حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار جامعه و عمومی » کار زشتی به نام ترساندن مردم

کار زشتی به نام ترساندن مردم

پایگاه خبری خبرآنلاین روز جمعه یادداشتی با عنوان ‘کارشان از کار تروریست ها کمتر نیست / کار زشت چند جوان در ترساندن مردم’ به قلم مهدی بذرافکن از روزنامه نگاران استان فارس منتشر کرده است.

کار زشتی به نام ترساندن مردم

پایگاه خبری خبرآنلاین روز جمعه یادداشتی با عنوان ‘کارشان از کار تروریست ها کمتر نیست / کار زشت چند جوان در ترساندن مردم’ به قلم مهدی بذرافکن از روزنامه نگاران استان فارس منتشر کرده است.

هدف ما گسترش اطلاع رسانی هست. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

در این یادداشت آمده است: تا قبل از حوادث تروریستی حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی حتی اگر خوف ناک ترین انفجارها در پایتخت کشور عزیزمان ایران یا هر جای کشور عزیزمان ایران رخ می داد کسی به آن صورت وحشت و واهمه ای نداشت؛ این جمله تعجب ندارد لیکن در چنین شرایطی مردم گمان می کردند در بخشی از شهر آتش سوزی یا انفجار غیر عمدی بر اثر مواردی چون: انفجار کپسول گاز یا پمپ بنزین یا بمب های سهم گین دست سازی شده است مورد استفاده در چهارشنبه سوری ها یا نهایتا مانند پلاسکو بر اثر سهل انگاری عامل انسانی روی داده ولی بعد از حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران طبیعی است که مردم به موارد ذکر شده است حساس تر شده است اند.

عبارات مهم : حملات تروریستی داعش – تروریست های داعش
نمونه اش اتفاق حرم عبدالعظیم حسنی شب گذشته بود که پرتاب و انفجار یک ترقه دست ساز به وسیله یک جوان باعث آزار و اذیت مردم شد به نحوی که بعضی از حاضرین در مراسم شب قدر به تصور انفجار تروریستی سراسیمه این مکان مقدس را ترک کردند.
یا به عنوان نمونه در خیابان شریعتی پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز چند جوان با آگاهی از فضای حساس امنیتی ناشی از حملات تروریستی داعش و وحشت مردم از این اتفاق ها به خیال خود جهت تفریح و سرگرمی در حالی که سوار بر ماشین بودند ترقه ای را در میان جمعیت گسترده حاضر در این خیابان پرتاب کردند که این کار نیز با وحشت بسیاری از مردم همراه شد.
سوال اینجاست در چنین اوضاع حساسی آیا کار این افراد کمتر از تروریست های داعش نیست؟
دو اتفاق شب بیست و یکم قدر در حرم عبدالعظیم حسنی و خیابان شریعتی پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به تعداد زیاد جمعیت و ایجاد رعب و وحشت بین آنان خدای ناکرده می توانست حتی تلفات انسانی داشته باشد؛ تصور کنید تعداد بسیاری از مردم با وحشت و دلهره در حال فرار و خروج از آن محل آن هم در آن ساعات شب هستند؛ می تواند چه اتفاقات تلخی رخ دهد؟
یادمان نرود در بسیاری از حوادث تروریستی رخ داده در سراسر دنیا بیشترین کشته ها بر اثر ازدحام جمعیت و زیر دست و پا ماندن مردم بی گناه بوده تا خود انفجار، حال به نظر می رسد مسوولین محترم قضایی و امنیتی باید به شدیدترین نحو ممکن با این افراد متخلف برخورد کنند تا دیگر کسی جرات نکند جهت تفریح و سرگرمی آسایش و امنیت و جان مردم را به خطر اندازد؛ افرادی که نباید کار زشتشان را از کار جنایت آمیز تروریست ها کمتر دانست.

کار زشتی به نام ترساندن مردم

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: دانشجو

واژه های کلیدی: حملات تروریستی داعش | تروریست های داعش | تفریح و سرگرمی | ترساندن مردم | تروریست ها | تروریستی | خیابان | انفجار | حوادث | جمعیت | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو