دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » مصرف آب را مدیریت کنید/ هشدار

مصرف آب را مدیریت کنید/ هشدار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با توجه به تدابیر در نظر گرفته شده است در حال حاضر مشکلی جهت تامین آب استان

مصرف آب را مدیریت کنید/ هشدار

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با توجه به تدابیر در نظر گرفته شده است در حال حاضر مشکلی جهت تامین آب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود ندارد و حتی می‌توان قاطعانه گفت که در هیچ کجای استان بحث کم کردن فشار آب نیز مطرح نشده است.

در پایتخت کشور عزیزمان ایران مسئله کمبود آب وجود ندارد

محمد پرورش ضمن تاکید بر لزوم صرفه‌جویی مشترکان در ساعات اوج گرما اظهار کرد: اگر مشترکان از کارهای غیرضرور در وقت پیک اجتناب کنند قطعا تا آخر تابستان مشکلی جهت تامین آب به وجود نخواهد آمد. وی ادامه داد: اگر قرار باشد میزان مصرف از میزان فعلی زیاد کردن یابد، شبکه جوابگو نخواهد بود و این بدین معنا نیست که ظرفیت شبکه غیرمنطقی تعیین شده است بلکه ظرفیت شبکه استاندارد است و باید مدیریت مصرف صورت بگیرد.

عبارات مهم : استاندارد – تابستان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته افت فشار در هیچ کجای استان وجود ندارد عنوان کرد: در پهنه‌بندی‌های صورت گرفته کم کردن فشار آب در دستور کار قرار نگرفته و تنها در صورتی که مصرف بیش از این زیاد کردن یابد، مجبور به اجرای این طرح هستیم.

پرورش تصریح کرد: تاکنون در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعی و کم کردن فشار آب وجود نداشته و اگر هم مشترکان با این مسئله روبرو شدند، مورد نیاز است که با شماره ۱۲۲ تماس حاصل کنند و پیگیر علت قطع خود شوند.

وی با بیان اینکه ظرفیت فعلی منابع آب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران کم نیست گفت: اگر در نقطه‌ای مشکلی باشد، باید به صورت موردی حل شود همان‌ طور که در بعضی نقاط جنوب غرب که شبکه‌ها اصلاح شده است بود، ولی شهرداری اجازه اصلاح انشعاب را نمی‌داد دچار مسئله شدیم که این مسئله نیز در حال برطرف شدن است.

به گفته وی در حال حاضر هیچ مشکلی جهت تامین منابع آب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود ندارد ولی مورد نیاز است که مشترکان در نحوه مصرف خود مدیریت کافی داشته باشند تا در فصل تابستان دچار مسئله خاصی نشوند.

مصرف آب را مدیریت کنید/ هشدار

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

واژه های کلیدی: استاندارد | تابستان | مدیریت | فاضلاب | منابع | ایران | خبر | اجتماعی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو