در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » امسال می‌خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم / کفشگری

امسال می‌خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم / کفشگری

بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پدیده مشهد تأکید کرد که اولویت او جهت فصل آینده بازی در تیم‌های تهرانی هست.

امسال می‌خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم / کفشگری

وبسایت رسمی برنامه نود –  بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال پدیده مشهد تأکید کرد که اولویت او جهت فصل آینده بازی در تیم های تهرانی است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهرداد کفشگری در خصوص وضعیتش جهت فصل آینده گفت: چند پیشنهاد دارم، ولی هنوز تصمیمی نگرفته ام. اولویت من بازی در پایتخت کشور عزیزمان ایران است و منتظر می مانم تا ببینم شرایط پیشنهادها در آینده چگونه خواهد بود. فعلا عجله ای جهت تصمیم گیری ندارم، با اینکه چند پیشنهاد خوب از تیم های شهرستانی دارم، ولی دوست دارم در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی کنم.

این بازیکن راجع به فصلی که در پدیده پشت سر گذاشت، خاطرنشان کرد: در نیم فصل اول شرایط خوبی داشتم، ولی متأسفانه در هفته هفدهم مصدوم شدم و این عنوان مرا عقب انداخت. از طرفی مشکلاتی هم ایجاد شد که تأثیرگذار بود. در نیم فصل پیشنهاد داشتم که در نهایت موفق نشدم از پدیده جدا شوم و همین عنوان تمرکزم را به هم ریخت.

امسال می‌خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم / کفشگری

کفشگری اظهار داشت: امسال می خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم و انگیزه زیادی دارم. تمرینات را هم به صورت منظم دنبال می کنم و خوشبختانه آمادگی بدنی خوبی دارم. امیدوارم در فصل آینده روزهای خوبی را پشت سر بگذارم و به تیمی بروم که به معیارهایم نزدیک است.

 

۲۰۵۱

واژه های کلیدی: تیم فوتبال پدیده | بازیکن | ایران | مهرداد | داخلی | مهرداد کفشگری |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو