اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار ورزشی » می خواهد آشتی ارزش دهد! ، منصوریان در دو راهی غفوری – رضاییان

می خواهد آشتی ارزش دهد! ، منصوریان در دو راهی غفوری – رضاییان

استقلالی ها با توجه به شرایطی که دارند، می خواهند با جذب رامین رضاییان فشار انتقادها را از کادرفنی و مدیریتی کلوب کم کنند.

می خواهد آشتی ارزش دهد! ، منصوریان در دو راهی غفوری – رضاییان

وب سایت رسمی برنامه نود- مصاحبه امروز وریا غفوری بازیکن کنونی استقلال تهران، کار را جهت علیرضا منصوریان سخت تر کرده است.

به گزارش سایت نود، امروز دو خبر مهم راجع به رامین رضاییان منتشر شد. اول اینکه خبر آمده بود استقلالی ها منتظر بازگشت رامین رضاییان به کشور عزیزمان ایران هستند.

  خبر دوم این بود که رامین رضاییان درحال مذاکره با چند کلوب هلندی است و حتی از کلوب خنت هم نام برده شد. در هر حال استقلالی ها با توجه به شرایطی که دارند، می خواهند با جذب رامین رضاییان فشار انتقادها را از روی دوش کادرفنی و مدیریتی کلوب کم کنند.

می خواهد آشتی ارزش دهد! ، منصوریان در دو راهی غفوری – رضاییان

رامین رضاییان هم بعد از افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی به دوبی رفت تا مذاکراتی با نمایندگان باشگاههای خارجی داشته باشد. در این میان علیرضا منصوریان پیش از اینکه رامین به اردوی تیم ملی برود با او مذاکرات پشت پرده ای داشته است ولی مثل اینکه مذاکرات منصوریان با رضاییان باعث خشم وریا غفوری شده است هست. غفوری در مصاحبه ای که امروز در اینترنت انتشار یافته بود اعلام کرد با هيچ بازيكني مشكل ندارد ولی اگر در استقلال بماند، مسابقه مي كند. وریا گفته بود اگر با استقلال تمديد كند، هيچ بازيكني جرات ندارد به استقلال بيايد!

مسلما منظور او از این جملات رامین رضاییان هست. بازیکن هم پست او که البته در تیم ملی با هم مسابقه نزدیکی هم داشتند. کارلوس کی روش هم پیش از مصدومیت وریا غفوری، هر دو بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت می کرد و به تشخیص خودش بازی می داد. در یک بازی وریا غفوری فیکس بود و در بازی دیگر رامین رضاییان.

البته همه می دانند که این دو با هم رابطه خوبی ندارند و به همین علت با حضور رضاییان در استقلال، کار جهت وریا غفوری سخت می شود. اوضاع طوری است که در اردوی تیم ملی هم کمتر همکلام می شوند. آنطور که شنیده شده است منصوریان اصرار دارد تا رضاییان را به استقلال بیاورد. طرح او آشتی دادن رضاییان و غفوری است ولی این کار هم سخت به نظر می رسد.

اولویت رضاییان هم همانطور که قبلا اعلام شده است ترانسفر شدن به اروپاست و باید دید در نهایت او چه تصمیمی خواهد گرفت. رضاییان علاوه بر استقلال، از چند تیم ایرانی دیگر هم پیشنهاد دارد.

استقلالی ها با توجه به شرایطی که دارند، می خواهند با جذب رامین رضاییان فشار انتقادها را از کادرفنی و مدیریتی کلوب کم کنند.

سرمربی استقلال هم در این شرایط در یک دو راهی قرار گرفته هست. اینکه رضاییان را بگیرد و قید غفوری را بزند، یا غفوری را نگاه دارد و از حضور رضاییان صرف نظر کند.

البته همانطور که گفتیم او به دنبال راه دیگری هست. اینکه بین غفوری و رضاییان آشتی کنان راه بیندازد. منصوریان این توصیه را خوب می داند که معمولا در فوتبال ایران، این آشتی کنان ها زیاد جواب نمی دهد ولی به هر جهت می خواهد این راه را هم برود.

 

 

واژه های کلیدی: علیرضا منصوریان | رامین رضاییان | اردوی تیم ملی | استقلال | منصوریان | مسابقه | بازیکن | ایرانی | رضاییان | استقلال | ایران

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو