در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

برداشتن ابرو به صورت قشنگ خود یک هنر هست. ابروهای قشنگ می تواند در قشنگی شما نقش زیادی داشته

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

برداشتن ابرو به صورت قشنگ خود یک هنر هست. ابروهای قشنگ می تواند در قشنگی شما نقش زیادی داشته باشد. هر خانمی باید تا حدودی با اصول برداشتن ابرو آشنا باشد و بداند چه ابرویی به صورت ی او می آید. جهت یارگرفتن طریقه ی برداشتن ابرو با ما باشید.

آموزش برداشتن ابرو

ایجاد عالی ترین شکل جهت ابرو بدون به خطر انداختن ظاهر طبیعی آن هدفی است که شما در برداشتن ابرو دنبال می کنید. زمانی که از مداد ابرو جهت چشم هایتان استفاده می کنید می بینید که چقدر ظاهر ابرو متفاوت می شود. ممکن است بیش از حد پر پشت به نظر بیاید و یا انحنای آن عوض کردن یابد. بنابراین کوچکترین اقدام در رابطه با ابرو ها می تواند به شدت منجر به عوض کردن ظاهر صورت یک انسان شود. شکل ابرو بر روی ظاهر چشم نیز تاثیر می گذارد. ظاهر کلی ناحیه چشم به واسطه قوس، طول وضخامت ابرو تعریف می شود. دو روش جهت ایجاد ابرو های عالی و شکل دادن به آن وجود دارد. یکی با از بین بردن موهای زائد و پراکنده اطراف ان و دیگری روشن کردن ابرو است. زنان اغلب می پرسند که با کدام روش باید موهای اضافه ابرو را برداشت؟ برداشتن موها با موچین و یا استفاده از روش wax (روشی مانند موم انداختن موهای زائد است)؟ برای فهمیدن پاسخ این پرسش با ما همراه باشید.

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

چگونگی برداشتن موهای ابرو بسیار مهم و در شکل نهایی ابرو و جذابیت آن تاثیر دارد، بنابراین تلاش کنید با استفاده از یک مداد ابرو ابتدا اشکال متفاوت ابروها ی خود را بررسی کنید و دریابید که کدام شکل عالی ترین حالت ممکن از میان سایر حالت ها هست. سپس فرم مورد نظر خود را با مداد ابرو روی ابرو بکشید و فقط نواحی اضافی را بردارید. با استفاده از یک آینه ذره بینی با بزرگنمایی ۵x می توانید هر تار مو را بهتر ببینید و با دقت بیشتری آن را بردارید.

شکل ایده آل جهت ابرو به این صورت است که شروع ابرو با مرکز سوراخ بینی تراز باشد (مانند شکل زیر) و قوس ابرو باید در ناحیه یک سوم انتهایی پشت چشم قرار گیرند. البته باید همواره ابتدا و انتهای ابرو در یک خط قرار گیرد.

ممکن است قوس کمان ابرو خیلی جلوتر از ناحیه یک سوم انتهایی چشم باشد. جهت برطرف کردن این مسئله باید قسمت های بالای کمان را کوتاه کنیم و برداریم و قسمت های زیر ابرو که در تصویر مشخص شده است است را با مداد چشمبکشیم یا اجازه دهیم که موهای آن قسمت دربیاید.

برداشتن ابرو به صورت قشنگ خود یک هنر هست. ابروهای قشنگ می تواند در قشنگی شما نقش زیادی داشته

ابرو باید در طول چشم گشترش داشته باشد ولی نباید این گسترش تا منطقه temple  (ناحیه ای بالای پایه گوش) ادامه یابد. قاعده مهم این است که قسمت جلوی ابرو هرگز نباید پایین تر از بخش انتهایی ابرو بیفتد. لیکن اگر این اتفاق بیفتد؛ به نظر می رسد که شما اخم کرده اید و این یک حالت غیر طبیعی هست. بنابراین تلاش کنید با برداشتن مو های اضافی مشخص شده است در تصویر مانع از این حالت شوید.

گاهی هم ممکن است که انتهای ابرو خیلی پایین تر از ناحیه یک سوم انتهایی چشم قرار گیرد که در این صورت باید همانطور که در شکل مشاهده می کنید قسمت انتهایی ابرو را که پایین تر از حد مجاز آمده است را بردارید و بگذارید زیر ابرو در نواحی مشخص شده است دربیاید و یا با مداد ابرو بکشید.

مشکل دیگری که ممکن است وجود داشته باشد این است که ابرو کمان نداشته باشد. جهت برطرف این مسئله باید قسمت های مشخص شده است در تصویر را با مداد چشم بکشید و یا صبر کنید تا موهای آن قسمت دربیاید.

در برداشتن موهای ابرو زیاده روی نکنید. این کار باعث می شود که حالت ابرو غیر طبیعی به نظر برسد. تنها برداشتن موهای اضافی جهت حالت دادن به ابرو کافی هست. برداشتن ابرو به شکل یک خط نازک با این تصور که چشم ها بزرگتر نشان داده شوند کاملا اشتباه هست. این کار فقط باعث می شود که صورت شما به حالت کسی که شگفت زده و متعجب است به نظر بیاید. اصلاح مجدد جهت ساختن این حالت ممکن نیست و بدین ترتیب شکل ابروی شما خراب شده است هست. تنها می توانید از مداد موقتا جهت ساختن این حالت استفاده کنید تا ابروها دوباره در بیایند.

بهترین وسیله جهت برداشتن ابروها موچین هست. شما با استفاده از موچین می توانید با دقت بیشتری موها را برداشته و به ابرو شکل بدهید. اپیلاسیون به هیچ وجه جهت برداشتن موهای پشت و یا زیر ابرو توصیه نمی شود. آیا که ممکن است سهوا قسمت هایی از ابرو را نیز بردارید و یا پوست اطراف ابرو را ناهموار کنید که در این صورت ظاهر ابرو کاملا خراب می شود.

آموزش تصویری و مرحله به مرحله برداشتن ابرو

۱٫ قبل از شروع به برداشتن مو های ابرو با استفاده از یک مداد لب یا ابرو شکل ایده آل ابروی خود را بر روی ابرو رسم کنید. می توانید آن را چندیدن بار پاک کنید مجددا بکشید تا به شکل دلخواه خود برسید.

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

۲٫ هنگامی که شکل ابرو را کشیدید، اقدام به برداشتن موهای خارج از خط ابرو کنید.

۳٫ با برس مخصوص ابرو، موهای ابرو را به سمت بالا شانه کنید.

برداشتن ابرو به صورت قشنگ خود یک هنر هست. ابروهای قشنگ می تواند در قشنگی شما نقش زیادی داشته

۴٫ موهایی از ابرو را که بیش از حد بلند هستند با یک قیچی کوتاه کنید. هرگز از اپیلاسیون جهت برداشتن موهای اطراف ابرو استفاده نکنید لیکن ممکن است سهوا وارد محدوده ابرو شوید و ابرو را خراب کنید.

جلوه دادن به ابرو با لوازم آرایشی

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

راه های پر کردن ابرو 

استفاده از پودر ابرو یا سایه چشم پودری با رنگی نزدیک به رنگ ابرو. پودر های مات را گزینش کنید و را با یک برس نرم و یا یک قلم مو یک لایه نازک روی ابرو بزنید.

با استفاده از رنگ جهت پر کردن ابرو: می توانید با یک قلمو به آسانی روی ابرو از ابتدا تا انتها رنگ بگذارید و آن را پر جلوه دهید.

برخی از افراد دارای ابروهایی خشن هستند و مشکلی که جهت این افراد وجود دارد این است که موهای ابرو به شکل منظم در جای خود قرار نمی گیرند و شکل ابرو را به هم می زنند. با استفاده از ژل ابرو می توانید این مسئله را برطرف کنید. حتی می توانید کمی اسپری مو را بر روی برس ابرو بزنید و در ابروها به حالت شانه زدن بکشید. به این روش می توانید شکل ابرو را کنترل کنید و آن را پر جلوه دهید.

مداد ابرو یک راه استاندارد جهت پر کردن ابرو هست. تلاش کنید به جای استفاده از مداد های خشک و خشن از مداد های ابرو با بافت لطیف استفاده کنید تا به ابرو ها آسیب نرسد.

همچنین می توانید از ریمل ابرو جهت پر کردن ابرو ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که از رنگ های طبیعی و رنگی نزدیک به ابرو استفاده نمایید.

یک روش ترکیبی با استفاده از مداد، پودر و ژل ابرو نیز وجود دارد. در این روش ابتدا باید شکل ابرو را با استفاده از پودر به طور کامل ایجاد کنید. سپس می توانید شرح کار را با مداد و ژل ابرو تکمیل کنید. این روش جهت افرادی که دچار طاسی در قسمت هايی از ابروی خود هستند بافایده هست. آن ها با این کار می توانند نواحی خالی ابرو را پر کنند.

آیا موهایی که به اشتباه برداشته شده است اند دوباره در می آیند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که بله آن ها دوباره در می آیند ولی باید صبور باشید. حدود ۶۴ روز طول می کشد تا موهای از دست رفته ابرو دوبار رشد کنند و به شکل اول دربیایند. خوب است بدانید میانگین تعداد روز هایی که طول می کشد تا مو در قسمت های متفاوت بدن دوباره دربیاید با هم متفاوت هست. ۱۲۹ روز جهت موهای پوست سر، ۱۲۳ روز جهت زیر موهای بازو، ۱۲۱ روز جهت موهای ران، ۹۲ روز جهت موهای چانه، و ۶۴ روز جهت ظهور مجدد ابرو وقت مورد نیاز هست. متاسفانه بازسازی موهای پوست سر در زنان با سرعت کمتری نسبت به مردان صورت می گیرد ولی موهای بازو و ران در زنان با سرعت بیشتری نسبت به مردان بازسازی می شوند.

مجله اینترنتی ستاره

واژه های کلیدی: موهای زائد | استفاده | تصویری | طبیعی | تصویر | آموزش برداشتن ابرو | برداشتن ابرو | جلوه دادن به ابرو با لوازم آرایشی

برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو