تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اطمینان زیاد باعث از دست رفتن پنالتی شد / شجاعی

اطمینان زیاد باعث از دست رفتن پنالتی شد / شجاعی

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک تیم ملی ابراز امیدواری کرد امکاناتی مناسب جهت این تیم در نظر گرفته شود.

اطمینان زیاد باعث از دست رفتن پنالتی شد / شجاعی

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک تیم ملی ابراز امیدواری کرد امکاناتی مناسب جهت این تیم در نظر گرفته شود.

عبارات مهم : ورزشگاه – بازیکن
به گزارش وبسایت نود ، مسعود شجاعی بعد از پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ازبکستان و افزایش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، با اشاره به حضور مسئولان در ورزشگاه گفت: خوشحالم که مسئولان به ورزشگاه آمدند و شور و شوق مردم را دیدند. آنها فهمیدند ورزش چقدر در روحیه مردم تأثیر دارد.

وی افزود: امیدوارم اردوها و امکانات زیاد و در شأن تیم ملی جهت ما در نظر بگیرند. چند سال است که عالی ترین تیم آسیا هستیم ولی کشورهایی چون قطر و امارات در آسیا و دنیا رتبه ای ندارند و عالی ترین تدارکات را دارند. این کشورها با آسایش بیشتری به کار خود ادامه می دهند و بازی های تدارکاتی بیشتری جهت آنها در نظر گرفته می شود.

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر پیشنهاد کلوب پاناتینایکوس به او اظهار داشت: چنین پیشنهادی واقعیت دارد و این اتفاق از ماه ژانویه افتاد. در تعطیلات نیم فصل این پیشنهاد ارائه شد که کلوب پانیونیوس به من اجازه خروج نداد چون ما باید می بردیم و در پلی آف می ماندیم.

شجاعی ادامه داد: به خاطر کریم انصاری فرد و نیز سرمربی پانیونیوس به این تیم آمدم که در نیم فصل، هر دو از این کلوب جدا شدند و من هم دوست داشتم بروم. همه چیز در فصل گذشته عالی بود و یکی از عالی ترین سال های من سپری شد. اکنون خیلی به پاناتینایکوس نزدیک هستم و اگر پانیونیوس چند بازیکن بگیرد و من هم بتوانم چند بازیکن از تیم ملی به این تیم ببرم، می توانیم در پلی آف لیگ اروپا پیروز شویم و به این مسابقه های افزایش کنیم.

وی راجع به عملکرد بی نقص خط دفاعی تیم ملی گفت: تیم ملی توانسته با تلاش زیاد، شخصیت تیمی پیدا کند و مهره ها تأثیر زیادی در عملکرد تیم ندارند. ما در هر پست، سه بازیکن آماده داریم که اگر یک بازیکن جابجا شود، اتفاق خاصی نمی افتد.

ملی پوش فوتبال کشورمان که برابر ازبکستان یک پنالتی را از دست داد، در این خصوص گفت: این یک اتفاق بود که امیدوارم بتوانم آن را جبران کنم و شرایط روانی خود را حفظ کنم. من در تمرینات هر لحظه به سمت گوشه راست خودم می زنم و توپ وارد دروازه می شود، شاید این بار مطمئن بودم که این توپ به گل می رسد.

 

۲۰۲۰

اطمینان زیاد باعث از دست رفتن پنالتی شد / شجاعی

واژه های کلیدی: ورزشگاه | بازیکن | مسئولان | افزایش | کشور عزیزمان ایران | داخلی | مسعود شجاعی |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو