برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قهرمانی در آسیا سخت است ولی جهت هر مشکل آماده می‌شویم / حسینی

قهرمانی در آسیا سخت است ولی جهت هر مشکل آماده می‌شویم / حسینی

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان پرسپولیس گفت: قهرمانی در آسیا سخت است آیا که مرحله بعد فصل آینده برگزار می‌شود و تیم‌های عربی می‌توانند سرمایه گذاری کنند ولی ما جهت هر مشکل آماده می‌شوبم.

قهرمانی در آسیا سخت است ولی جهت هر مشکل آماده می‌شویم / حسینی

وبسایت رسمی برنامه نود –  کاپیتان پرسپولیس گفت: قهرمانی در آسیا سخت است آیا که مرحله بعد فصل آینده برگزار می شود و تیم های عربی می توانند سرمایه گذاری کنند ولی ما جهت هر مشکل آماده می شوبم.

عبارات مهم : سرمایه گذاری – پرسپولیس
به گزارش وبسایت نود ، سیدجلال حسینی در خصوص برتری پرسپولیس برابر لخویا و افزایش این تیم اظهار داشت: بازی بسیار مشکل را پشت سر گذاشتیم  و خودمان را جهت این عنوان آماده کرده بودیم.

وی افزود: در بازی رفت و در غیاب هوادارانمان که خیلی تاثیرگذار بود شرایط برد را داشتیم ولی نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. در بازی برگشت جهت یک بازی سخت برابر تیمی که سرمایه گذاری زیادی انجام داده وبه  یکی از قدرت های آسیا تبدیل شده است است آماده بودیم.

حسینی در خصوص اینکه دوست دارد در مرحله بعد پرسپولیس با چه تیمی روبه رو شود، گفت: دیگر نمی شود تیمی را راحت گرفت. الهلال در گروه خودمان بود و یکی از قدرت های آسیا هست. الاهلی عربستان در سالیان اخیر با شرایط خوب در آسیا حاضر می شود و العین نیز هر لحظه تیمی مدعی هست. هر سه تیم خطرناک هستند و قطعا برنامه ریزی و سرمایه گذاری خواهند داشت.

کاپیتان پرسپولیس یادآور شد: مطمئنا هر سه تیم خود را جهت مرحله بعد آماده می کنند و این کاری است که ما و حتی دیگر تیم های ایرانی نمی توانند آن را انجام دهند. ما هیچ وقت مثل آنها نمی توانیم خود را در شرایط خوب نگه داریم و آمادگی مناسب داشته باشیم. کار مشکل در مرحله بعد داریم و  جهت ما فرقی نمی کند با کدام تیم بازی کنیم آیا که هر سه تیم از قدرت های آسیا هستند.

حسینی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس توانایی قهرمانی آسیا را دارد، گفت: قهرمانی در آسیا خیلی سخت است  آیا که متاسفانه مرحله بعد در فصل آینده برگزار می شود و تیم های عربی می توانند سرمایه گذاری های خود را انجام دهند. این تیم ها بودجه های خیلی خوبی دارند و از امکانات مناسبی برخوردار هستند و این چیزها را ما نداریم و متاسفانه نمی توانیم با آمادگی کامل در مسابقه های حاضر شویم. با این تفاسیر ما جهت هر بازی و مشکل آماده می شویم تا بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم.

 

۲۰۲۰

قهرمانی در آسیا سخت است ولی جهت هر مشکل آماده می‌شویم / حسینی

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | پرسپولیس | آمادگی | پرسپولیس | داخلی | سید جلال حسینی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو