اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مذاکرات جدی استقلال با دو ملی پوش بعد از بازی با ازبکستان

مذاکرات جدی استقلال با دو ملی پوش بعد از بازی با ازبکستان

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه برنامه های خود در فصل نقل و انتقالات تلاش می کند پژمان منتظری، رامین رضائیان وسجاد شهباززاده را به خدمت بگیرد.

مذاکرات جدی استقلال با دو ملی پوش بعد از بازی با ازبکستان

وبسایت رسمی برنامه نود – استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه برنامه های خود در فصل نقل و انتقالات تلاش می کند پژمان منتظری، رامین رضائیان وسجاد شهباززاده را به خدمت بگیرد.  

به گزارش وب سایت نود، مسئولان کلوب استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از جذب مهدی قائدی مهاجم فصل گذشته ایرانجوان بوشهر، کارها خود جهت جذب سایر بازیکنان مورد نظر علیرضا منصوریان شروع کرده اند ولی تا کنون با هیچ یک از بازیکنانی که وارد مذاکره شده است اند، قراردادی را امضا نکرده اند.

رامین رضائیان بازیکنی که مغضوب برانکو بود و پیش از اتمام لیگ برتر فصل گذشته از جمع سرخپوشان جدا شد، یکی از بازیکنان مدنظر علیرضا منصوریان هست. به جز رضائیان، مدافع ملی پوش سابق استقلال هم مورد توجه استقلالی هاست؛ پژمان منتظری که پیش از حضور در لیگ ستارگان قطر چند فصلی در استقلال توپ می زد، از گزینه های سرمربی استقلال است تا فصل آینده به تیم سابق خود بازگردد. استقلال مذاکرات مقدماتی را با این دو ملی پوش انجام داده ولی با توجه به بازی حساس کشور عزیزمان ایران و ازبکستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ فرانسه، مسئولان استقلال مذاکره با این دو بازیکن را متوقف کرده و قرار است بعد از دیدار تیم ملی با ازبکستان، به طور جدی با این دو بازیکن ملی پوش مذاکراتی صورت گیرد. در خصوص پژمان منتظری گفته می شود که در صورتی که شرایط جهت پیوستن این مدافع به استقلال مهیا نباشد، آبی پوشان به دنبال کاپیتان استقلال خوزستان خواهند رفت و باب مذاکره با محمد طیبی را باز خواهند کرد.

مذاکرات جدی استقلال با دو ملی پوش بعد از بازی با ازبکستان

سجاد شهباززاده مهاجم سابق آبی پوشان که در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ شانزدهم هم قصد داشت به استقلال بپیوندد، از دیگر گزینه های مسئولان کلوب هست. البته شهباززاده اولویت اول منصوریان نیست و هنوز مذاکره جدی با این بازیکن انجام نشده هست. قرار است بعد از آنکه اوضاع کاوه رضایی جهت فصل بعد مشخص شد، در خصوص جذب سجاد شهباززاده بررسی شود و در صورتی که شرایط جهت جذب وی مساعد باشد، آن وقت کلوب به طور جدی جهت جذب وی وارد عمل شود.

با وجودی که استقلال تا کنون بازیکن بزرگی را جذب نکرده ولی این اوضاع را نباید شکست یا ضعف استقلال و منصوریان در بازار نقل و انتقالات دانست. پیشتر از بازیکنانی چون زهیوی، ساسان انصاری یا دانیال ماهینی به عنوان گزینه های مورد نظر استقلال نام برده می شد و از آنجائیکه این بازیکنان جذب سایر تیمها شدند، بعضی این مسئله را شکست منصوریان در نقل و انتقالات توصیف می کردند. ولی واقعیت این است که هیچ یک از این گزینه ها جز اولویت های مهم استقلال نبودند و در فهرست آلترناتیو استقلال قرار داشتند؛ از اینرو منصوریان تا اینجا از رقبای خود عقب نیست و می تواند با گزینه های مهم که در نظر دارد، تیم با کیفیتی را جهت لیگ برتر هفدهم روانه مسابقه های کند.

البته استقلال در مورد یک بازیکن دیر دست به کار شد و رقیب سرخپوش از آنها پیشی گرفت. استقلال به طور جدی خواهان جذب گادوین منشا مهاجم فصل گذشته پیکان بود که این بازیکن باتکنیک و گلزن خیلی سریع با مسئولان کلوب پرسپولیس به توافق رسید و به این تیم پیوست. ضمن اینکه استقلال همچنان وقت دارد تا بعضی از بازیکنانی که هنوز با هیچ تیمی به توافق نرسیده اند، را به ترکیب خود اضافه کند. از جمله بازیکنان مطرحی که هنوز با هیچ تیمی قرارداد امضا نکرده اند، می توان به حسن بیت سعید و زهیوی اشاره کرد؛ البته صحبت هایی مبنی بر انتقال این دو به فولاد خوزستان مطرح بوده هست، ولی تا کنون این اتفاق نیفتاده است.

 

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در ادامه برنامه های خود در فصل نقل و انتقالات تلاش می کند پژمان منتظری، رامین رضائیان وسجاد شهباززاده را به خدمت بگیرد.

 

۲۰۸۱

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | نقل و انتقالات | گذشته ایران | ازبکستان | استقلال | منصوریان | بازیکنان | بازیکن | مسئولان | رضائیان | استقلال

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو