آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » آرایش مناسب جهت برطرف پف پلک

آرایش مناسب جهت برطرف پف پلک

افرادی که دارای پلک پف کرده و یا پلک افتاده هستند، در صورت آرایش کردن نامناسب، اوضاع ظاهر چشمانشان وخیم تر به نظر میرسد، ولی

آرایش مناسب جهت برطرف پف پلک

افرادی که دارای پلک پف کرده و یا پلک افتاده هستند، در صورت آرایش کردن نامناسب، اوضاع ظاهر چشمانشان وخیم تر به نظر میرسد، ولی اگر نکات آرایشی در مورد بهتر نشان دادن چشمان پف کرده را بدانند، می توانند ظاهر مناسبی داشته باشند. با دکتر سلام همراه باشید.

آرایش مناسب جهت برطرف پف پلک

آیا تابه حال تصویر های بدون آرایش و گریم هنرپیشه ها را دیده اید؟ آیا می دانید که زیاد قشنگی آن ها مدیون آرایش و گریمی است که روی صورت ارزش انجام شده است است؟ آرایشی كه کاملا عیب های صورت ارزش را می پوشاند. اگر کمی با رازهای گریم آشنا باشید، می توانید به آسانی عیب های هر صورت را محو و قشنگی ها را چندین برابر کنید تا در نهایت صورت ای بسازید که هیچ ایرادی نتوانید در آن پیدا کنید و اصلا هم آرایش صورت به چشم نیاید.

برای پوشاندن پف پلک ها توصیه می کنیم در ابتدا با یک کانسیلر مرحله زیرسازی آرایش چشم را انجام دهید. سپس روشن ترین رنگ سایه ای را که گزینش کرده اید، روی پوست پلک به خوبی بزنید.

توصیه می کنیم یک خط چشم پهن سراسری روی پلک بالا بکشید؛ یعنی خط چشم را از گوشه داخلی به سمت انتهای چشم بکشید و گوشه های خارجی را کمی پهن تر کنید. خط چشم پایین را می توانید کامل بکشید و بعد با انگشت كمی رنگ مشکی را پخش کنید.

برای آن که افتادگی پلک کمتر دیده شود، ابرو باید نه خیلی صاف باشد و نه خیلی هشتی، بهتر است حالتی بینابین گزینش شود. ابروهای درست طراحی شده است تأثیر زیادی در بالابردن چشم ها دارند.

افرادی که دارای پلک پف کرده و یا پلک افتاده هستند، در صورت آرایش کردن نامناسب، اوضاع ظاهر چشمانشان وخیم تر به نظر میرسد، ولی

شاید باورتان نشود، ولی گونه ها هم می توانند در برطرف کردن پف پلک ها موثر باشند. جهت چنین چشم هایی باید کاری کنید که صورت تان کشیده تر به نظر برسد؛ بنابراین کجی رژگونه باید کمی عمودی باشد؛ یعنی از پایین لاله گوش شروع کنید و زیر خط گونه را آرایش کنید.

مژه ها را فرمژه بزنید تا چشم ها بازتر دیده شود. دو لایه ریمل بزنید تا تأثیر بازترشدن چشم ها بارزتر شود. در صورت میل به می توانید از مژه مصنوعی هم استفاده کنید.

از سایه های مایل به قرمز استفاده نکنید؛ چون نه تنها صورت را متورم تر نشان می دهند، بلکه هنگامی که ته رنگ قرمز در آن ها وجود داشته باشد، باعث می شود که سرخی چشم ها زیاد جلوه کند؛ بنابراین بهتر است سراغ سایه هایی با رنگ سرد بروید. علاوه بر این ها یک سایه پررنگ در گوشه چشم یعنی قسمتی که به طور طبیعی تیره هست، باعث می شود تورم ها کمتر خود را نشان دهند و چشم ها براق تر به نظر برسند.

راه راحت جهت محوکردن پف پلک این است که پودری برنزه که دو یا سه درجه تیره تر از پنکک مورداستفاده تان هست، مصرف کنید یا حتی جهت این قسمت کرم پودری تیره به کار ببرید. جهت این کار باید استخوان زیر گونه را تیره کنید.

اگر پلک های تان ورم کرده یا پف دارد، نباید سراغ رژلب  های پررنگ بروید. اگر می خواهید جهت یک مهمانی آرایش نسبتا بیشتری داشته باشید، جهت زیاد جلوه دادن آرایش فقط روی چشم ها کار کنید و جهت لب ها تنها به یک برق لب یا براق کننده قناعت کنید.

آرایش مناسب جهت برطرف پف پلک

بهتر است از خط لب هم استفاده نکنید؛ چون لب ها را حجیم می کند و بر تورم صورت شما می افزاید.

زیبا به نظر آمدن در هر سنی ترفندهای خاصی دارد!

افرادی که دارای پلک پف کرده و یا پلک افتاده هستند، در صورت آرایش کردن نامناسب، اوضاع ظاهر چشمانشان وخیم تر به نظر میرسد، ولی

نکاتی که حرفه ای ها در مورد کاربرد کانسیلر می دانند

قاتلان خاموش قشنگی شما

منبع: ایده آل

واژه های کلیدی: نکات آرایشی | استفاده | کانسیلر | استفاده | آرایش | آرایش مناسب جهت چشمان پف کرده | رفع پف پلک | رفع پف پلک با آرایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو