عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » رکود در بازار زیاد می شود ، پرواز یک و نیم میلیونی قیمت ماشین به بهانه زیاد کردن قیمت بیمه

رکود در بازار زیاد می شود ، پرواز یک و نیم میلیونی قیمت ماشین به بهانه زیاد کردن قیمت بیمه

موتمنی گفت: قیمت خودروهای تولید داخل واقعی نیست و بسیار زیاد از قیمت واقعی آن تعیین می شود.

رکود در بازار زیاد می شود ، پرواز یک و نیم میلیونی قیمت ماشین به بهانه زیاد کردن قیمت بیمه

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، سعید موتمنی مدیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان ماشین با اشاره به رکود در بازار ماشین کشور عزیزمان ایران گفت : زیاد کردن قیمت هم رکود در این بازار را زیاد کردن می دهد.

وی با اشاره به زیاد کردن قیمت بعضی خودروها از ۳۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزود: خودروسازان علت این زیاد کردن قیمت را ناشی از زیاد کردن ۵۰ تا ۷۰ هزار تومانی قیمت بیمه ماشین اعلام می کنند.

عبارات مهم : خودروهای داخلی – بیمه ماشین

وی با بیان اینکه عملکرد خودروسازان امروز به بانکدارای شبیه است تا تولید ماشین گفت: پرداخت سود همکاری ۲۲ تا ۳۳ درصدی مانع از راه اندازی قطعات با کیفیت در خودروها می شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان ماشین با اشاره به تفاوت قیمت خودروها در کارخانه و بازار افزود : سمند LX در کارخانه ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در بازار ۴۱ میلیون تومان، ساندرو اتوماتیک در کارخانه ۴۹ میلیون و ۶۰ هزار تومان و در بازار ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، استپ وی در کارخانه ۵۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در بازار ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می شود.
وی با بیان اینکه بعضی از خودروهای تولید داخل کشور امروز در بازار بین المللی از رده خارج محسوب می شوند، گفت: مصرف کنندگان خواهان کم کردن قیمت و زیاد کردن کیفیت خودروهای تولیدی هستند ولی هیچ گونه زیاد کردن کیفیتی در خودروهای داخلی دیده نمی شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: خودروهای داخلی | بیمه ماشین | خودروسازان | کارخانه | ماشین | بازار | میلیون | اقتصادی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو