امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » میانگین سن در نخستین ازدواج جهت زنان کم کردن و جهت مردان زیاد کردن یافت

میانگین سن در نخستین ازدواج جهت زنان کم کردن و جهت مردان زیاد کردن یافت

بر اساس نتیجه های سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ میانگین سن در نخستین ازدواج زنان در سال ۱۳۹۵ در مقایسه با سال ۱۳۹۰، ۴. ۰ سال کم

میانگین سن در نخستین ازدواج جهت زنان کم کردن و جهت مردان زیاد کردن یافت

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، میانگین سن در نخستین ازدواج زنان در سال ۱۳۹۵ در نقاط شهری و روستایی به ترتیب برابر ۴. ۲۳ و ۲۲ سال محاسبه شده است هست. این شاخص در سال ۱۳۹۰ در نقاط شهری ۶. ۲۳ و در نقاط روستایی ۲۳ سال بوده است.
مقایسه نتیجه های سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال‏های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۰ زیاد کردن ۷. ۰ سال در میانگین سن در نخستین ازدواج مردان را نشان می ‏دهد، بر اساس این نتیجه های میانگین سن در نخستین ازدواج مردان در سال ۱۳۹۵ در کل کشور ۴. ۲۷ و در سال ۱۳۹۰ حدود ۷. ۲۶ سال بوده هست.

عبارات مهم : مقایسه – ازدواج

این شاخص در سال ۱۳۹۵ جهت نقاط شهری ۸. ۲۷ و در نقاط روستایی ۵. ۲۶ سال محاسبه شده است هست، همچنین میانگین سن در نخستین ازدواج جهت مردان در سال ۱۳۹۵ جهت نقاط روستایی ۵. ۲۶ و در سال ۱۳۹۰، ۸. ۲۵ سال بوده هست.
مقایسه شاخص میانگین سن در نخستین ازدواج در نقاط شهری و روستایی نشان می‏ دهد که این شاخص در نقاط شهری همواره از نقاط روستایی زیاد بوده هست.
همچنین میانگین سن در نخستین ازدواج مردان همواره از میانگین سن در نخستین ازدواج زنان درهر دو نقطه شهری و روستایی بالاتر بوده است.
لازم به ذکر است تغییرات میانگین سن در نخستین ازدواج جهت زنان در نقاط روستایی به مراتب زیاد از نقاط شهری بوده است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مقایسه | ازدواج | سرشماری | اقتصادی | مردان | مرکز آمار | ازدواج | افزایش و کاهش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو