حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » ۱۸ شهردار متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند

۱۸ شهردار متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری از معرفی ۱۸ شهردار و دهیار متخلف و بی توجه به بحث مدیریت پسماند و دفن غیر اصولی زباله ها به مراجع قضایی این استان خبر داد.

18 شهردار متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری از معرفی ۱۸ شهردار و دهیار متخلف و بی توجه به بحث مدیریت پسماند و دفن غیر اصولی زباله ها به مراجع قضایی این استان خبر داد.

معرفی ۱۸ شهردار و دهیار متخلف و بی توجه به مراجعه قضایی

شهرام احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته ۸۲۱ مورد مکان یابی دفن زباله خانگی در استان انجام شد و ۱۸۱ اخطاریه کتبی به دهیاری ها و شهرداری های متخلف در زمینه دفن غیر بهداشتی و نامناسب زباله صادر شد.
وی از اجرای ۹۷۹ مورد پایش از مراکز پسماند و دفن زباله در استان در سال گذشته خبر داد و گفت: پایش از مراکز پسماند در استان ۳۵٫۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ زیاد کردن داشته هست.

عبارات مهم : مراجع قضایی – شهرداری
احمدی از راه اندازی نخستین مرکز بازیافت زباله خانگی در مرکز استان خبر داد و گفت: عملیات اجرای این مرکز با همکاری بخش شخصی شروع شده است و آینده نگری می شود تا آخر سالجاری این مرکز فعال شود.
وی با اشاره به اهمیت کمپوست و جمع آوری زباله های تر در استان افزود: همزمان با روز محیط زیست با همکاری بخش شخصی در پویش تبدیل سبزه‌ها به کمپوست، ۸ تن سبزه به وسیله مردم شهرستان شهرکرد جمع آوری شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال وبختیاری گفت: هم اکنون روزانه ۷۲۵ تن و هر سال بیش از ۲۶۴هزار و ۳۶۸ تن زباله خانگی در استان تولید می شود.
احمدی میزان تولید زباله در بیمارستانها و مراکز درمانی استان را روزانه ۴ هزار کیلوگرم بیان کرد و گفت: از سال گذشته بی خطر سازی و تفکیک زباله در بیمارستان های استان انجام می شود.
وی با اشاره به اوضاع توپوگرافی استان که اغلب کوهستانی و یا در مسیر رودخانه ها و چشمه ها قرار دارد، افزود: سوزاندن زباله در محل دفن، نبود طرح جامع پسماند و اجرا نشدن طرح تفکیک از مبداء در سطح استان از بااهمیت ترین پرسشها در زمینه پسماند در استان است.

۱۸ شهردار متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند

منبع: دانشجو

واژه های کلیدی: مراجع قضایی | شهرداری | روزانه | معرفی | زباله | همکاری | شهردار | خبر

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو