کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » عکس + توضیحات عراقچی در مورد مطالب مطرح شده است منتسب به وی

عکس + توضیحات عراقچی در مورد مطالب مطرح شده است منتسب به وی

سید عباس عراقچی در استوری اینستاگرام خود بعضی صحبت های منتسب به خودش را در چند روز گذشته کذب دانست.

عکس + توضیحات عراقچی در مورد مطالب مطرح شده است منتسب به وی

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ در چند روز گذشته یکی از صفحات هوادار سید عباس عراقچی منتشر شدن مطلبی باعث به جود آمدن بعضی حواشی شد. این صفحه در مطلب منتشره شده است خود نوشت:
“دوستان اشتباه متوجه نشوند …اين سخن كه حضرت آقا فرمودند فقط تلنگرى بود تا دكتر روحانى قدم هاى خود را قوى تَر از چهار سال پيش و استوار تَر از هميشه كنند. آیا كه حضرت آقا بهتر از هر كسى ميدانند كه بيست و چهارميليون نفر راى با فهم و درك كامل به دكتر روحانى داده شده است و ايشون را گزینش كرده اند … زيرا مردم بخاطر همين بايدها به دكتر روحانى راى دادند ، بخاطر اينكه ميدانند دكتر روحانى بهتر از هر كسى أين بايد ها را از كوچه و خيابان ها شنيده و خوب ميداند مخاطب بايدها كيست!! …
اين عنوان را مي توان از چهارسال پيش فهميد، كه فكر نكنم مورد نیاز به ذكر باشد … دكتر روحانى ما پشت شما هستيم تا اين بايد ها را با يكديگر انجام دهيم تا بدانند كه دكتر روحانى تنها نيست”.

عبارات مهم : استوری اینستاگرام – وزارت امور خارجه

برخی مخاطبان این صفحه به اشتباه آن را صفحه مهم سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه و از اعضای تیم مذاکره کننده کشور عزیزمان ایران در برجام تصور کردند و نسبت به این مطلب تصویر العمل هایی متفاوتی نشان دادند.
حالا عراقچی منتشر شدن مطلبی در استوری اینستاگرام خود این مطالب را کذب بیان کرد.

انتهای پیام/


واژه های کلیدی: استوری اینستاگرام | وزارت امور خارجه | سید عباس عراقچی | مذاکره | عراقچی | سید عباس عراقچی | اکانت اینستاگرام سید عباس عراقچی | اینستاگرام عراقچی

عکس + توضیحات عراقچی در مورد مطالب مطرح شده است منتسب به وی

عکس + توضیحات عراقچی در مورد مطالب مطرح شده است منتسب به وی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو