کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶
A
خانه » سبک زندگی » راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

پرطرفدارترین | فضای داخلی | راهنمای | استفاده | شستشو ، نظافت ، لکه گیری

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

عبارات مهم : پرطرفدارترین – فضای داخلی

همه ی ما در کودکی تجربه ی بازی کردن روی رختخواب های سفید و مرتب داخل پستو و کمدهای خنک قدیمی را داشتیم. معمولا در منزل های قدیمی تعداد زیادی لحاف و تشک و سایر کالاهای خواب را درفضای کمد جهت مهمانان و یا استفاده شخصی جای می دادند. با رونق گرفتن زندگی شهر نشینی و کوچکتر شدن منزل ها تخت ها جای رختخواب ها را گرفتند و تعداد کمد ها نیز محدود تر شد. حتما در منزل ی شما هم رختخواب و سایر منسوجات اضافی جهت مهمانانتان در نظر گرفته اید، به همین منظور در این مطلب می خواهیم شما را با چیدمان و مرتب کردن کمد رختخواب در کمترین وقت ممکن آشنا کنیم بعد با ما همراه باشید.

طبقه بندی کمد رختخواب

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

برای مرتب کردن و چیدمان کمد رختخواب بهتر است در صورت امکان فضای داخلی کمدتان را بخش بندی کنید با این کار می توانید به سادگی تمام لوازم را از هم نفکیک کنید و در وقت استفاده هر وسیله به سادگی آن را در اختیار داشته باشید. جهت این منظور لوازمی مثل پتوهای مسافرتی و سبک، کوسن ها و بالش های کوچک که ممکن است زیاد از سایر کالاها مورد استفاده تان قرار گیرد در طبقات پایین تر و دردسترس تر قرار دهید و پتو و لحاف های ضخیم را متناسب با فصل در طبقات بالاتر و دور از دسترس قرار دهید.

برای مرتب کردن و چیدمان کمد رختخواب بهتر است فضای داخلی کمدتان را بخش بندی کنید

پرطرفدارترین | فضای داخلی | راهنمای | استفاده | شستشو ، نظافت ، لکه گیری

مرتب کردن رختخواب

برای داشتن یک کمد رختخواب مرتب و منظم باید روش مرتب کردن رختخواب را یاد بگیرد، جهت این منظور می توانید از روش بالا کمک بگیرید و تمامی ملحفه ها را به سادگی مرتب کنید با این روش علاوه بر اینکه کمد رختخواب شما هر لحظه ظاهر مرتب و منظمی خواهد داشت ملحفه ها فضای کمتری را در فضای شما اشغال می کنند و هر لحظه صاف و اتو کشیده آماده استفاده هستند.

تمامی ملحفه ها را به سادگی مرتب کنید

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

مرتب کردن کمد رختخواب با بقچه های زیپ دار

یکی از پرطرفدارترین روش های مرتب کردن کمد رختخواب استفاده از بقچه های زیپ دار هست. با این روش به سادگی می توانید رختخواب های خودتان را برحسب فصل استفاده دسته بندی کنید و هر لحظه رختخواب مرتب داشته باشید، همچنین بقچه های زیپ دار جهت مرتب کردن رختخواب در منزل های کوچکی کمد دیواری زیادی ندارد می تواند ایده ی بسیار خوبی باشد.

پرطرفدارترین | فضای داخلی | راهنمای | استفاده | شستشو ، نظافت ، لکه گیری

از پرطرفدارترین روش های مرتب کردن کمد رختخواب استفاده از بقچه های زیپ دار است

چیدمان کمد رختخواب

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

همان طور که در بندهای قبل گفته شد در چیدمان کمد رختخواب خود اولیت بندی داشته باشید تا به سادگی بتوانید آن ها را در دسترس داشته باشید و از برهم ریختگی احتمالی جلوگیری کنید. توصیه ای که حتما باید در مورد کمد رختخواب ها در نظر داشته باشید معطر بودن فضای داخلی کمدتان می باشد، شست و شوی منظم رختخواب ها می تواند تا حد زیادی به این عنوان یاری کند ولی اگر کمد رختخواب شما در فضای مجاور حمام و یا سایر بخش های مرطوب منزل شما واقع شده است است جهت جلوگیری از بوی رطوبت می توانید از خوشبوکننده های خانگی استفاده کنید.

در چیدمان کمد رختخواب اولیت بندی داشته باشید تا بتوانید به آن ها راحت دسترسی داشته باشید

چیدمان کمد رختخواب عروس

اگر شما تازه عروس هستید جهت چیدمان کمد رختخواب عروس باید بگوییم که پیش از هر چیز باید در گزینش و خرید تعداد کالای خواب جهت مهمانانتان دقت کنید، قطعا شما در اوایل زندگی مشترکتان مهمانان چندان زیادی جهت آنکه شب های طولانی در منزل شما اقامت داشته باشند نخواهید داشت بنابراین بهتر است با توجه به ابعاد فضای سکونتان به تعداد دست کم دو تا سه نفر رختخواب تهیه کنید و حتما جهت همه ی آن ها ملحفه یک دست تهیه کنید.

باید دست کم جهت دو تا سه مهمان رختخواب با ملحفه های یک دست تهیه کنید

مرتب کردن رختخواب در منزل های بدون کمد

برای مرتب کردن رختخواب در منزل های بدون کمد و یا فضاهایی که کمدهای کوچک و اندک دارند و فضایی جهت قرار دادن رختخواب ها ندارند، استفاده از فضای زیر تختخواب می تواند گزینه ی بسیار مطلوبی محسوب شود، که به خوبی می توانید در قسمت زیر آن پتوها و سایر کالای خواب خود را جای دهید و به رختخواب های خود نظم دهید.

برای منزل های کوچک از فضای زیر تختخواب استفاده کنید

منبع : chidaneh.com

واژه های کلیدی: پرطرفدارترین | فضای داخلی | راهنمای | استفاده | شستشو ، نظافت ، لکه گیری

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

راهنمای مرتب کردن کمد رختخواب

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو