پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فدراسیون همه امکاناتش را در اختیار تیم پیروانی قرار داد / اسدی

فدراسیون همه امکاناتش را در اختیار تیم پیروانی قرار داد / اسدی

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: نمی دانم آیا هر وقت تیمی شکست می خورد دنبال این هستیم که حاشیه درست کنیم.

فدراسیون همه امکاناتش را در اختیار تیم پیروانی قرار داد / اسدی

وبسایت رسمی برنامه نود – دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: نمی دانم آیا هر وقت تیمی شکست می خورد دنبال این هستیم که حاشیه درست کنیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علیرضا اسدی بعد از بازگشت تیم فوتبال جوانان از مسابقه های جهانی کره جنوبی راجع به عملکرد این تیم، اظهار کرد: فرزند ها زحمت کشیدند و توانستند بعد از سال ها راهی جام جهانی جوانان شوند. این عنوان جای خوشحالی دارد که توانستیم در چنین مسابقاتی حضور داشته باشیم. بالاخره تمام تیم ها تلاش می کنند  با تمام توان در این مسابقه ها شرکت کنند تا نتیجه های خوبی را کسب کنند و ما هم به این امید در این مسابقه ها شرکت کرده بودیم. از طرفی تیم ما از تجربه بالایی برخوردار نبود و فدراسیون هم تمام امکانات را در اختیار این تیم قرار داد تا بتواند خوب نتیجه بگیرد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال، خاطر نشان کرد: تیم بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشت و در بازی های بعدی برابر زامبیا و پرتغال در اثر غفلت و بد شانسی شکست خورد. بحث حمایتی را همچنان فدراسیون در دستور کار خود دارد.

فدراسیون همه امکاناتش را در اختیار تیم پیروانی قرار داد / اسدی

اسدی در آخر افزود: اگر بعضی حرف ا درست باشد بعد آیا توانستیم در بازی اول کاستاریکا را شکست دهیم؟ نمی دانم آیا هر وقت تیم می بازد به دنبال این هستیم تا جهت تیم حاشیه درست کنیم.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: فدراسیون فوتبال | جام جهانی | پیروزی | مسابقه | فوتبال | زامبیا | جوانان | امکانات

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو