عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶
A
خانه » اخبار » اخبار اقتصادی » خطوط اعتباری بانک‌های کشور عزیزمان ایران و کره برقرار می شود ، رایزنی طیب نیا با کره‌ای‌ها

خطوط اعتباری بانک‌های کشور عزیزمان ایران و کره برقرار می شود ، رایزنی طیب نیا با کره‌ای‌ها

ایجاد خطوط اعتباری بین بانکهای کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی، برقراری روابط کارگزاری و افتتاح شعب بانکهای ایرانی از جمله محورهای مذاکره وزیر اقتصاد کشورمان با وزیر دارایی کره جنوبی هست.

خطوط اعتباری بانک‌های کشور عزیزمان ایران و کره برقرار می شود ، رایزنی طیب نیا با کره‌ای‌ها

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان که به منظور شرکت در اجلاس بانک زیرساخت آسیا به کره جنوبی سفر کرده است با وزیر دارایی و استراتژی کره جنوبی دیدار کرده که در این دیدار وی با همتای کره ای خود، در خصوص ایجاد خطوط اعتباری بین بانکهای دو کشور، برقراری روابط کارگزاری و افتتاح شعب بانکهای ایرانی در کره جنوبی گفتگو کرده است.
بر اساس این گزارش، مذاکره با بانکهای کره جنوبی جهت ایجاد خطوط اعتباری در حال نهایی شدن هست؛ ولی جهت حل بعضی مباحث باید توافقاتی به وسیله وزرای دوکشور صورت گیرد.

عبارات مهم : وزیر امور اقتصاد – کره جنوبی

همچنین اقداماتی که قبلا در خصوص برقراری روابط کارگزاری و فراهم آوردن شرایط افتتاح شعب بانکهای ایرانی در کره جنوبی صورت گرفته، نیازمند پیگیری زیاد بانک ها جهت توسعه این همکاری ها است که وزرای دو کشور در این زمینه قول مساعد دادند.
تسهیل تبدیل ارزهای حاصل از فروش و انتقال نفت از دیگر مباحث مورد بحث وزیر اقتصاد کشورمان با وزیر دارایی و استراتژی کره جنوبی در سفر به این کشور بود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: وزیر امور اقتصاد | کره جنوبی | استراتژی | ایرانی | اقتصاد | اقتصادی | انتقال | طیب نیا

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو