انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » محرومیت پرسپولیس درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران است / خسروی

محرومیت پرسپولیس درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران است / خسروی

وبسایت رسمی برنامه نود – داور بین‌المللی سابق فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: محرومیت پرسپولیس از تماشاگر درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران هست.

محرومیت پرسپولیس درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران است / خسروی

وبسایت رسمی برنامه نود – داور بین المللی سابق فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: محرومیت پرسپولیس از تماشاگر درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

عبارات مهم : کنفدراسیون آسیا – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، علی خسروی  در مورد محرومیت پرسپولیس از تماشاگر در بازی با لخویای قطر گفت: بارها به تماشاگران پرسپولیس، استقلال و تیم ملی هشدار داده بودم که در بازی های بین المللی از پرتاب لیزر، سنگ و فحاشی به حریف خوداری کنید ولی متاسفانه بعضی تصور می کنند انجام چنین رفتارهایی نشانه تعصب و علاقه و علاقه زیاد به تیم های محبوب ارزش است که هرگز چنین نیست. از سویی دیگر بعضی معتقدند که با اعتراض به رای کنفدراسیون فوتبال آسیا ممکن است محرومیت پرسپولیس در دیدار با لخویا لغو شود ولی به نظر من بعید است که رای AFC شکسته شود.

وی ادامه داد: نمی توان با لابی و مشورت رای کنفدراسیون فوتبال آسیا را در مورد پرسپولیس آن هم در فاصله کمتر از ۷۲ ساعت به بازی عوض کردن داد.  در جام ملت های آسیا هم که کفاشیان اعلام کرد با اعتراض به AFC نتیجه بازی کشور عزیزمان ایران و عراق به سود تیم ملی عوض کردن می کند گفتم که امکان ندارد چنین اتفاقی رخ بدهد و حتی به کفاشیان توصیه کردم که خودش را با این ماجرا به عنوان مدیر فدراسیون درگیر نکند. اکنون هم می گویم محرومیت پرسپولیس عوض کردن نمی کند. این محرومیت درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران و مسئولان فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

 

۲۰۲۰

محرومیت پرسپولیس درس عبرتی جهت کل فوتبال کشور عزیزمان ایران است / خسروی

واژه های کلیدی: کنفدراسیون آسیا | پرسپولیس | پرسپولیس | فوتبال | برنامه | اعتراض | تماشاگر | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو