آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کدام تیم در مرحله یک چهارم نهایی مناسب‌ترین قرعه جهت پرسپولیس است؟

کدام تیم در مرحله یک چهارم نهایی مناسب‌ترین قرعه جهت پرسپولیس است؟

حریف بعدی تنها نماینده فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا، روز شانزدهم خرداد مشخص خواهد شد.

کدام تیم در مرحله یک چهارم نهایی مناسب‌ترین قرعه جهت پرسپولیس است؟

وبسایت رسمی برنامه نود – حریف بعدی تنها نماینده فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا، روز شانزدهم خرداد مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، تیم پرسپولیس با کسب پیروزی ۱-۰ برابر لخویا قطر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، جهت نخستین بار در فرمت تازه لیگ قهرمانان آسیا به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقه های افزایش کرد.

تنها نماینده فوتبال کشورمان در معتبرترین مسابقه های باشگاهی قاره کهن، بعد از این افزایش تاریخی حالا باید منتظر بماند تا هفته آینده بعد از انجام مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی، حریف بعدی خود را در راه افزایش به جمع چهار تیم نهایی مسابقه های بشناسد.

کدام تیم در مرحله یک چهارم نهایی مناسب‌ترین قرعه جهت پرسپولیس است؟

طبق قانون تازه کنفدراسیون فوتبال آسیا که چند سالی است اجرا می شود، تیم های منطقه غرب و شرق تا قبل از فینال مسابقه های با یکدیگر روبرو نمی شوند و بر همین اساس پرسپولیس در مرحله بعد باید با یکی از سه تیم العین امارات، الهلال و یا الاهلی عربستان روبرو شود.

باتوجه به اینکه به علت پرسشها سیاسی موجود میان کشورمان و عربستان، تیم های عربستانی جهت انجام مسابقه های به کشور عزیزمان ایران نمی آیند و با بهانه تراشی عربستانی ها دو فصلی است که دیدارهای رودردوی نمایندگان کشور عزیزمان ایران و عربستان در کشور ثالث و بی طرف برگزار می شود، در صورتی که پرسپولیس در مرحله بعد با یکی از دو نماینده عربستان روبرو شود، هر دو بازی رفت و برگشت در کشور سوم برگزار خواهد شد و این به معنای محرومیت دوباره طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) از تماشای دیدار تیمشان خواهد بود.

به همین علت شاید به توان گفت العین امارات عالی ترین قرعه جهت پرسپولیس در مرحله بعد مسابقه های خواهد بود. العین البته تیم بسیار قدرتمندی است و این را به خوبی در دیدار با دیگر نماینده کشورمان یعنی استقلال نشان داد، ولی به علت اینکه پرسپولیس می تواند در صورت مصاف با این تیم، در یکی از دو دیدار رفت و برگشت در ورزشگاه آزادی میزبان باشد، شاید بتوان گفت این تیم قدرتمند اماراتی و نایب قهرمان فصل گذشته مسابقه ها، عالی ترین گزینه ممکن جهت پرسپولیس خواهد بود.

البته مورد نیاز به ذکر است که پرسپولیس در صورت روبرویی با العین و پیروزی احتمالی برابر این تیم و رسیدن به جمع چهار تیم پایانی، باز هم در نیمه نهایی باید باید با یکی از دو تیم عربستانی روبرو شود.

حریف بعدی تنها نماینده فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا، روز شانزدهم خرداد مشخص خواهد شد.

۶۰۱۷

واژه های کلیدی: لیگ قهرمانان آسیا | پرسپولیس | عربستان | پرسپولیس | عربستانی | عربستان، | پیروزی | مسابقه | فوتبال | امارات | العین

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو