هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تیم ملی از نبودن من متضرر نخواهد شد/ امیدوارم به مسابقه های پایتخت کشور عزیزمان ایران یا لهستان برسم ، موسوی

تیم ملی از نبودن من متضرر نخواهد شد/ امیدوارم به مسابقه های پایتخت کشور عزیزمان ایران یا لهستان برسم ، موسوی

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: من همواره در سال‌های گذشته تلاش کردم به تیم ملی کمک کنم امسال هم جوانان

تیم ملی از نبودن من متضرر نخواهد شد/ امیدوارم به مسابقه های پایتخت کشور عزیزمان ایران یا لهستان برسم ، موسوی

وبسایت رسمی برنامه نود –  بازیکن تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران گفت: من همواره در سال های گذشته تلاش کردم به تیم ملی کمک کنم امسال هم جوانان خوبی در غیاب من حضور دارند که می توانند جای خالی مرا پر کنند.

عبارات مهم : لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ – تیم ملی والیبال
به گزارش وبسایت نود ، ایگور کلاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران عصر امروز اسامی ۱۴ بازیکن مورد نظر خود را جهت شرکت در هفته نخست لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ اعلام کرد که بین آنها نام محمد موسوی مدافع وسط تیم ملی کشور عزیزمان ایران به چشم نمی خورد.

موسوی که آخرین تمرین تیم ملی والیبال در پایتخت کشور عزیزمان ایران پیش از شروع لیگ جهانی را با لباس شخصی تماشا می کرد، اظهار داشت: حدود ۷ هفته تمرین مستمر انجام دادیم و ۶ بازی تدارکاتی نیز در برنامه ما بود. تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و همه بازیکنان بسیار باانگیزه بودند به نظر من بعد از یک ماه استراحت تمرینات تیم جهت رسیدن به آمادگی، کافی بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه شرایط تیم بسیار خوب است و همه مصدومان به غیر از من توانستند خود را با تیم هماهنگ کنند. امیدوارم نتیجه های بسیار خوبی در لیگ جهانی بگیریم چون همه چیز جهت کسب نتیجه خوب مهیاست.

موسوی در مورد تغییرات تیم ملی نسبت به سال گذشته گفت: تیم جوانتر شده است و فشار تمرینات نیز اضافه شده است هست. کلاکوویچ مربی خاص و قانونمداری هست. او مهربان است و با بازیکنان با احترام برخورد می کند.

وی در مورد غیبتش در هفته نخست لیگ جهانی خاطرنشان کرد: متأسفانه از هفته دوم تمرینات مصدومیت های کهنه به سراغ من آمد که مهمترین آنها مصدومیت زانویم بود به خاطر همین مصدومیت زانو نمی توانستم به خوبی و با تمام نیرو تمرین کنم اگرچه من روز گذشته هم به همراه تیم تمرین کردم ولی تنها با ۴۰ درصد توان این کار را انجام دادم.

موسوی تصریح کرد: به خاطر همین مصدومیت با مربی تیم صحبت کردم و قرار شد جهت گذراندن دوره درمانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بمانم به همین خاطر به ایتالیا نمی روم تا ریکاوری مورد نیاز را انجام دهم امیدوارم در ادامه بتوانم در مسابقه های پایتخت کشور عزیزمان ایران یا لهستان به تیم ملی ملحق شوم.

وی اظهار داشت: من بعد از آخر لیگ با توجه به شرایط بدنی خوبی که داشتم و بازی های ایده آلی که انجام داده بودم تصمیم گرفتم به صورت تمام وقت در خدمت تیم ملی باشم. پیش از این هم گفته بودم که تنها در صورتی در تیم ملی می مانم که مثمر ثمر باشم. در حال حاضر هم درد زانو باعث شد نتوانم در خدمت تیم ملی باشم.

موسوی در آخر گفت: من همواره در سال های گذشته تلاش کردم به تیم ملی کمک کنم امسال هم جوانان خوبی در غیاب من حضور دارند که می توانند جای خالی مرا پر کنند، به همین خاطر تیم ملی تغییرات زیادی نخواهد کرد و از نبودن من متضرر نخواهد شد. درمان مصدومیت زانوی من حدود دو هفته وقت می برد و من ترجیح دادم که در هفته نخست لیگ جهانی که ۳ بازی متوالی و پرفشار خواهیم داشت به درمان آن بپردازم.

 

۲۰۲۰

تیم ملی از نبودن من متضرر نخواهد شد/ امیدوارم به مسابقه های پایتخت کشور عزیزمان ایران یا لهستان برسم ، موسوی

واژه های کلیدی: لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ | تیم ملی والیبال | محمد موسوی | لیگ جهانی | روز گذشته | لهستان | مصدومیت | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو