اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مسئولیت شکست با من است/ تلخ‌ترین لحظه زندگی‌ام را تجربه کردم ، پیروانی

مسئولیت شکست با من است/ تلخ‌ترین لحظه زندگی‌ام را تجربه کردم ، پیروانی

سرمربی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران گفت : مسئولیت شکست برابر پرتغال و از بین بردن از مسابقه های با من است آیا که به عنوان کادرفنی باید بهتر عمل می‌کردیم

مسئولیت شکست با من است/ تلخ‌ترین لحظه زندگی‌ام را تجربه کردم ، پیروانی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم جوانان کشور عزیزمان ایران گفت : مسئولیت شکست برابر پرتغال و از بین بردن از مسابقه های با من است آیا که به عنوان کادرفنی باید بهتر عمل می کردیم

به گزارش وب سایت نود، امیر حسین پیروانی بعد از دیدار تیم جوانان کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال در جام جهانی عنوان کرد: به تیم پرتغال بابت این پیروزی تبریک می گویم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. در هر سه مسابقه بازیکنان پرتلاش ظاهر شدند. ما یک تیم کم تجربه یا بهتر بگویم بی تجربه جهت جام جهانی بودیم. قطعا از حضور در این مسابقه های درس های زیادی گرفتیم. طبیعی است که خیلی ناراحتم ولی واقعیت این است که پرتغال فوتبال بهتری از ما ارائه کرد. سابقه این تیم هم این را نشان می دهد. ما در بخش دفاعی بسیار خوب و کم اشتباه در این بازی ظاهر شدیم. تیمی که می خواهد در جام جهانی به میدان برود باید اردوی طولانی مدت را سپری کند. من قبل از شروع تورنمنت این عنوان را بیان کردم.
وی راجع به بحث ویدیوچک و عوض کردن نظر داور گفت: در بحث ویدیو چک فیفا تصمیم گیرنده است و نظر فیفا بوده که ویدیوچک  انجام شود. امروز ویدیوچک به ضرر تیم ما بود ممکن است فردا به نفع ما باشد. این احتمال است که از جذابیت بازی کم شود.

سرمربی تیم جوانان راجع به غلط های فردی دروازه بان های این تیم در مسابقه های اظهار کرد:فوتبال جهت جوانان است و باید اشتباه باشد.باید آزمون و اشتباه باشد تا در نهایت باتجربه شوند. اشتباه جزیی از فوتبال هست. مسئولیت این شکست با تفکرات کادر فنی است و باید زیاد و بهتر کار کنیم. فراموش نکنیم در جام جهانی هستیم و تیم ها با عالی ترین کیفیت در مسابقه های حضور پیدا می کنند. از مردم کشور عزیزمان ایران عذرخواهی می کنم. ما همه تلاشمان را کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم. شاید خوب بودن فرزند ها سطح توقع همه را بالا برد. این تلخ ترین لحظه زندگی من هست. هر چند این فوتبال است و باید آن را بپذیریم.

مسئولیت شکست با من است/ تلخ‌ترین لحظه زندگی‌ام را تجربه کردم ، پیروانی

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: جام جهانی | سرمربی تیم | پرتغال | مسابقه | فوتبال | جوانان | ایران | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو