تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » از هواداران عذرخواهی می‌کنم،بدترین بازی فصل‌مان بود/ امیدوارم دیگر چنین روزی را نبینم ، منصوریان

از هواداران عذرخواهی می‌کنم،بدترین بازی فصل‌مان بود/ امیدوارم دیگر چنین روزی را نبینم ، منصوریان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی استقلال گفت: شکست تلخی بود و از طرفداران تیم استقلال عذرخواهی می‌کنم، امیدوارم دیگر در دوران فوتبالم چنین روزی را نبینم.

از هواداران عذرخواهی می‌کنم،بدترین بازی فصل‌مان بود/ امیدوارم دیگر چنین روزی را نبینم ، منصوریان

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی استقلال گفت: شکست تلخی بود و از طرفداران تیم استقلال عذرخواهی می کنم، امیدوارم دیگر در دوران فوتبالم چنین روزی را نبینم.

عبارات مهم : علیرضا منصوریان – هواداران
به گزارش وبسایت نود ، علیرضا منصوریان بعد از شکست استقلال برابر العین به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی راجع به این دیدار گفت: متاسفانه شکست تلخی بود. دو سه مصدوم در این بازی داشتیم و یکی دو بازیکن هم در اواسط بازی مصدوم شدند. مجبور شدیم امروز سیستم تیم را عوض کردن دهیم. در مجموع از عملکرد بازیکنان و خودمان راضی نیستیم. در جریان بازی هرچه تلاش کردیم به بازی برگردیم، شرایط سخت تر می شد. العین تمام نیروهایش را داشت و ما می دانستیم بازی مشکل داریم. از هواداران عذرخواهی می کنیم و تلاش می کنیم جهت فصل بعد با آوردن چند بازیکن تراز بین المللی، این تیم را به نقطه بالاتر برسانیم. ما باید توکلمان به خدا باشد و زیاد تلاش کنیم. العین خیلی خوب بازی کرد و به آنها هم تبریک می گویم.

منصوریان راجع به عملکرد داور بازی اظهار داشت: داور بازی خوب بود و خوب قضاوت کرد. در بعضی نقاط عملکرد ما ضعیف بود که به این نتیجه بد دست پیدا کردیم. امروز بهتر از داور تیم العین بود که خوب عمل کرد.

منصوریان در پاسخ به این پرسش که بحران در میانه زمین این تیم مشهود بود، گفت:ما در ۱۵ دقیقه اول شرایط خوبی داشتیم ولی بعد از مصدومیت باقری، تیم خط دفاعی من بیرون بود و چهار بازیکن من در بازی نبودند. بعد از ضرب دیدگی باقری، تنها چاره ما جلو بردن تیم بود. ابراهیمی امروز بیرون بود و یکی از جوانان ما هم یعنی نورافکن دیشب به جمع ما اضافه شد و به خاطر سلامتیش مجبور شدیم او را بیرون بگذاریم. ما سه هافبکمان را نداشتیم و باقری هم آسیب خورد و جریان بازی ما عوض کردن کرد. خیلی سخت بود در شرایط خوبمان باقی بمانیم. به همه چیز فکر می کردم جز اینکه باقری در ۲۰ دقیقه اول مصدوم شود و مجبور شویم که تعویضی انجام دهیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: تیم ما بسیار جوان هست. اکثر بازیکنان ما سن پایینی دارند. ما سه بازیکن بالای ۳۰ سال امروز در زمین داشتیم و خیلی از بازیکنان ما زیر ۲۴ سال بودند. کار کردن با تیم جوان می تواند تبعات داشته باشد. متاسفانه یکی دو بازیکن با تجربه مان را امروز نداشتیم. سخت بود بعد از گل دوم تیم را جمع کردن. هنگامی که تیم جوانی را هدایت می کنید، امکان دارد که اتفاقات عجیب و غریب هم رخ دهد. امروز یکی از بدترین روزهای ما در سال گذشته بود.

وی راجع به عملکرد عمر عبدالرحمان در این دیدار گفت: عبدالرحمان جهت العین یک نعمت هست. او خیلی تفاوت سطح با سایر تیمش دارد. او یک طرف است و العین یک طرف هست. خیلی سخت است که از او مواظبت کنید. ما باید این کار را انجام می دادیم همانطور که در پایتخت کشور عزیزمان ایران این کار را کردیم. ما دوست نداشتیم به او آسیب فیزیکی برسانیم. سخت است از بازیکنی که با فوتبال امارات تفاوت دارد، مواظبت کرد. ما در بدترین شرایطمان به شرایط ایده آل عبدالرحمان خوردیم. به هرحال عبدالرحمان استانداردهای فوق العاده بالایی دارد.

منصوریان خاطرنشان کرد: امیدوارم هرگز در دوران فوتبالم دیگر چنین روزهایی را نبینم. روزهای سخت، هواداران پشت سر من بودند و از تیم جوانم حمایت کردند. دست تک تکشان را می بوسم و امیدوارم این روز بد را به ما ببخشند. بازهم از همه آنها تقدیر می کنم.

 

۲۰۲۰

از هواداران عذرخواهی می‌کنم،بدترین بازی فصل‌مان بود/ امیدوارم دیگر چنین روزی را نبینم ، منصوریان

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | هواداران | استقلال | منصوریان | عذرخواهی | بازیکنان | بازیکن | مصدومیت | العین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو