تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » با سامره مذاکره داشتیم/ هنوز با او به عنوان سرمربی توافق نکرده‌ایم ، محمودی‌نیا

با سامره مذاکره داشتیم/ هنوز با او به عنوان سرمربی توافق نکرده‌ایم ، محمودی‌نیا

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل تازه کلوب مس رفسنجان گفت: باسامره مذاکراتی را داشته‌ایم ولی هنوز با او به عنوان سرمربی توافق نکرده‌ایم.

با سامره مذاکره داشتیم/ هنوز با او به عنوان سرمربی توافق نکرده‌ایم ، محمودی‌نیا

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل تازه کلوب مس رفسنجان گفت: باسامره مذاکراتی را داشته ایم ولی هنوز با او به عنوان سرمربی توافق نکرده ایم.

عبارات مهم : استان کرمان – فوتبال
به گزارش وبسایت نود ، محمود محمودی نیا درمورد آخرین اوضاع تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: کلوب مس رفسنجان یکی از کلوب های خوب کشور است و سالیان طولانی است که در رده های متفاوت لیگ های فوتبال کشور عزیزمان ایران شرکت می کند و تاکنون توانسته افتخاراتی هم کسب کند.

وی در ادامه گفت: آقای زینعلی مدیرعامل قبلی سالیان زیادی جهت این کلوب زحمت کشیده و خود ایشان طی نامه ای به اعضای هیات رئیسه کلوب انصراف خود را اعلام کرده هست. بنده با توجه به سوابق ورزشی که در استان کرمان که سه سال به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان و سه سال هم معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و ۱۰ سال است که تیم فوتبال مس رفسنجان را از لیگ ۳ تا لیگ یک به عنوان مربی و کمک مربی فعالیت داشته ام و با توجه به شناختی که اعضای هیات مدیره و مسئولین استان به اینجانب داشتند سه روز است که به عنوان مدیرعامل تازه معرفی شدم و قرار است هفته آینده مراسم تودیع و معارفه اینجانب برگزار شود.

مدیرعامل مس رفسنجان همچنین درمورد گزینش سرمربی این تیم گفت: از برنامه های کلوب در مرحله اول این است که اولویت را به مربیان بومی اختصاص دهیم و کلوب و من با توجه به اینکه علی سامرا یکی از بازیکنان خوب بومی این استان بوده که در حال حاضر در رشته مربیگری فعالیت می کند از وی دعوت کردیم و چندین جلسه تاکنون مذاکره داشتیم ولی هنوز گزینش ایشان به عنوان سرمربی قطعیت نیافته هست. انشاء الله اگر هفته آینده به توافق برسیم ایشان به صورت رسمی بعد از انعقاد قرارداد به عنوان سرمربی این کلوب معرفی می شود.

 

۲۰۲۰

با سامره مذاکره داشتیم/ هنوز با او به عنوان سرمربی توافق نکرده‌ایم ، محمودی‌نیا

واژه های کلیدی: استان کرمان | فوتبال | معرفی | توافق | مذاکره | فعالیت | سرمربی | داخلی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو