افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
A
خانه » پزشکی و بهداشت » آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

  زیاد جوانان امروزی به آرایش های روشن و جیغ علاقه دارند. یکی از تم های آرایشی جالب و پرطرفدار تم مسی

آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

بیشتر جوانان امروزی به آرایش های روشن و جیغ علاقه دارند. یکی از تم های آرایشی جالب و پرطرفدار تم مسی هست. در این مطلب به بررسی آرایشی با تم مسی می پردازیم. با دکتر سلام همراه ما باشید و این آرایش جذاب.

آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

صورت مسی!

رنگ های طلایی و نقره ای در آرایش صورت طرفداران زیادی دارد. زیاد اوقات ربطی به فصل سال هم ندارد. این رنگ ها درخشندگی خیره کننده ای به صورت می بخشند. ولی علی رغم قشنگی منحصربه فردشان نمی توان هر لحظه و همه جا از این نوع آرایش استفاده کرد. همچنین، اگر بخواهید آرایشی تک داشته باشید، باید قید این دو رنگ را بزنید. ولی فلز دیگری وجود دارد که رنگ آن می تواند منبع الهام شما در آرایش باشد، چراکه در کنار خوش رنگی، درخشندگی خاصی دارد. رنگ گرم مس را می توان به آسانی برروی همه اجزای صورت استفاده کرد و غیرعادی هم به نظر نرسید. درضمن، نیازی نیست دلواپس هم خوانی آن با رنگ چشم هایتان باشید. جلای مس هر رنگ چشمی را تحت تاثیر قرار می دهد.

**

  زیاد جوانان امروزی به آرایش های روشن و جیغ علاقه دارند. یکی از تم های آرایشی جالب و پرطرفدار تم مسی

چشمان براق

برای رسیدن به سایه چشم مسی، دو راه پیش رو دارید. نخستین راه کاملا واضح است: از سایه مسی استفاده کنید. ولی اگر در پالت سایه های شما رنگ مسی از قلم افتاده، می توانید از ترکیب چند رنگ به این سایه دست یابید. با استفاده از یک فرچه مناسب و کرکی، کمی از سایه هلویی رنگ به چروک پشت چشم بزنید. سپس با همان فرچه کمی رنگ قهوه ای تیره به چروک چشم و V بیرونی بزنید. حواستان باشد که خط پررنگی به جا نگذارید. همه این سایه ها باید محو شوند. حالا نوبت شعله های آتش هست. کمی از پودر سایه آتشین را با پد مخصوص سایه به رنگ های قبلی اضافه کنید. البته سایه نارنجی روشن هم همین کار را می کند. یادتان باشد، در این نوع آرایش هر سایه ای به پلک ها زدید، باید مقدار کمی از آن را هم به خط مژه پایینی بکشید. در حالت اول، همان رنگ مسی و در حالت دوم که ترکیبی بود، رنگ قهوه ای تیره. جهت اینکه درخشش مس را به آرایش تان اضافه کنید، کمی روشن کننده را به آرامی به گوشه داخلی چشم و همچنین روی استخوان ابرو بزنید.

پیشنهادی جهت روزهای ابری…

بعد از زدن سایه مسی رنگ، آرایش چشم ها را با مداد مشکی تکمیل کنید. خط آب پایین و بالای چشم را به با مداد مشکی کرده و بعد ریمل بزنید. اگر جزو افرادی هستید که چشمان آبی یا سبز دارند، این گزینش می تواند برایتان عالی ترین باشد. گرچه سایه مسی با چشمان قهوه ای و فندقی هم هارمونی و هماهنگی جذابی ایجاد می کند. خوب است این توصیه را هم در نظر داشته باشید که در روزهای گرفته ای که ابر آسمان را پوشانده، این آرایش شادابی و درخشش را به صورت تان برمی گرداند.

گونه هایی به رنگ مس!

آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

اول با اسفنج یا پد پنکیک، کمی زیرساز مایع مسی تیره یا پنکیک برنز با ته رنگ هلویی را به صورت تان بزنید. سپس با استفاده از یک فرچه زاویه دار مخصوص رژگونه و رژگونه برنزه یا پودر برنزه براق، خطی عمیق روی گونه خود بکشید و آن را تا بالای استخوان گونه ادامه داده و سپس محو کنید. جالب است بدانید، گاهی می توان از سایه های پودری به جای رژگونه استفاده کرد. اگر دوست ندارید از رنگ برنز جهت داشتن یک آرایش مسی کامل کمک بگیرید، به سراغ پالت سایه ها بروید. سایه مسی را گزینش کرده و با فرچه رژگونه، استخوان گونه را مسی کنید. جهت جلوه دادن به رژگونه بهتر است از پد اسفنجی مرطوب شده است استفاده کنید.

لب هایی فلزی!

زمان رژهای قهوه ای و تیره مدت هاست که سر آمده و شما هم حق دارید اگر نخواهید آرایش تان شبیه زن های دهه ۹۰ میلادی باشد. ولی اگر هنوز هم قصد دارید یک آرایش تک رنگ داشته باشید، می توانید روی طیف های روشن تر حساب باز کنید. رژهای مسی براقی می توانید در بازار پیدا کنید که با کمک یک خط لب هماهنگ، شما را به خواسته تان می رساند. البته اگر رژ مسی هم به نظرتان تیره آمد، این راه را امتحان کنید. با استفاده از یک مداد خط لب کم رنگ مات، خط لب کشیده و روی لب را هم پر کنید. سپس روی آن برق لب رنگ دار و براق بزنید. حالا کمی روشن کننده به برآمدگی لب ها اضافه کنید تا لب ها شکل مهم خود را پیدا کنند. یک فن کوزه گری دیگر هم وجود دارد. می توانید با همان سایه چشمی که مصرف کردید، برق لب هم بزنید.

  زیاد جوانان امروزی به آرایش های روشن و جیغ علاقه دارند. یکی از تم های آرایشی جالب و پرطرفدار تم مسی

ایده آل

آشنایی با کاربرد ۱۲ فرچه آرایشی

خطاهای آرایشی چطور باعث خستگی صورت می شود

اشتباهات آرایشی که باعث پیرتر نشان دادن شما می شوند

آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

وازلین چه کاربردی در آرایش و قشنگی پوست و مو دارد؟

واژه های کلیدی: چشمان قهوه ای | استفاده | استخوان | آرایش | رژگونه | آرایش تم مسی | آرایش کردن با رنگ مسی | چشمانی جالب با سایه مسی

آرایشی با تم مسی را تجربه کنید

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو