آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » اوپک تولید خود را زیاد کردن داد ، تولید نفت کشور عزیزمان ایران درجا زد

اوپک تولید خود را زیاد کردن داد ، تولید نفت کشور عزیزمان ایران درجا زد

تولید نفت کشور عزیزمان ایران در ماه می ثابت ماند این در حالی است که تولید اوپک جهت نخستین بار در امسال میلادی در ماه می زیاد کردن

اوپک تولید خود را زیاد کردن داد ، تولید نفت کشور عزیزمان ایران درجا زد

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، نتایج تحقیق رویترز نشان می دهد میزان تولید نفت اوپک جهت نخستین بار در امسال میلادی در ماه می زیاد کردن داشته که ناشی از زیاد کردن عرضه نفت دو عضو معاف از توافق کم کردن تولید یعنی نیجریه و لیبی بوده هست. این زیاد کردن تبعیت بالای سایر اعضا از توافق را بی اثر کرده است.

کاهش تولید عراق و آنگولا و ادامه تبعیت بالای عربستان و کویت از توافق کم کردن تولید موجب زیاد کردن میزان تبعیت این شرکت از توافق به ۹۵ درصد شده است در حالی که این رقم در ماه آوریل ۹۰ درصد بوده است.

عبارات مهم : عربستان – نیجریه

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) متعهد شده است که در شش ماهه نخست امسال میلادی میزان تولید روزانه نفت خود را حدود ۱٫۲ میلیون بشکه کم کردن دهد. هفته گذشته اوپک و متحدان غیراوپکی این شرکت تصمیم گرفتند توافق مذکور را تا ۹ ماه دیگر تمدید کنند.
نیجریه و لیبی از این توافق مستثنی شده است اند. زیاد کردن تولید این دو کشور در ماه می موجب شده است تا میزان کل تولید اوپک با ۲۵۰ هزار بشکه زیاد کردن به ۳۲٫۲۲ میلیون بشکه در روز برسد. بیشترین زیاد کردن مربوط به نیجریه بوده که با تعمیر خط لوله فارکادوس این کشور، صادرات از طریق آن از سر گرفته شده است هست. در لیبی نیز، شرکت ملی نفت این کشور اعلام کرده که تولید نفت لیبی به ۸۲۷ هزار بشکه در روز رسیده که از سال ۲۰۱۴ به این سو بی سابقه است.
تولید نفت کشور عزیزمان ایران و امارات در ماه می ثابت مانده هست. کشور عزیزمان ایران که بر اساس توافق کم کردن تولید اجازه یافته بود میزان تولید خود را اندکی زیاد کردن دهد، تمام نفت ذخیره شده است خود به روی دریا را به فروش رسانده و به نظر می رسد که به حداکثر ظرفیت تولید خود در کوتاه مدت رسیده است.
میزان تولید نفت عربستان در ماه می زیاد کردن یافته، هرچند که این کشور همچنان تبعیت بالایی از توافق کم کردن تولید داشته است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: عربستان | نیجریه | میلادی | صادرات | امارات | توافق | ایران | میلیون

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو