افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حالا آزمون و طارمی قهرمانان کشور عزیزمان ایران هستند / دیاریو

حالا آزمون و طارمی قهرمانان کشور عزیزمان ایران هستند / دیاریو

وبسایت رسمی برنامه نود – ۲ سایت معتبر تحلیل‌های متفاوتی از افزایش مقتدرانه کشور عزیزمان ایران به جام‌جهانی ۲۰۱۸ داشتند.

حالا آزمون و طارمی قهرمانان کشور عزیزمان ایران هستند / دیاریو

وبسایت رسمی برنامه نود –  ۲ سایت معتبر تحلیل های متفاوتی از افزایش مقتدرانه کشور عزیزمان ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ داشتند.

عبارات مهم : شبکه های مجازی – جام جهانی
به گزارش وبسایت نود ، بعد از قطعی شدن افزایش تیم ملی کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۸، سایت فیفا از کشور عزیزمان ایران به عنوان نخستین تیم آسیایی راه یافته به جام جهانی روسیه نام برد و سایت اسپانیایی «دیاریو اسپورت» از قهرمانان تازه فوتبال کشور ما نوشت.

در خبر تبریک سایت فیفا آمده است: کشور عزیزمان ایران با برتری ۲ بر صفر خانگی برابر ازبکستان در یک بازی نه چندان سخت موفق شد به عنوان نخستین تیم آسیایی به جام جهانی ۲۰۱۸ راه یابد و موجبات خوش حالی فوتبالدوستانش را فراهم کند. گل هایی از آزمون و طارمی در شبی که مسعود شجاعی یک ضربه پنالتی را هدر داد، کشور عزیزمان ایران را جهت پنجمین بار به جام جهانی برد. تیم پرافتخار آسیا پیش از این در سال های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ به جام جهانی راه یافته بود.ایران باز هم نشان داد تیم اول آسیاست.

سایت «دیاریو اسپورت» اسپانیا هم نوشت: ایران، ازبکستان را شکست داد تا جهت دومین بار متوالی و در مجموع پنجمین بار به جام جهانی راه یابد. گل اول کشور عزیزمان ایران که به وسیله آزمون زده شد، بلافاصله در شبکه های مجازی به گل تاریخی خداداد عزیزی در بازی پلی آف انتخابی جام جهانی ۱۹۹۸ برابر استرالیا تشبیه شد. در ادامه طارمی هم مراسم خوش حالی ایرانی ها را تکمیل کرد تا اکنون این ۲ گلزن به قهرمانان تازه فوتبال کشور عزیزمان ایران تبدیل شوند.

 

 

حالا آزمون و طارمی قهرمانان کشور عزیزمان ایران هستند / دیاریو

۲۰۲۰

واژه های کلیدی: شبکه های مجازی | جام جهانی | ازبکستان | قهرمانان | فوتبال | ایرانی | ایران | تاریخی | افزایش

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو