندیش بوده و با اینکه چندان به بعد انداز کردن اعتقادی ندارند، ولی همه تلاش خود را به کار می گیرند تا اهدافشان محقق گردد.

متولدین ماه دی

دی ماهی ها با نظم، واقع بینی، خوش فکری و توانایی به انجام رساندن امور، در مسایل مالی بسیار موفق هستند. آن ها بسیار حساب شده است و با برنامه ریزی کارهای خود را به انجام می رسانند و به همین خاطر هر لحظه با نتیجه های بسیار خوبی همراه هستند.

نظم ذاتی متولدین این ماه به آن ها کمک می کند تا در صرف هزینه ها و بعد اندازهای مالی بسیار موفق بوده و برنامه ریزی دقیقی جهت سرمایه گذاری های آتی خود داشته باشند. این افراد هرگز از روی هیجان خرید نمی کنند. ولی متاسفانه به شدت کم خرج و صرفه جو هستند به طوری که گاهی نمی توانند از داشته های خود استفاده کرده و از زندگی ارزش لذت ببرند.

بهتر است بین بعد انداز کردن و صرفه جوییِ افراطی، تعادل ایجاد بکنید تا زندگی تان شادتر شود.

متولدین ماه بهمن

متولدین بهمن یکی از خلاق ترین و غیر قابل آینده نگری ترین ماه های سال هستند. بهمنی ها خیال پردازهای بسیار خوبی به شمار می روند البته سر به هوا نیستند و می توانند از قوه تصور خود جهت پیروزی در کارهایشان بهره بگیرند.

این افراد حتی در زمینه بعد انداز و سرمایه گذاری نیز می توانند ابتکار به خرج دهند که مستقیما آن ها را به موفقیت می رساند. خوبی متولدین بهمن در این است که به خوبی می توانند بین بعد انداز و ولخرجی تعادل برقرار کرده و در حین لذت بردن از زندگی کنونی خود، جهت آینده ارزش نیز سرمایه گذاری کنند.

از آنجا که بهمن ماهی ها به کمک به مردم علاقه شدیدی دارند، ممکن است بخشی از درآمد و سرمایه خود را در امور خیریه و دفاع از حقوق دیگران خرج کنند.

متولدین ماه اسفند

متولدین ماه اسفند بسیار احساساتی بوده و در عالم خیال زندگی می کنند. البته با این توصیفات، همچنان می توانند یک کارمند کاملا خلاق و سخت کوش باشند که وظایفشان را به عالی ترین نحو به انجام می رساند.

اسفندی ها عموما ترجیح می دهند با جریان زندگی پیش بروند و خیلی به مسایل مالی کاری ندارند. این خصلت در مورد مسایل مالی زندگی چندان خوشایند نیست لیکن اگر خودتان نمی توانید برنامه اقتصادی داشته باشید، بهتر است از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

منبع:rooziato.com

واژه های کلیدی: متولدین اردیبهشت | متولدین شهریور | سرمایه گذاری | برنامه ریزی | متولدین بهمن | سرمایه گذاری | برنامه | متولدین | زندگی

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

ماه تولد شما چه اسراری را راجع به نحوه بعد انداز و پول خرج کردن تان فاش می سازد؟

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو