دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
A
خانه » کامپیوتر و اینترنت » فایل صوتی + حمايت عجيب رامبد جوان از توهين بهناز جعفري به خبرنگاران

فایل صوتی + حمايت عجيب رامبد جوان از توهين بهناز جعفري به خبرنگاران

رامبد جوان در مورد برخورد روز گذشته بهناز جعفري با خبرنگاران گفته است من هم گاهي اصلا بدم نمي‌آد چيزهاي درشت ناخوشايندي ارائه دهم که باعث سوزش بعضي از جاهاي حساس آن عزيزان شود.

فایل صوتی + حمايت عجيب رامبد جوان از توهين بهناز جعفري به خبرنگاران

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ در حالي که چهارشنبه ۲۴ خرداد، نشست خبري سريال «زير پاي مادر» به واسطه درگيري ميان بهناز جعفري با حبرنگاران نيمه تمام ماند، امروز پنجشنبه ۲۵ خرداد رامبد جوان منتشر شدن فايلي صوتي در خبر رسان تلگرام به دفاع از عملکرد بهناز جعفري پرداخت.

رامبد جوان در اين فايل صوتي مي گويد: «همان قدر که تعداد قابل توجهي از بازيگران ما بي سوادند، تعداد قابل توجهي از خبرنگارهاي ما هم بي سوادند… اين معني اش دفاع از زن جعفري نيست… اين لحن را نمي فهمم که «خبرنگاران با زبان روزه آن جا نشسته بودند»… يک لحن آه و ناله اي ناخوشايند در مطلب هست… دارم مي خوانم که به ايشان گفته اند اگر فرزند هاي رسانه نبودند شما الان بهناز جعفري نبوديد… بله ممکن بود يهو به عنوان نمونه صفر کشکولي از آب درآيد زن جعفري.

عبارات مهم : رامبد جوان – دندان
واقعيتش اين است که من هم به عنوان کسي که در ارتباط با شما و همکاران تان قرار مي گيرم، گاهي اصلا بدم نمي آد چيزهاي درشت ناخوشايندي ارائه دهم که باعث سوزش بعضي از جاهاي حساس آن عزيزان شود… خيلي خوب هم مي توانم از بعد اين کار بربيايم… ولي نمي کنم اين کار را…اگر کسي اين کار را مي کند به او نپريم… با او بدرفتاري نکنيم.

خانم جعفري جايگاه خودش را دارد. اگر بدخلقي کرده دسته جمعي ننشينيم جلويش دندان تيز نشان دهيم يا اگر او دندان نشان مي دهد ما هم اين کار را در جوابش بکنيم… ايشان خيلي سال است که دارد کار مي کند… آدم درست و زحمت کشيده اي است… نمي دانم از کجا حالش بد است… پرسش ها مي تواند حالش را بد کرده باشد… بيماري ام اس ارزش مي تواند خيلي شکننده ارزش بکند… الان اين لحن و موضع گيري ها مي تواند ميزان آسيب پذيري ايشان را بالا ببرد… خواهش مي کنم اي عزيزان مهربان تر واکنش‌ها کنيد… اگر کسي تندي مي کند انقدر سريع تصویر العمل نشان ندهيد… و ببخشيد از اين واژه استفاده مي کنم چون احساس صميميت مي کنم با شما… اين لحن ننه من غريبم بازي مي تواند ناخوشايند و موزيانه باشد.»

روز چهارشنبه بهناز جعفري به سوالات مطرح شده است از سوي خبرنگاران در نشست خبري «زير پاي مادر» انتقاد کرده و گفته بود: «نشانه بي سوادي تان همين نشست امروز است که در آن هيچ سوالي راجع به شخصيت پردازي و نحوه بازي و شخصيت از من پرسيده نشد.»

رامبد جوان با اينکه در اين فايل صوتي، کمي تند رفته، ولی در نهايت سعي در ختم غائله داشته هست. بايد منتظر ماند و ديد، آيا واقعا اين غائله ختم شده است است يا نه.

این فایل صوتی را می توانید در ادامه بشنوید:

دانلود فایل صوتی
بخشی از متن برداشته شده است از سایت خبری خبرآنلاین می باشد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: رامبد جوان | دندان | رامبد جوان | بهناز جعفری | توهین به خبرنگاران |

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو