به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فاصله استقلال و العین در بیرون از زمین زیاد بود / پاشازاده

فاصله استقلال و العین در بیرون از زمین زیاد بود / پاشازاده

پیشکسوت استقلال می‌گوید استقلال زمانی بازی رابه العین واگذار کرد که مالکیت توپ را از دست داد.

فاصله استقلال و العین در بیرون از زمین زیاد بود / پاشازاده

وبسایت رسمی برنامه نود – پیشکسوت استقلال می گوید استقلال زمانی بازی را به العین واگذار کرد که مالکیت توپ را از دست داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی پاشازاده راجع به شکست سنگین ۶ بر یک استقلال در برابر العین امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: بازی بدی بود. از همه لحاظ چه در زمین و چه از جهت مصدومیت ها روز بد استقلال بود. هنگامی که دو بازیکن خوب استقلال در پست هافبک دفاعی نیستند و سومی هم مصدوم و تعویض می شود، بزرگترین ضربه به استقلال زمانی وارد شد که همان مالکیت کم را هم از دست داد و آنقدر توپ روی دروازه استقلال آمد که تمرکزشان را از دست دادند و گل دریافت کردند. بعد از آن هم نتوانستند به بازی برگردند.

او در پاسخ به این پرسش که فاصله استقلال و العین، نتیجه دیدار رفت بود یا برگشت؟ گفت: این بازی یک اتفاق فوتبالی بود. چند ماه پیش هم بارسلونا در برابر پی اس جی چهار گل دریافت کرد ولی فاصله آنها اینقدرها نبود. فاصله استقلال و العین در بیرون از زمین زیاد شد. آنها در نوع باشگاهداری و نوع گزینش های ارزش خیلی از ما جلوترند. به عنوان نمونه کلوب آنها نزدیک ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه می کند ولی ما ۱۵ میلیارد تومان هزینه می کنیم و نزدیک ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داریم.

فاصله استقلال و العین در بیرون از زمین زیاد بود / پاشازاده

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا ترکیبی که منصوریان در ابتدای دیدار به زمین فرستاده بود باعث این باخت شد؟ بیان کرد: او کسی را نداشت بعد نمی توان از او انتقاد کرد. اگر امید ابراهیمی و فرشید باقری مصدوم نمی شدند و نورافکن خسته نبود آن وقت می شد تقصیر را گردن منصوریان انداخت ولی داشته های استقلال همین قدر بود. نمی توان حقدوست را هافبک دفاعی گذاشت و محسن کریمی را دفاع چپ. استقلال روز بدش بود.

پاشازاده در آخر اظهار کرد: با این یک بازی نمی توان جهت کل فصل استقلال نتیجه گیری کرد. این تیم تازه شکل گرفته و جهت فصل بعد می تواند تیم بهتری شود. منصوریان می تواند با گرفتن چند بازیکن نقاط ضعف تیم را برطرف کند و تیم خوبی بسازد.

 

۲۰۵۱

پیشکسوت استقلال می‌گوید استقلال زمانی بازی رابه العین واگذار کرد که مالکیت توپ را از دست داد.

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | مهدی پاشازاده | استقلال | پاشازاده | منصوریان | بازیکن | پیشکسوت | مصدومیت | العین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو