آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مطمئنم بازیکنان پرسپولیس قدر موقعیت ایجاد شده است را می‌دانند / امامی‌فر

مطمئنم بازیکنان پرسپولیس قدر موقعیت ایجاد شده است را می‌دانند / امامی‌فر

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی به خوبی قدر موقعیت پیش آمده را می‌دانند و با تلاش، هوش و تلاش

مطمئنم بازیکنان پرسپولیس قدر موقعیت ایجاد شده است را می‌دانند / امامی‌فر

وبسایت رسمی برنامه نود –  بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی به خوبی قدر موقعیت پیش آمده را می دانند و با تلاش، هوش و تلاش جهت پیروزی برابر لخویا و افزایش از این مرحله تلاش می کنند.

عبارات مهم : مهدی طارمی – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، علیرضا امامی فر در خصوص دیدار فردای پرسپولیس برابر لخویا قطر اظهار داشت: در دیدار رفت با توجه به اینکه بزرگترین حامی تیم پرسپولیس یعنی هواداران حضور نداشتند شاهد بودیم در نیمه اول پرسپولیس تا حدودی محتاط بازی کرد. به نظر می رسید برانکو به دنبال کنترل بازی در این نیمه و استفاده از فشار زیاد در نیمه دوم بود که این اتفاق نیز به وقوع پیوست ولی بازیکنان از موقعیت های ایجاد شده است و حتی پنالتی به دست آمده استفاده نکردند تا در نهایت بازی با تساوی خاتمه یابد.

وی اضافه کرد: احساس می کنم در بازی برگشت نیز پرسپولیس مانند دیدار رفت در نیمه اول به دنبال کنترل بازی و گل نخوردن باشد و در صورت امکان با استفاده از عنصرهای هجومی از موقعیت ها استفاده کند. در خصوص ترکیب پرسپولیس نیز به نظر نمی رسد دچار تغییرات زیادی به نسبت دیدار رفت شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس با تاکید بر نقش مهم مهدی طارمی عنوان کرد: طارمی به عنوان آقای دو ساله لیگ برتر کشور عزیزمان ایران نقش مهمی در دیدار برابر لخویا خواهد داشت. در صورتی که از لحاظ روانی بازیکنان تمرکز کافی را داشته باشند و به عالی ترین شکل از موقعیت ها استفاده و گلزنی کنند کار لخویا سخت خواهد شد و در ادامه با توجه به تلاش تیم قطری جهت جبران گل، فضای بیشتری در اختیار بازیکنان پرسپولیس خواهد بود.

امامی فر در خصوص شانس افزایش پرسپولیس یادآور شد: واقعیت این است که پرسپولیس امسال جهت قهرمانی لیگ بسته شده است و از لحاظ بازیکن، شرایط جسمانی و موقعیت معنوی و روانی جهت قهرمانی آسیا بسته نشده بود ولی در حال حاضر موقعیت فوق العاده ای فراهم شده است است و بازیکنان باید از آن استفاده کنند. مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی به خوبی قدر موقعیت پیش آمده را می دانند و با تلاش، هوش و تلاش جهت پیروزی برابر لخویا و افزایش از این مرحله تلاش خواهند کرد. با نوع بازی پرسپولیس و همچنین اعتماد به نفس بازیکنان این تیم فکر می کنم احتمال پیروزی پرسپولیس برابر لخویا وجود دارد.

 

۲۰۲۰

مطمئنم بازیکنان پرسپولیس قدر موقعیت ایجاد شده است را می‌دانند / امامی‌فر

واژه های کلیدی: مهدی طارمی | پرسپولیس | استفاده | بازیکنان | پیروزی | بازیکن | کنترل | مطمئن | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو