یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
A
خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

اینستاگرام بازیگران | پست اینستاگرامی | صفحه اینستاگرام | تیم ملی ایران | فوتبالیست ها | جام جهانی | اینستاگرام | لیگ جهانی | روز جهانی | جام جهانی | تبریک خا

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی 

با هم نگاهی داریم به صفحات اینستاگرام بازیگران و صورت هاي معروف ایرانی تا پست هاي غوغایی یک هفته تازه را ببینیم.

چه خبر از ارتش بهنوشی ها؟

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

بهنوش بختیاری که با ۵.۷ میلیون فالوئر، یکی از ۳ صفحه پر مخاطب ایرانیان در اینستاگرام را در اختیار دارد، در هفته سوم خرداد نیز همچون هفته هاي دیگر، با پست هاي طوفانی و ویدیوهای دیدنی، هوادارانش را سورپرایز کرد.جدیدترین اینستانوشته وی، ویدیویی ۵۰ ثانیه اي است که زن بختیاری را همراه با دوستانش در حال خیابان گردی جهت خوش حالی بعد از برد تیم ملی فوتبال در مسابقه روز دوشنبه ۲۲ خرداد نشان میدهد.

اینم ذوق ما….فوتبال و آشتی بان دا… دوستی که پنج ماه ازش دورشدم….و به عشق ماه رمضان و عرف بخشش….دوباره دوست شدیم….و فوتبالم یه دلیلی جهت این که بخندیم به تمام عصبانیتا…..قربون خدا برم که ماه رمضان دل آدم رو از پنبه هم نرم تر میکنه……با هرکی تو قیافه اید…پاشیدماچش کنید.. ..تنها بهانه اي که میشود براش خوش حالی خالص کرد

اینستاگرام بازیگران | پست اینستاگرامی | صفحه اینستاگرام | تیم ملی ایران | فوتبالیست ها | جام جهانی | اینستاگرام | لیگ جهانی | روز جهانی | جام جهانی | تبریک خا

همین فوتباله…..خنده قلب انسان رو نورانی میکنه….من نمیتونم….نمیتونم کینه در دلم نگه دارم….میگن بهنوش الزایمر داره و یادش میره….در مسیر انسانیت…..بله من آلزایمر دارم….و تمام چیزای بد رو فراموش میکنم….ندا جان خوش امدی به قلب ما.

بعضیا خیلی همراهن. این چن نفر و تعداد چندان دیگه هم واقعا همراهن.. تو یه عکس جا نمی شد. ولی بعدا عکس اون عزیزانو هم میذارم. بعضیام عاشق دخترا میشن. به هوای نزدیک شدن به اون دختری که عاشقشن الکی میگن ما هوادار توییم زن بختیاری بعد اون دختره که به هردلیلی میره از هواداری انصراف میدن.

خلاصه داستان هایي داریم ما. آدما همه ي جور اخلاقی دارن. آدمای پوچ و توخالی تا دلتون بخواد زیادن. با فیشی میان و با کیشی میرن. ولی من پای اون قرصا، حسابیا، رفیقا و اونایی که منو ببینن و نبینن هستم. مانند ستاره دوستان من در اینترنت و حقیقی اقای رضا جهانگرد. ممنونم. منت سرم می گذارید فرزند ها. از لطفها..ابراز عشق ها ممنونم. از رفاقتها و از تمام دنبال کننده هام ممنونم.دعای من همراه همه ي شماست عشقولیا. شل و پلتونم.

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

همراه با شاهین صمدپور انشاله دروازه غار جهت رسوندن کمکای شما به آدمایی که پایین همین شهر خودمون از فرط گرسنگی فرزندشون رو میفروشن به یک میلیون تومان. اگه پایه کارهای اینطوری هستید و جایی رو می شناسید که واقعا محرومن، مارو در جریان بذارید، جاهایی که واقعا محرومن، نه به عنوان نمونه فرزند اي که مادرش می خواد براش کفش مارک بخره نداره.اون تقریبا مسئله هفتاد درصد جامعه س.

تصور میکنم نخستین زن بازیگری در کشور عزیزمان ایران هستم که بیلبورد دارم. خوشحالم که فرهنگ رو به رشد ما به تبلیغات در جهت حمایت از ساخت ملی بها میده و قطعا حجاب درست عکس من نشان بهره گیری ابزاری از زن نیست. بلکه همه ي جای دنیا از صورت هاي آشنا شده است در جهت معرفی محصول مخصوصا وطنی بهره گیری میکنن….

اینستاگرام بازیگران | پست اینستاگرامی | صفحه اینستاگرام | تیم ملی ایران | فوتبالیست ها | جام جهانی | اینستاگرام | لیگ جهانی | روز جهانی | جام جهانی | تبریک خا

خبرهای خیلی خوبی در راه هست…اگر عمری باقی باشد و خدا بخواهد…..بعضیا حرفای بامزه می زدن که از بی پولی پناه اوردی به تبلیغ….بعد از خنده فراوان عرض کنم که فکر نکنم مسی…رونالدو….نیکول کیدمن….تام هاردی….و…بی پول باشن….چون اونها چندین برند رو باهم تبلیغ میکنن….این کمک شایانی ست اول به خود طرف..دوم به اقتصاد کشور….

و احترام به تولیدات داخلی…..به هرحال این ها همه ي ختم میشود به ایجاد شغل جهت فامیل و خانواده من و شما….و احساس رضایت جمعی و از نظر مالی به وضع مناسبی رسیدن….یعنی زندگی بی قرض و قوله…و اصلاح بیمارت بعد از خرید داروهاش و عمل جراحیش…یعنی بتونی جهت بچت جهاز تهیه کنی و عروسی بگیری…یعنی تو اجاره خونت نمونی….یعنی زندگیت به طلاق نکشه بخاطر بی پولی…این بی پولی درد بدیه و من خیلی خیلی کشیدم..

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

ژاپن گردی با ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی که بزودی با شهرزاد ۲ به سینمای خانگی کشور عزیزمان ایران می آید و این روزها نیز مادر قلب اتمی را بعد از ۳ سال توقیف روی پرده هاي سینما دارد، پست هاي جدیدی در اینستاگرام ۵ میلیون فالوئری خود انتشار داده است که در ادامه می خوانیم.

سفر ترانه علیدوستی به توکیو ژاپن

گفت و گو ترانه علیدوستی با رسانه هاي ژاپنی درمورد فیلمهای من ترانه ۱۵ سال دارم و پذیرایی راحت و فروشنده

توییتر فوتبالی مهناز افشار در اینستاگرام

بعد از افزایش تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران به جام جهانی، بازیگران و صورت های معروف بسیاری به این اتفاق مهم، تصویر العمل نشان دادند که مهناز افشار، هنرپیشه سینما و تئاتر کشور عزیزمان ایران از جمله بود. او تنها ۱ پست در هفته سوم خرداد انتشار داده است که در زیر دیدن می کنید.

مهناز افشار ۶ میلیون فالوئر دارد و پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان فعلا در اختیار اوست.

اینستاگردی با محمد رضا گلزار

گلزار منتشر شدن بیش از ۱ هزار پست و ۴.۸ میلیون فالوئر، اینستانوشته هاي زیر را اخیرا منتشر کرد.

«تبریک به همه ي مردم ایران»

«حامد عزیزم تولدت مبارک»

چه خبر از بهرام رادان؟

رفتیم روسيه تبريك ميگم موفقيت فوتباليست هاى درجه يك و مربى بی نظیر مون رو، مطمئنا اين تيم جزو تيم هاى طلايى تاريخ فوتبال ايران هست، با دقت به بازشدن موقعيت ويزاى توريستى روسيه براى ايرانيان، عجب جام جهانى بشه تابستان آينده

در کنار همیم

یک اتفاق هیجان انگیز تو راهه روزای آینده اکثر درمورد ش توضیح میدم، فعلا همینقدر میگم که مربوطه به المپیک ۲۰۱۸ «زمستان امسال» #مشعلدارالمپیک @

پژمان بازغی و اینستانوشته هاي خردادی

اینستانوشته تازه پژمان بازغی به مناسبت افزایش تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

سلفی پژمان بازغی در پشت صحنه برنامه تلویزیونی کودک شو

نیکی کریمی و اینستانوشته هاي خردادی

نیکی کریمی، هنرپیشه سینمای کشور کشور عزیزمان ایران نیز در پستی، به پیروزی تیم ملی فوتبال در شب تاریخی ۲۲ خرداد جهت اهالی فوتبال، تصویر العمل نشان داد.

«تصویری که نیکی کریمی از باران در فرودگاه برلین منتشر کرد»

اینستاگردی با زن کارگردان

تهمینه میلانی، کارگردان زن پیشکوست سینمای کشور کشور عزیزمان ایران نیز در خرداد، ماه فعالی را در اینستاگرام سپری کرد.

با کلمه ي آینده موافق نیستم ، بعد اجازه بدهید این کلمه ي واقعاً بی معنی را به سرگذشت تبدیل کنیم .

گرامی داشت روز جهانی کار. ما همۀ رویایی داریم

اینستانوشته هاي مفهومی پرویز پرستویی

در این جهان، همۀ چیز دست خود آدم هست، حتی عشق، حتی جنون، حتی ترس. آدمیزاد میتواند اگر بخواهد کوه ها را جابجا کند. می تواند آبها را بخشکاند. میتواند چرخ و فلک را بهم بریزد. آدمیزاد حکایت هست. می تواند همه ي جور حکایتی باشد. حکایت شیرین، حکایت تلخ ، حکایت زشت … وحکایت پهلوانی… بدن آدمیزاد شکننده است ولی هیچ نیرویی در این جهان، به قدرت نیروی معنوی او نمیرسد، به شرطی که اراده و وقوف داشته باشد.

سووشون

عبارات مهم : اینستاگرام بازیگران – پست اینستاگرامی
کاریزما چیست؟ افرادی كه انرژى مثبت دارند، اغلب مهربان و با عاطفه میباشند، به زمين و وقت مهربانی مي كنند، غصه دارند ولی آن را قصه نمی كنند تا خُلق مردم را تنگ نکنند، اغلب افرادى خوش خُلقند، دنبال نقاط مثبت میباشند، در برابر نا ملايمات زندگی خم به ابرو نمی آورند. اين افراد در بلند مدت يك نيرویی بدست می آورند كه از همه ي لحاظ مورد قبول اطرافيان میباشند و به قول روانشناسان “كاريزما” دارند. کاریزماتیک باشید، پر از ديد مثبت!

جایی دیگر نوشت:

گرگی استخوانی در گلویش گیر کرده بود، به دنبال کسی می گشت که آن را درآورد تا به لک لک رسید و از او درخواست کرد تا او را نجات دهد و در برابر گرگ مُزدی به لک لک بدهد. لک لک منقارش را داخل دهان گرگ کرد و استخوان را درآورد و طلب پاداش کرد. گرگ به او گفت “همین که سرت را سالم از دهانم بیرون آوردی برات کافی هست.

” هنگامی که به فرد نالایقی خدمت میکنی تنها انتظارت این باشد که گزندی از او نبینی. “گاهی اشتباهمان در زندگی این است که به بعضی آدم ها جایگاهی می بخشیم که هرگز لیاقت آن را ندارند.”

کارلوس فوئنتس

و داستانی از یک پیرزن گفت:پیرزنی بود که تک و تنها زندگی می کرد و همۀ وقت} از این بابت غمگین بود. هیچ فرزند نداشت و همه ي ي عزیزانی که او را دوست داشتند، سال ها پیش مرده بودند.زن تمام روز پشت پنجره ي اتاقش می نشست و بیرون را نگاه می کرد. همه ي اش با خود فکر می کرد: «آه، چه می شد اگر پرنده می شدم و می توانستم به همه ي جا پرواز کنم.»

یک روز که پنجره ي منزل اش را باز کرده بود، پرتو خورشید به درون اتاقش می تابید و پرنده ها جلوی پنجره چهچه می زدند، دوباره با خودش فکر کرد: «آه، چه می شد اگر پرنده اي میشدم و می توانستم همه ي جا پرواز کنم.»

یکهو دید دیگر پیرزن سابق نیست. یک هو شد یک مرغ دریایی سفید و جذاب. از پنجره ي اتاقش پرید و در آسمان بحبوحه گرفت. بالای شهر به پرواز درآمد، تمام شهر را زیر بال خود گرفت، چرخی طولانی روی دریا زد، روی نوک برجِ خیلی از کلیساها و پایه ي پل ها نشست و شاد و قبراق به خرده نان هایي که مادربزرگ ها و نوه هایشان کنار ساحل می ریختند، نوک زد.

غروب دوباره به طرف منزل پرواز کرد، دوباره از پنجره آمد تو، روی صندلی خود کز کرد و دوباره همان پیرزنی شد که صبح همان روز بود. فکر کرد: «الحق که چقدر جالب بود!» صبح روز بعد دوباره پنجره را باز کرد، دوباره در قالب یک مرغ دریایی از هره ي پنجره بیرون پرید و هر روز همین ماجرا تکرار شد تا این که یکبار آن قدر دور رفت و آن قدر بحبوحه گرفت که دیگر هیچ وقت برنگشت.

نویسنده: #فرانتس_هولر

الناز شاکردوست و ۱ پرتره!

الناز شاکردوست در خرداد ماه، خیلی فعال نبود و به تعداد زیادی از ترندهای هفتگی و ماه پر طرفدار در صفحات بازیگران و صورت های معروف ایرانی، واکنشی نشان نداد. بروزترین پست او را در زیر دیدن می کنید.

سخن رنـج مـگو جــز سخن گنـج مـگو وراز اين بى خبرى رنـج مبر هـيـــــــچ مـگو هـيـــــــــــچ مـــگـو #مولانا #ديوانِ_شمس دوستانِ عزيزتر از جان لطفاً در اين روزهاى ماه رمضان براى من هم دعـا كنيد 🙏🏼 عكس از حانيه زاهد عزيزم

الناز با ۵.۷ میلیون فالوئر هیچ صفحه اي را در اینستاگرام follow نکرده هست.

صعود به روسیه در اینستاگردی با فوتبالیست ها

صعود مجدد کشور عزیزمان ایران به جام جهانی، اضافه بر صفحات شخصیت هاي مشهور سیاسی و هنری، در صفحات فوتبالیست ها هم بازتاب گسترده اي داشت که به مواردی اشاره می کنیم.

«علی کریمی: تبریک به همه ي و خسته نباشید به بر و فرزند هاي تیم ملی. به امید درخشش در جام جهانی»

علی دایی: تبریک به مردم ايران و آفرين و خسته نباشید به بازیکنان پرتلاش تیم ملی تبریک خاص به کارلوس کیروش که این تیم با کیفیت و قدرتمند را ساخت تا به آسانی هر چه تمام تر جهت نخستین بار، ٢ بار متوالی راهی جام جهانی شویم. ٨ بازي و ٠ گل خورده، همه ي ما اين موفقيت هاى بى نظير را مدیون کی روش هستیم و شک نکنید در جام جهانی هم میتوانیم حرف هاي بسیاری جهت گفتن داشته باشیم. با تمام وجود به تیم ملی کشورمان افتخار می کنیم

علی پروین: افزایش به جام جهانی مبارک هواداران. تبریک به ملت ایران

عکسی که مهدی طارمی، زشت دومین گل افزایش کشور عزیزمان ایران به جام جهانی در برابر ازبکستان، منتشر کرد

مهدی مهدوی کیا: تبریک به فوتبال ایران. خسته نباشید به کادر فنی، بازیکنان و هواداران. به امید موفقیت در جام جهانی

سید جلال حسینی، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، هنوز پستی مرتبط با بازی افزایش به روسیه منتشر نکرده هست

مسعود شجاعی: تبریک به همه ي هموطنان

رضا قوچان نژاد: جام جهانی دیگر! روسیه ۲۰۱۸. . . خرداد شکر واسه این همه ي محبت

مرتضی پور علی گنجی: خیلی خوشحالم. خدایا شکرت-

احمد رضا عابد زاده: زنده باد کشور عزیزمان ایران و ایرانی. سلام بر غیرت شیران ایرانی

علیرضا بیرانوند: خدایا شکرت

سردار آزمون: روسیه اومدیم

اینستاگردی با آسمانخراش هاي ایرانی

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران نیز که از آخر همین هفته دور بعدی مسابقه هاي لیگ جهانی ۲۰۱۷ را با بازی با ایالات امریکا اغاز میک ند، با ۳ پیروزی از ۵ بازی، موجی از خوش حالی را در بین مردم به راه انداخته که موفقیت هاي انها را از نگاه آسمانخراش هاي ایرانی دنبال می کنیم.

بهترین مدافع دنیا و انتقاد از اکران سریال وسط بازی!

سید محمد موسوی، عالی ترین مدافع روی تور دنیا و یکی از بازیکنان شاخص تیم ملی والیبال کشورمان در صفحه ۱ میلیون فالوئری خود نوشت:

اتحاد كه داشته باشى از اين بزرگتراشم ميشه برد. دَمِ همه ي اين فرزند ها گرم. از مردم عزيز ايران درخواست دارم كه مانند هميشه اين تيم دوست داشتنی رو حمايت كنن به تنهايی نميشه كارای بزرگ انجام داد، درسته كه نصف بازيُ از يه شبكه نصف ديگرم از يجا ديگه نشون ميده ولی شما مردمِ واليبال دوست حمايت كنيد تا باهم يه كاری كنيم تا ديگه وسط يك اتفاق ملی سريال اکران نكنه و به علاقه شما أهميت بده.

کاپیتان مشهور: در لحظه هات زندگی کن

لحظه ها را همینجوری که است زندگی کن نه اونجوری که باید باشه

اینستاگردی با موزیسین ها

رضا یزدانی، خواننده پاپ کشورمان در بروزترین اینستانوشته خود منتشر شدن عکس پایین نوشت:

تبريك فراوان براى افزایش تيم ملى ايران به مسابقه های جام جهانى روسيه.. ترانه “وطن يعنى” مربوط به جام جهانى برزيل تقديم به شما عزيزانم…

من از اون سمت دنیا پَر کشیدم به رویایی که لبریز از پرندست
برای مردم این خونه هرکس که این پرچم رو پوشیده برندست

وطن یعنی یه ملت مرد داریم وطن یعنی خیالت تخت باشه
وطن یعنی تو میتونی بجنگی اگه حتی شرایط سخت باشه

تو فکر کن لحظه اي تنها بمونی وطن یعنی یه ملت مرد داری
وطن یعنی باید طاقت بیاری با این که خسته اي و درد داری

اگه پاییز دنیارو تکونده تو روی شاخه تنها برگ هستی
تو باید تا تهش زنده بمونی با این که تو گروه فوت هستی

تو عمق موجهای بی قراش میتونی ترسهاتو جا بذاری
بذار طوفان از این پیرهن شروع شه تو آغوش خلیج فارس داری…

من از اون سمت دنیا پَر کشیدم به رویایی که لبریز از پرندست
برای مردم این خونه هرکس که این پرچم رو پوشیده برندست

وطن یعنی یه ملت مرد داریم وطن یعنی خیالت تخت باشه
وطن یعنی تو میتونی بجنگی اگه حتی شرایط سخت باشه

فرزاد فرزین هم نوشت:

هاي تروريست! مورد نیاز باشه واسه ايران هر كدام از ما با تنمون يه مرز ميسازيم . پاتو از اين سرزمين بكش بيرون اينجا هر جایی نيست🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 فارغ از هر حزب و گروه، هنگامی که پای جون و ناموس مردم وسط باشه هممون مانند يه كوه پشت هميم. تسليت. #مرز #مرگ_بر_تروریست #با همیم #ماباهمیم #ما_با_همیم

محسن یگانه، دیگر خواننده پاپ کشورمان در بروزترین پست در اینستاگرام ۱ میلیون فالوئری خود نوشت:

جدیدترین پست محسن یگانه که خبر از برگزاری کنسرت در اخر تیر ماه میدهد

مهدی یراحی هم در بروزترین پست اینستاگرامی خود، به عنوان جالبی اشاره کرد:

شب قبل در استورى صفحه اصلى اينستاگرام شاهد اکران صداى اذان با اجراى حقير روى تصويرى از ميدان امام حسين «سابق» بوديم كه ظاهراً اينستاگرام اين فيلم رو به همراه چند فيلم كوتاه ديگه از كشورهاى گوناگون جهان، براى نشان دادن حال و هواى ماه رمضان اکران كرده بود. جا داره از كاربرى كه اين فيلم زيبا رو براى اينستاگرام فرستادند تشكر كنم.

بعضى از شما همراهان عزيز درخواست كرديد نسخه كامل اذان رو روى كانال تلگرام بذارم. امروز اذان مغرب به افق استان تهرانِ سربلند مى تونيد اين اجرا رو از كانال تلگرام «آدرس در قسمت بيوگرافى همين صفحه» دانلود كنيد. اين اثر رو تقديم مى كنم به ارواحِ تمامى قربانيان تروريسم و تحجر ، با اميد تميزِ سره از ناسره.

#اسلام#دين#رحمت#مهربانى#صلح#ازادى#عشق#آرامش#انسانيت @instagram @hanifshoaei

علیرضا قربانی هم در بروزترین پست خود، درمورد لغو کنسرتش به نام فروغ گفت:

دوستان وهمراهانِ عزیز سپاسگزارم از لطف و همراهی که در ارتباط با لغو کنسرت قبلی به علت همزمانی با اتفاق تروریستی استان تهران داشتید. همه ي ما عمیقاً از این اتفاق رنجیده هستیم، جهت شهیدان این اتفاق علو درجات میکنیم و جهت بازماندگان هم صبر و شکیبایی. همان طور که وعده داده بودیم، با همکاری دوستان محترم در بنیاد رودکی و وزارت ارشاد توانستیم

نزدیک ترین تاریخ ممکن را جهت کنسرت جایگزین کنیم. تاریخ هاي ۳ الی ۶ تیرماه « ساعت اجرا ٢١:٣٠ » و مصادف با عید سعید فطر جهت جایگزینی کنسرت قبلی در نظر گرفته شده. با دقت به این که تعداد زیادی از عزیزانی که بلیت تهیه کرده بودند، جهت جا به جایی بلیت ها حق گزینه داشته باشند، با همکاری همكارانمان در سایت کشور عزیزمان ایران کنسرت تصمیم گرفتیم

تمامی مبالغ بلیت هاي خریداری شده است عودت داده شود و این امکان فراهم شود که از « دوشنبه ۲۲ خرداد» ساعت ١٠ صبح ،امکان خرید بلیت مجددا از سایت کشور عزیزمان ایران کنسرت فراهم شود. سپاسگزار از همراهی و شکیبایی شما. مشتاق دیدارتان هستیم

واژه های کلیدی: اینستاگرام بازیگران | پست اینستاگرامی | صفحه اینستاگرام | تیم ملی ایران | فوتبالیست ها | جام جهانی | اینستاگرام | لیگ جهانی | روز جهانی | جام جهانی | تبریک خاص

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

اینستاگردی با بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی

دانلود

اخبار

آرشیو

گالری عکس

آرشیو

اس ام اس های تازه

آرشیو

آهنگ های پیشواز

آرشیو